Ačiū pilnačiai už puikiai prasidėjusius metus

Kai visi galvojo, kad 2013 metai prasidės bendrąja tvarka, viskas pasirodė žymiai linksmiau.

Plačiai žinomas siauruose ratuose tinklaraštininkas A.Račas, 2012 m. oficialiai pripažintas neetišku žurnalistu už asmeninių sąskaitų suvedinėjimą žiniasklaidoje, užveisė sąrašą, kuriame rašymo momentu 500 asmenų (kai kurie ir su jų darbo vietų arba mokslo įstaigų nurodymu). Visi šie asmenys Artūro Račo yra paskelbti „atmatomis“ (kalba netaisyta) už tai, kad palaikino arba pašierino Algio Ramanausko naujametinę chochmą, kurioje buvo išrinktas Metų Durniumi (ten dar buvo metų feilas, metų tango down, metų ligonė ir kiti įdomūs dalykai).

Rezultatas išėjo geresnis, nei tikėtasi. Įprastai mažai skaitomo neetiško žurnalisto, kurį dažniausiai komentuoja tik trenktos kvankos tokiomis pravardėmis kaip „Austras“ ir „Bobutė“, įrašas iškopė į poko.lt topus, o blaivėjanti po Naujųjų Metų nakties Lietuva raičiojosi juoko spazmuose; žmonės tikrino, ar juos jau įtraukė į Pilnaties Maklaudo Sąrašą, ar dar ne, spaudė „like“ ir šierino Algio straipsnį, ir laukė, kada įtrauks, ir piktinosi, kodėl neįtraukė.

Tuo tarpu liūdnojo vaizdo riteris, pasižymėjęs mikriukų vairuotojų skundimu, trynė komentarus ir atsimušinėjo kaip galėdamas. Kaip rykliai užuodžia vandenyje kraują, taip ir interneto gyventojai netruko pastebėti kone negyvai užsitrolinusį vargšelį, lakstantį po savo susigalvotą narvą vis greitesnėmis apsukomis. Jie mėtė į jį virtualius daiktus ir barškino narvo virbus, o nelaimingas padarėlis it kulkosvaidis svaidė į orą vis naujas dramatiškas proklamacijas, kaip teisybė nugalės.

Ši pilnatis (o sąsaja su pilnatimi vargu ar atsitiktinė) vainikavo jo gruodžio mėnesio agoniją, kai savo skurdžioje vaizduotėje jis vis krapštė eufemizmus, kuriais galėtų pavadinti mane (o buvo pasiekęs stadiją, kai minėjo mane kone kiekviename FB įraše, kaip ir Algį Ramanauską, Audrių Matonį ir Audrių Bačiulį). Pavardes naudoti jau manomai bijojo, nes ir šiaip jautėsi nemenkai pristūmęs į kelnes po to, kai panikoje dėl pasekmių ištrynė savo blog’o įrašėlį (archyvuotas čia).

Šis liūdnojo keistuolio tango persirito kaip cunamis į 2013 metus ir mums visiems žada daug linksmybių, smagaus juoko ir gerų emocijų. Televizijai mūsų gyvenime nueinant į paraštes, pramogas kuo toliau, tuo daugiau tieks štai tokie juokingi komedijų personažai.

Manęs anksčiau klausė – kodėl taip mėgsti šaipytis iš vargšo Artūro, o aš aiškinau, kad griekas būtų nepastebėti šio liūdno, riboto ir primityvaus žmogaus komedijinio potencialo. Jis juokingas ne todėl, kad bando juokinti, jis juokingas sveiko proto žmonėms kaip Venckienė TV debatuose, nes žmonija visais laikais žvengė iš kvailių su išpūstu savo svarbos suvokimu.

Tai, kad pilnaties dėka šis procesas yra cikliškas, prideda komedijai ritmo, kuris visais laikais padėjo geram juokui. Metai bus geri, metai bus juokingi. Dabar, žinoma, skubėkite pasitikrinti, ar jūs jau sąraše!

61 Komentarai

 1. justinas (@justay88)

  tiesa, po paskutinių pareiškimų Rač0 odontologė turėtų atsistatydinti arba jai turėtų būti apkalta …

  • Arturas

   Odontologė čia bejėgė. Dundukų vadovo pomėgis belarusiškoms cizoms – tiesiog nenugalimas.

 2. Andriau Užkalni, prašau arba panaikinti šį įrašą arba šalia jo paskelbti tokio turinio paneigimą: „Aš Andrius Užkalnis neigiu, kad Artūras Račas yra liūdnas keistuolis ir liūdnas ribotas ir primityvus žmogus, neigiu kad Artūro Račo tinklaraštyje http://racas.lt komentuoja tik trenktos kvankos, neigiu, kad Artūro Račo veikla turi ką nors bendro su pilnatimi, neigiu, kad jo vaizduotė skurdi.

  Aš, Andrius Užkalnis, nuoširdžiai atsiprašau Artūro Račo už savo asmeniniame tinklaraštyje protokolai.com paskelbtus niekuo nepgrįstus ir įžeidžius Artūro Račo atžvilgiu teiginius.

  Aš Andrius Užkalnis, ateityje pasižadu daugiau taip bjauriai nesielgti“.

  Iš anksto dėkoju,

  Artūras Račas
  arturas.racas@gmail.com

  • „Artūrai“, o kodėl rašote iš Maldeikienės IP?

   • Protingas Chamas

    Asmenybės susidvejinimas.

   • GUESSWHO

    Whoa. Dafuq!

 3. Andriau Užkalni, jeigu nurodytumėte savo pašto adresą, atsiųsčiau tamstai tą patį prašymą raštu.

 4. atsiranda intriga

  Pradeda patikti ši titanų dvikova:) Prasideda statymai- kas nugalės? Na, Artūras tai „sublizgėjo“ su savo prašymu atsiprašyti. 1-0 Andriaus naudai, matyt, stygos buvo paliestos skaudžios. Neseku A. Greitai fb, bet apie metų nominacijas paskaičiau. Tikslios, kaip reta:) Ypač metų ligonės ir metų durniaus.

  • Bijau, kad čia ne tikras personažas, juolab kad rašo iš IP 213.252.192.238, iš kurio man yra rašiusi Aušra Maldeikienė.

 5. g12

  Pakankamai tikras:

  inetnum: 213.252.192.224 – 213.252.192.255
  netname: BNS-BITE
  descr: Baltic News Service
  descr: Vilnius
  country: LT
  admin-c: RS3298-RIPE
  tech-c: MBL-RIPE
  status: ASSIGNED PA
  mnt-by: BITE-LIR
  remarks: —————-
  remarks: BI-20031004
  remarks: —————-
  source: RIPE # Filtered

  • Aš esu dviprasmiškoje situacijoje, kuri tačiau yra lengvai išsprendžiama.

   Straipsnyje aptariamas A.Račas, pripažintas neetišku žurnalistų dėl asmeninių sąskaitų suvedinėjimo ir rašantis iš IP adreso, siejamo su agentūra „BNS“, NEGALI BŪTI toks nepakaltinamas, kad rimtai prašytų paneigimo dėl pilnaties poveikio jam. Tai negali būti humoras, nes minėtas asmuo humoro jausmo neturi.

   Belieka suprasti, kad jo vardu pasivadino apsimetėlis ir bando gluminti mano tinklaraščio skaitytojus. Kadangi protokolai.lt yra rimtas leidinys, apsimetėliai čia negali būti toleruojami.

   Mažai tikėtinu atveju, kad rašančiojo pasivadinimas ir tikra tapatybė sutampa, belieka pasakyti, kad asmens prašymai viešai paneigti pilnaties poveikį tam asmeniui irgi toleruojami nebus, nes čia leidžiama rašyti tik sveiko proto žmonėms. Įrašo autoriui tokiu atveju patarčiau kreiptis į artimiausią sveikatos priežiūros įstaigą.

   Ir vienu, ir kitu atveju šio asmens įrašai daugiau čia publikuojami negali būti, nes tai būtų neetiška ir galimai žiauru aptariamo asmens atžvilgiu.

   • g12

    Bet tai koks technologijų kabliukas: anksčiau koks nors tūlas direktorius sėdęs į naujametį zapojų prisidergdavo maksimum vienos pirties komplekso teritorijoj, o dabar per 10 minučių užsigavniukino visos Lietuvos mastu 🙂

   • justinas (@justay88)

    Aš tai Andriaus vietoj viešai atsiprašyčiau, parašyk, kad labai gailiesi, kad stengsiesi kiek imanydamas ištaisyti šią kaltę… 😀 būtų dar juokingiau, pažiūrėtume kaip reaguotų… nes juokingiausia ne visos nominacijos, ne rinkimai, ne komentarai… o reakcija 😀 tokie „Rimti vyrai“ gaudo kiekvieną pirstelėjimą internete ir reikalauja „Atsiprašyti“… vuo tau profesonalumas, vuo tau ir žurnalistika 😀 Tiesa man sąrašas patinka, kiek žinau daug kas stengiasi į jį patekt 🙂 Iš tikro dominuoja Manager, VGTU, KTU, VU, CEO, university ir t.t. 😀 taip taip… vat tau ir kontingentas 🙂 pats paraso, ir Niekaip nesupranta, kad viesoji erdve priklauso ne buvusioms sovietinio univermago pardavejoms o mokytiems, mastantiems zmonems 😀

   • Tik protokolai.com, o ne protokolai.lt.

   • Adomas Repečka

    neaišku kokia ten BNS tvarka(greičiau – anarchija), jei leidžiama naudotis kompanijos kompiuteriu ir apmokamu internetu asmeninėms reikmėms, kompromituojančioms kompanijos vardą. Bet Pilnatis stipri.

 6. Plaktukas

  Pagal IP lookupa raso kad tai BNSas.

  IP address is numbered 213.252.192.238. This IP address is related to Lithuania, and located in Vilnius, Vilniaus Apskritis. IP Country code is LT. IP address ISP is „Bite GSM & Internet services“, organization is „Baltic News Service“. IP address longitude is 25.3167 and latitude is 54.6833.

 7. Treniota

  Išsipagiriokit, joptvaimat!

 8. Justas

  Išeitų, kad Račas kažkada yra apsimetinėjęs Maldeikiene, o ne atvirkščiai.
  Arba Maldeikienė atvažiuodavo pas Račą ir jie kartu bandydavo nutarti, ką rašyti Andriui.
  Arba Maldeikienė namie neturi interneto, tai skolinasi Artūro valdišką.

  Čia net įdomiau, nei metų durniaus nominacija 🙂

 9. Vaida

  Jo, Račui tikrai ne kas, į senatvę tokios ligos simtomai tik gilėja… Nors teisybės dėlei, pripažinkim, kad ir ARG pilnatis be paūmėjimo nepraeina :))

 10. Adomas Repečka

  Juokas juokais, bet aš siūlau visiems sveiko proto žmonėms parašyti peticiją BNS akcininkams su siūlymu kuo greičiau keisti lietuviškojo BNS direktorių.
  Žinia, tai verslas privatus, bet ir jis negali ignoruoti bepročių valdyme, juo labiau, kad BNS yra visuomenės informavimo agentūra ir jai turėtų rūpėti visuomenės ir sveikai mąstančiųjų skaitytojų nuomonė.
  Tokios gėdos ir tokio nuprotėjimo naujienų agentūrose neteko stebėti.
  Peticija galėtų paaiškinti ir išversti į anglų kalbą visus vargšo naudojamus bloge epitetus, visą apgailėtiną žargoną, kuriuo plūstasi tas vargšas.

 11. Marius Lazėnas

  Centija kariauja su Grošija- tegyvuoja kapitonas Varnalėša !!!
  Ačiū, gerbiamas Andriau už gera gaida pradėtus 2013 metus 🙂

 12. balietis

  Man tai nebejuokinga. Čia kaip pradinėje mokykloje, kai vos ne visa klasė diena iš dienos metodiškai išvedinėja iš kantrybės kokį keistesnį klasioką ir paskui žiūri kaip tam vos ne putos iš burnos drimba. Tada atrodė juokinga, dabar gėda. Net jei žmogus pats raunasi, nes kitaip negali, vis tiek nereikia jo dar labiau užvedinėti.

  • Alvidon

   Yra vienas esminis skirtumas: pradinukas nebūna viešas asmuo, užimantis nemenkas pareigas su masmedia susijusioj veikloj, politiškai reikšmingas. Ponas AR yra suaugęs berniukas, samoningai prisiėmęs atsakingas pareigas, samoningai išreiškęs savo politinę poziciją, ir, kaip ir kiekvienas suaugęs, privalo prisiimti pilną atsakomybę už savo veiksmus.

  • Reikia. Čia tas momentas, kai visi laukia, kaip kvailutis dar labiau apsidirbs.

   Pirmoji serija buvo išsigandęs račvietės įrašų trynimas, viliantis išsaugoti subinę nuo Žurnalistų ir Leidėjų Etikos Komisijos išvados savo atžvilgiu. Nepavyko, ir dabar ta išvada jam trins panosėje visi, kas netingės. Epic. Publika prašo dar.
   Antroji serija (Judgment Day) buvo idiotiškiausias visų laikų Sąračas, sukėlęs juoko griaustinį. Į sąrašą prašėsi daugelis, net išgalvoti personažai ir Algio R. šiaip jau išbaninti žmonės. Kiti klausė, kaip ten galima antrą kartą įsirašyti.
   Trečioji serija nusimato sausio pabaigoje, per ateinančią pilnatį. Specialistai sako, pakils raudonasis mėnulis žvairos žiurkės ženkle, ir per Seno Arklio žvaigždyną pereis dangiška šviesa, tada reikia tikėtis stebuklo, pavyzdžiui, kai kas nors (galima numanyti, kas) bėgios po miestą su Rambo paviazke ant kaktos ir rėkdamas „tra-ta-ta“ imituos šaudymą į įsivaizduojamus priešus. Žmonės jį fotografuos mobiliaisiais telefonais. Tai bus kaip Tunguskos meteoritas, po kurio Lietuvoje ateis 1000 metų taikos ir palaimos.

   • Mindaugas Tamulis

    Beje kaip man pasidaryti copyrightą žodžiui SĄRAČAS 🙂

    • Jums oficialiai jis suteiktas Protokolų.

    • Aista

     Tautosakai tas daiktas visvien negalios

 13. Paneigimas žinoma sukurptas tinkamo lygio, bet aš visgi manau, kad papildomai taip pat reiktų reikalauti paneigti, kad „nelaimingas padarėlis ir šiaip jautėsi nemenkai pristūmęs į kelnes“.

 14. jautis

  Čia dar ne į temą norėčiau atkreipti dėmesį, kad kalbajobų cechas irgi kaip tai agresyviai į 2013-uosius įšoko:
  http://verslas.delfi.lt/verslas/kalbos-komisija-gedina-lietuvos-pasta-del-paypost.d?id=60332155

 15. Mindaugas
 16. Oi

  „Žmonių vadinimas atmatomis, vien dėl to kad jie kažką kažkur Facebook’e palaikino, mažų mažiausiai yra mažvaikiškas ir apgailėtinas.“

  Tokį komentarą buvau šįryt papostines prie sąRačo, bet jis po kelių minučių tiesiog dingo.

 17. nzn

  Visas šitas šaudymasis smirdi šūdais ir mano kukliausia nuomone kapitaliai lupa per abiejų pusių orumą. Pasakojo, kad kažkada kaimuose susiriejusios dvi bobos, užsivertusios sijonus, rodydavo viena kitai subines. Tai čia labai panašu. Tas, kuris pirmasis liautųsi, būtų laimėtojas platesnėje perspektyvoje. Ir kuo anksčiau liautųsi, tuo didesnis laimėtojas būtų. Bent jau mano supratimu. Bet aš taip pat suprantu, kad tai padaryti nėra taip paprasta, kaip lengva pasakyti.

  • Čia tikriausiai pajuokavimas: „Tas, kuris pirmasis liautųsi, būtų laimėtojas platesnėje perspektyvoje“?

 18. Povilas

  Man labai įdomu, ką apie visa tai galvoja BNS akcininkai (Alma Media?).

  Artūras Račas akivaizdžiai praleidžia didesnę dalį laiko šiai užklasinei veiklai, t.y. dergimui, atsidergimui ir varymui ant kiekvieno komentatoriaus, kuris pakomentavo komentarą Račo trečiam komentarui į penkioliktą dergimą. Nekalbu apie tiesioginį Račo darbo laiko švaistymą šitiems dalykams (spėju, kad tai leidžia BNS darbuotojams netrukdomai dirbti = teigiamas efektas), bet apie viešųjų ryšių klausimą BNS’ui.

  Viešai išvadinti konkrečius, neviešus asmenis atmatomis už palaikinimą yra tai, kas yra: „purvasklaida“ tiesiogine to žodžio prasme. Kai tai sistemingai daro pagrindinės žinių tarnybos vadovas, pasekmės turėtų būti bent jau dvi:
  1) įmonės akcininkai (senas suomių koncernas?) atleidžia vadovą, daug klausimų neklausinėjant.
  2) atmatomis išvadinti žmonės pateikia kolektyvinį ieškinį. Sąraše mačiau teisininkų, tai sudėtinga neturėtų būti.

  • Pjovejas

   Įtariu padorus senas suomių koncernas net teismo nelauktų…

  • Jurga

   Stebėdama šitą kovą aš irgi pagalvojau apie BNS’ą. Jeigu žmonės nori rietis – tebūnie, jų valia. Bet Artūras Račas visų pirma yra BNS vyriausiasis redaktorius. Tai – ne LNK.TV3 (kur ten dabar Ramanauskas, nezinau,), kurių ir vadžios ilgesnės, ir jų, pripažinkim, niekas labai rimtai nevertina, tik kaip pramogines TV. BNS’as visada buvo solidi, rimta, patikima naujienų agentūra. Ir jau vien dėl to ši situacija yra nebenormali. Jos redakotrius negali viešai tepliotis šūdais. Tiesiog negali. Čia tas pat, kas Rita Miliūtė sugalvotų dalyvauti šou „Radži ieško žmonos“….

 19. Adomas Repečka

  Jei Alma Media yra dar padorus ir dar veikiantis žiniasklaidos koncernas jis seniai turėtų būti išmetęs Račą iš darbo. Nes apie tai kokie žmones dirba ir vadovauja BNS žmonės sprendžia ir apie visą verslą.

  • Mantaz

   Heh, ant Račo puola, Račas kaltas.

   • Adomas Repečka

    Šiuo atveju Dračas teršia Alma Media reputaciją kaip koks savanaudis ciuckis. Visa bėda, turbūt, kad suo9miai lietuviškai nesupranta ir per daug pasitiki vadovais.

    • Tomas

     Jei Almai Mediai rupetu reputacija, tai Raca butu paliuosave jau tada, kai jis buvo bukvaliai pripazintas neetisku zurnalystu, o kadangi nepaliuosavo, tai nereiketu tiketis, kad ir dabar reaguos

 20. Leo

  Ir visi čia rimtai rašo ar tai satyros puslapiukas su savais chebrantais. Klubas, kuriame viens kitam subines spardo ir juokiasi. O Račas tai kas, objektas….

 21. nzn

  Aš visai neseniai skaitau konkrečiai šituos internetus ir, prisipažinsiu, mane nustebino ir nuliūdino. Tikėjau, kad čia galėčiau rasti protingų ir subtilių žmonių, iš kurių būtų ko pasimokyti (intelektualaus, elegantiško, subtilaus sugebėjimo sudirbti oponentą including). O radau srutų duobę. Čia ne juodasis humoras, bet rudasis „humoras“. Man kažkaip gaila dėl savo šalies. Jeigu joje tik šitoks lygis…. Visąlaik norisi galvoti, kad mes ne vien tik bukų ir vien kitus mėgdžiojančių nevykėlių tauta. O pasirodo, gali būti dar blogiau.

  • justinas (@justay88)

   jauti, kad nesamones rašai? kuo čia dėta tauta?Kas per menamas jusu gerb. nuvertintas „lygis“ ? Su kuo čia lygini? „Man kažkaip gaila dėl savo šalies“… „savo“ šalies? „nevykelių tauta“ ? „visai neseniai skaitau konkrečiai šituos internetus“ – akivaizdu, na nes visiskai kitoj planetoj.. Kaip interneto pradžiamokslį rekomenduoju atsiverst vaistai.lt…

 22. Hiperboloidas

  Tokio puikaus troll’inimo iš lietuvių, žaibiškai naujų troll pics apie „saračą“ (dėk patentą, tasai žmogau, kuris šitasai sugalvojo!) nesu regėjęs. Apskritai, to žurnalisto (tikrO) vargani bajeriai bei visų vadinimas dundukai (ypač dundukai) smirda, kaip ir smirda vabalo-gavnavoz’o-komunisto kiekiename sakinyje vartojami žodžiai „demokratija“ bei „kapitalizmas“.

 23. GUESSWHO

  Ačiū už nuorodą į Algio Ramanausko „naujametinę chochmą“.

  Funny stuff.

 24. Komentaras

  Hmm, neseniai pradėjau stebėti šiuos „Žvaigždių karus“ ir vėlgi kaltas tas FB, kažkas palaikino post’ą, tai palaikinau ir aš, nes kokybiškas laik’ as buvo. Tad eigoje gavau oficialiai hater’io numeriuką per viduriuką Juodajam Sąraše, susimasčiau kaži ar from now on Google daugiau pažers duomenų su mano vardu, hmm? Bet linksmiausia dalis, kad pilnatis tikrai pavojingas reikalas sąmonei ir pasąmonei… regis Mr.R įsiveržęs į mano proto gelmes nutekino į internetą trys mano mėgstamiausius skaičius IR be gailesčio užrašė juos ties mano pavardę. Čia tai jam duočiau už tai hi5…in the face.

  O dar vienas pastebėjimas !!!
  „…minėjo mane kone kiekviename FB įraše, kaip ir Algį Ramanauską, Audrių Matonį ir Audrių Bačiulį“ (+ Andrius Užkalnis ) hmm, tuo tarpu apie visus rašė Artūras, ar čia ne koks užgniaužtas pyktis, kad po saule yra ne vienas su pirmąją A raide varduose? :))

  Linkėjimai,
  CLXXXIV (Gražus šis skaičius! Dar kartą ačiū, jei nepadėkojau!)

 25. austras

  Andriau Užkalni,

  Aš neprašau paneigti viso šio įrašo, kaip gerb. Artūras Račas, nors tarp tamstos teiginių gerb. Račo atžvilgiu yra ir kol kas nevisiškai patikimai įrodytų. Tačiau rūpintis įrodymais – ne mano reikalas.

  Aš gi kategoriškai reikalauju paneigti kaip tikrovės neatitinkantį tamstos teiginį: „…kurį dažniausiai komentuoja tik trenktos kvankos tokiomis pravardėmis kaip “Austras”…“.

  Visų pirma, komentuoja ne TIK „austras“ (prašyčiau atkreipti dėmesį – ne „Austras“, bet „austras“). Ir antra, „austras“ komentuoja tikrai ne dažniausiai, ir netgi sudėjus kartu su „Bobute“. Dažniausiai komentuoja „Fredis*“.

  Man šie tamstos melagingi teiginiai sukelia bereikalingų nepatogumų, nes jais remiantis esu verčiamas gerti papildomas vaistų dozes, o „Fredžiui*“ jos nepagrįstai sumažinamos ir nakčiai jis neberišamas prie lovos.

  Duodu jums laiko iki šiandienos darbo dienos pabaigos (COB). Terminas derinamas – prašau kreiptis el. paštu. Tuo pačiu norėčiau padėkoti už ankstesnįjį tamstos emailą. Išsispausdinau jį ir pasikabinau rėmeliuose virš lovos. Progai pasitaikius būtų malonu gauti ant jo autografą.

  • Jurgis

   O man pasirodė, kad daugiausia komentuoja tikras lietuvis „znakorius“.

   • „Znakorius“ – tai tas pats blog’o autorius, tik jau per mėnesieną.

    • Jurgis

     Bet BK 145 straipsnis gal ir per mėnesieną galioja? Nes panervintas „znakorius“ mėgsta grasinti „nemanyk, kad esi neatrandamas“.

     • mantra

      Je, apie 99%, kad ‘znakorius’, tai tikrasis Dračo veidas, tik dar labiau persikreipęs iš pykčio ir pasiutimo.

 26. Gal čia ne į temą, bet ar aš praleidau ką nors ar Andrius Mamontovas pasišalino iš FB ? Beje, irgi nominuotas į sh listą.

 27. Karolis.S

  Nutariau nesusilaikyti nuo komentaro ne į temą ir pusiau nebyliai retorinis klausimas, iš kur Tautos Aikštėj tokie imbescilai ? Nors kur jų mažai…

  Pagarba p. Andriau už tvardymasi, stiklinės skraidymo, mikrofono mėtymo ir keiksmų sunku išvengt, tokiuose, neva, deabatuose.

 28. GUESSWHO

  SąRaČas. Hahahahahahahahahahahaha.

  What a fucking sensitive loser!!! Gyvas trollee’is. Oh my science.

  Prsisijungiau prie SąRaČo žmonių, kurie vertina to tipelio debilizmo entertainment value, taip sakant.

 29. rola

  Rezultatas išėjo geresnis, nei tikėtasi.

  Išeiti galima pro duris. Čia tik pastebėjimas, peace 🙂

  • Nu juk supratote, ką norėjau pasakyti, reiškia, pavartotas žodis atliko funkciją.

 30. rola

  kesc: Kodėl tiek rusizmų naudoji ?
  Andrius Uzkalnis: Dėl meninės išraiškos.

  Radau sau atsakymą į neužduotą klausimą 🙂 Ačiū, patiko ir kiti postai, iš pradžių teko priprasti prie stiliaus, bet, manau, dabar būsiu nuolatinis Jūsų skaitytojas.

 31. tikras lietuvis

  Jurgiui.
  Deja deja – 99% praėjusių ir prieš tai buvusių metų laiko pas račių buvau ( ir esu, bet dėl ko – jis pats vienas težino 🙂 ) blokuojamas, todėl negalėjau nieko parašyti visiškai jokiu vardu.
  Dėl Sąračo.
  Elgėtės blogai ir nusipelnėte gauti į kailį, dėl ko turėtumėte būti tylūs ir ramūs – kaip tik tai ir aš jums ten bandžiau parašyti, bet greičiausiai mano mintys neišliko. 🙂
  Atsiprašau, kad tik po metų, beveik, parašiau, bet iki šiol neteko šio straipsnelio pamatyti.
  Sėkmės visiems! 🙂

 32. tikras lietuvis

  Papildau citata ir nuoroda apie vardus (tuomet dar alfa nenurodydavo IP, todėl tie patys asmenys rašinėjo įvairiais vardais; straipsnelis yra apie žydomasonų puolimą tikslu užvaldyti Lietuvos valstybės turtą):
  „misle grieztam vaikinui 2008-10-27 17:05 IP:194.78.216.138
  grieztas vaikinas tikro lietuvio veidu su znakoriaus bruozais
  Manau, komentaras įžeidžiantis“
  🙂
  http://www.alfa.lt/komentarai/straipsnis/203589/?Zydai.ir.vel.reikalauja…=2008-10-26_20-44&page=3&ascending=true

Parašykite komentarą