Rizikos įvertinimas lietuviškuoju stiliumi

„Žinojome, kad bendrovei blogai. Bet prieš metus buvo gerai. Tai, manom, ir dabar viskas normalei bus.“

Po flyLAL, po Star 1, Snoro ir Sekundės bankų EBSW ir telefoninių sukčių, mums gyvenime šviečia ir kelią rodo įprotis netikėti ženklais ir galvoti, a mažu bus viskas gerai.

Norėtųsi manyti, kad gal nors pasimokė, bet manau, kad po poros metų vėl skris su kokiom Homelio Интернэшнл Эйрлаинз, nes vis tiek šimtą litų sutaupyt ein.

O su lievom padangom važinės jau šiemet.

 

4 Komentarai

 1. Rokas

  Is tagu gali susideliot savo sekancios knygos pavadinima 😀

 2. Matas

  Ar daktaras Užkalnis yra džiaugęsis patarle „Davė Dievas dantis, duos ir duonos“? 😀

 3. balietis

  Ar tik ne autorius kažkada rašė, kad „Air Baltic“ bankrutuoja (ir iš tikrųjų kurį laiką nebegalėjo vykdyti įsipareigojimų). Nu ir ką? Kaip skraidė, taip tebeskraido, ačiū Latvijos mokesčių mokėtojams. Taip kad visaip čia būna.

 4. mustangas

  Tikra tiesa, būna visaip, ir jei aš žinočiau kuri avialinija apsivoš būčiau turtingas. Kadangi aš nežinau, galioja posakis „rizikuoji – apsidrausk“.
  Nuo senų ir rusiškų lėktuvų neapsidrausi, todėl renkuosi keliones su normaliom avialinijom su persėdimais į egzotiškesnes vietas, o civilizuotam pasaulyje lėktuvo bilietus ir bagažą automatiškai draudžia amex’as (nuo kortelės spalvos irgi priklauso). Ten kur jo neima ir norisi turėti patogią kelionę tenka pirkti papildomą draudimą.

  Įsigilinus į Aerosvit’o atvejį viskas logiška. Prarandančiam 2+ paras LAIKO normaliai uždirbančiam žmogui tas transkontinentinis lėktuvo bilietas yra kaip sėmkės. Jie Vietname būtų puolę prie kitos avialinijos kasos ir per valandą ar dvi būtų ore. Galiausiai buvo galima ir viešbutyje to lėktuvo palaukti. Kažkam gal nebuvo aišku, kad jei lėktuvas neatskrido, tai jis ir neišskris? Uždirbantiems kad ir vidutinę lietuvišką algą laiko požiūriu ten apsimoka ir mėnesį to lėktuvo laukti. Svarbiausiai savo krachaborstvomis Lietrytyje pasireklamuoti.

Parašykite komentarą