Lietuviai nenori mylėti Amerikos

Nutukėli Audriau, pamišėlio akimis, betkoks kategoriškumas tokiomis temomis parodo asmens kvailybę. Niekas neturi ir neturėtų turėti imuniteto nuo kritikos, nei tai rusynas, nei JAV, nei iranas, anei Izraelis… protingas žmogus analizuoja ir vertina, visada atviras argumentams, o isterikai kiaulės Audriai abiejuose frontuose kursto neapykantą, grūdą vienpusę nuomonę ir atseit taip kelia savo reitingus… nu dabar žinosiu, kad yra ne vienas Lietuvoj isterinis paršas kaip Užkalnis…turbūt draugeliai 

Kai kada skaitytojai dirba už mus. Kolega Audrius Bačiulis paraše žurnale Veidas puikų straipsnį Menant Bostoną: kas yra Amerika Lietuvai ir kodėl kai kas jos nemėgsta?

Aukščiau minėtas komentaras pasirodė prie šio straipsnio, ir spinduliavo meile Audriui Bačiuliui. Ką dar gali sakyti tipiški sovietikai lietuviai, kai perskaito tokius teiginius, kaip pateiktus žemiau?

Amerika po Antrojo pasaulinio karo tapo ne tik prieglobsčiu šimtams tūkstančių Lietuvos pabėgėlių, bet ir Baltijos šalių okupacijos nepripažinimo garantu. Kad tai Amerika pusę šimtmečio okupuotai Lietuvai teikė viltį, jog nepriklausomybė bus atkurta. Kad šiandien Lietuvos saugumą užtikrinanti NATO be Amerikos išnyktų. Ir kad lietuviui nemylėti Amerikos, lygu nemylėti Lietuvos.

JAV nemėgsta gūdi, menkai išsilavinusi, gabumų stokojanti, rusiškais televizijos kanalais ir nykiausiais bulvariniais skaitalais mintanti visuomenės dalis.

Audrius Bačiulis visiškai teisus. Nemeilė Amerikai – tai požymis ir diagnozė.

Čia nėra lygiaverčių nuomonių ar vertinimų: jei manote, kad jūsų neapykanta Amerikai yra jums teisėtai priklausantis jausmas, tai klystate. Jūs taip sakote tik dėl neišmanymo, ir toks sakymas rodo jūsų bukumą ir beviltiškumą. Jums visada nesiseks, jūs gyvensite nykų ir skurdų gyvenimą, ir nieko gero jūsų gyvenime nebus. Tai ne aš sugalvojau. Taip tiesiog yra, čia toks paprastas teisingumas, be jokio pykčio ir paniekos.

Pasirinkdami būti kvaili, pasirinkdami pavydėti ir nekęsti, jūs patys pasirinkote sau tokį gyvenimą. Jūs pasirenkate nemokėti užsienio kalbų, nesuprasti, neprisiminti, nežinoti, nesusigaudyti, nes taip jums smagiau, ir visas jūsų gyvenimas yra šio pasirinkimo rezultatas.

nezinau, kas tas Andrius Baciulis, bet sitas straipsnis tikrai juokingas. ‘Ir kad lietuviui nemylėti Amerikos, lygu nemylėti Lietuvos.’ o kodel as tureciau ja myleti? galima padekoti, uz tai, kad prieme, kai buvo sunku, bet garbinti sita saly su kapitalistine santvarka ir imperialistiniu poziuriu , tai nemanau. Sovietiniai laikai buvo sovietiniai, ja kure zmones is virsaus ir ta visa uzdanga buvo nusileidus ant tos sviesuomenes. Bet taip , kaip zmones bego y USA, taip pat galejo begti y bet kuria saly uz gelezines sienos. Kodel niekas, niekada nepastebi, kad lietuva, kaip marionete dirba USA. Mistines CZV bustines, kalejimai, NATO, kas tai yra? Ar Baciulis nezino, is kur visa tai atsirado ir del ko? visiskas sudu malunas sitas straipsnis. Manau, kad su tokiais straipsniais zmonem y mokyklos laikrasty apie kaledu karnavalus reiketu eit dirbti… Manau, kad USA turetu padekot lietuvai, kad zmones atvyko pas juos ir dave kitoky poziury y pasauly, o kalbant apie dabarty, manau, kad USA dideliais zingsniais gali but matoma kaip regresuojanti tauta, kur iphonai ir macdonaldas yra tai kas labiausiai rupi. Absoliutus besieliai.

Tai va prašom, absoliutūs besieliai. Apie Amerikos didybę daug pasako ne tik pačios šalies pasiekimai ir ne tik tai, kad trys ketvirtadaliai pasaulio (konservatyviai tariant) atšliaužtų ten keliais ir alkūnėmis iš savo smirdančių, skurdžių, natūriniu ūkiu užsiimančių, atsilikusių šalelių, kur didžiausia šventė yra koks nors apsimėtymas supuvusiais abrikosais.

Apie Ameriką labai daug pasako ir tai, kad ant jos spjaudo ir rašo tuos pačius bukus ir išsigalvotus dalykus patys tamsiausi, nevykę, atsilikę pasaulio nelaimėliai, kalenantys dantimis iš pavydo ir pagiežos.

Ta minia Lietuvoje pasižymi priešiškumu atominei elektrinei ir skalūnų dujoms, tikėjimu violetine Klonio gatvės pasaka ir kartojama malda „plauna pinigus!“. Jie prognozuojami ir vienodi savo neapykanta Kubiliui ir Šimonytei, pomėgiu kartoti baikas apie emigraciją iš šalies ir žodžių „orus gyvenimas“ vartojimu be ironijos.

Kartais sveika perskaityti jų vapesius, kurių porą aš pateikiau čia, kaip netaisytas citatas, kad galėtume ramiai įsitikinti, jog ten niekas nesikeičia: kitoje barikadų pusėje yra vienu irklu irkluojantys ne patys aštriausi peiliai iš stalčiaus. Jų liftas nekelia į visus aukštus, o baterijas paprastai reikia įsigyti atskirai. Įjungtos šviesos, bet namie nieko nėra.

Iš jų nereikia juoktis ar jų kažkaip teisti. Jie taip pasirinko, ir kitaip nenori, ir jiems nereikia. Pamojuokime jiems ranka, ir eikime gyventi savo gyvenimo.

50 Komentarai

 1. Jurgis

  „natūriniu ūkiu užsiimančių“ – šiaip amerikoje tas irgi populiaru, užsiimti organine žemdirbyste. Tuo nuo seno pas juos užsiima Amišai, panašūs atsiskyreliai ir tie visi naujieji hipiai su savo eko idėjom. Paradoksalu, bet su tradiciškai pigesne nafta JAV yra didžiausias pasaulyje hibridinių automobilių parkas.

 2. Adolfas69

  Pone Andriau, man ydomu butu suzinoti, kodel jus taip mylite tas Jungtines Amerikos Valstijas? Ir kodel, ten neisvykote ir negyvenate? Didziojoje Britanijoje bandete savo laime, tai kodel, nebandzius US?

  • Kodėl aš myliu Ameriką, esu pakankamai rašęs: kadangi iš tos šalies ateina laisvė, turtas ir ambicijos, pažanga ir atkirtis nelaisvei.

   Amerikoje negyvenu todėl, kad Lietuvoje mano talentas yra maksimaliai gerai pritaikomas ir mano žinioms ir įgūdžiams yra didžiausia paklausa.

  • Tikrai labai Ydomu.

 3. Else

  Kad čia turbūt kaip su menu – ne vien skonio, bet ir išmanymo, įsigilinimo reikalas. Amerikiečiai tikrai daug šypsosi ir daro small talk, bet ir mes taip darom, tik mūsų small talk su mažiau šypsenos. Kažkur skaičiau, kad žmogus per dieną gauna apie 4 procentus svarbios informacijos, o visa kita tėra kontakto mezgimas, kalbėjimas dėl kalbėjimo. Todėl vadint amerikiečius besieliais… Nu, kąžinau.

 4. Adolfas69

  Jeigu mylite saly uz jos suteikta laisve, turta, ambicijas ir pazanga, tai turetu jum butu puiki vieta, jeigu manote, jog esate pakankamai taletingas ir galite tokioje ‘korporacineje mesmaleje’ isgygenti ir iskilti. Kaip sako yvairiausi posakiai: vienintelis budas nestoveti vietoje, keliauti tolyn. Viliuosi, jog isbandysite save ir tokioje didziuleje rinkoje, kur yrodyt, kad esat ne vidutinybe 🙂

  • Adolfas69

   yrodysit*

  • Jūs neaiškinkit, kur kam gyventi, ir jums neaiškins, kur jums eiti.

   Žiūrėkite savo gyvenimo, ir dar savo rašybos.

   • Else

    ĮPATŠ rašybos, pone Adolfai

    • ZZ

     Vos pasitaiko koks „Adolfas“ arba žmogus, kurio slapyvardžio gale skaičiukai „69“ – iškart pradeda skaudėti pilvą. Adolfai – Jūs amžinai gyvensite blogai, jums skaudės ne tik pilvą, bet visus organus ir galūnes: Jus apiplėš ir išvogs visą auksą, kurį dovanojot žmonai iš tų „prasuktų aferčikių“ auksiniais 90-92 metais; būtent iš Jūsų bankas atims butą, nes 2006 m. paėmėt paskolą už kvadratinį plytelių metrą gaudamas 6000LT; Jūsų sodą nugriaus, nes draustinyje bandėt praplėst verandą; Jūsų mašiną vandalai subraižys raktu, vien dėl to, kad palikot ant vejos; ir Jums gyvenimas bus labai blogas ir nedėkingas. Ypač čia Lietuvoje. Pažadu, Jums čia niekada nebus gerai.

     P.S. Vien Jūsų slapyvardis pasako (net nesigilinant į rašymo turinį, stilių ir formą), jog esate ne tik tamsuolis, bet ir neišsilavinęs neišmanėlis. Pirma, vardo pasirinkimas mena, jog esate tasmsus, vidinių demonų ir pykčio sukaustytas nebrendyla, garbinantis vieną didžiausių žmonijos priešų istorijoje; antra – „69“ nerodo nei Jūsų amžiaus, nei gimimo metų. Tai tik pardo, jog esate nesubrendėlis, o kodėl prie slapyvardžio „Adolfas“ kur kas labiau „tiktų“ skaičiukai „88“ – ne Jums suprasti.

     P.P.S. Šiaip daugelis tokio tipo, kaip Jūs, žmonių yra įsitikinę savo protingumu, mat išsprendžia TV Antenos panoraminį kryžiažodį. Dažniausiai nežino kokių keturių – tada varto Tarybų Lietuvos enciklopediją. Deja, Jūs akivaizdžiai ne iš tų, juk kaip buridanas padvėstumėt begalvojant „ykyrus“ ar „ikirus“…

 5. G

  Man labai keista nuolatos matyti diskusijose bet kokia tema tą keistą skirtį „juoda-balta“. Atrodo per šitiek amžių žmonija jau turėtų būti išmintingesnė ir suprasti, kad pasauly viskas yra įvairu, nesvarbu, kokio dydžio aspektą bepaimsi.
  O ypač Jūs, Andriau, vistik iškalbus žmogus, visada turintis ką pasakyti ir ne vieną proga atskleidęs kritišką žvilgsnį į pasaulį, neabejoju, kad tai suprantate.
  Ir visdėlto šitas straipsnis kažkoks plokščias. Jeigu komentatoriai sako, kad juoda, tai jūs užsispyręs tempiate į kitą pusę – balta.
  O juk yra ne visai taip. JAV – milžiniška valstybė, kuri turi savų privalumų ir savų trūkumų. Akla neapykanta jai tikrai nėra pateisinama ir skamba gana idiotiškai, ypač įvyniota į tokią nepakartojamai tragišką gramatiką ir stilistiką, kaip čia pateiktieji pasisakymai, tačiau beribė meilė taip pat nėra visiškai pelnyta.
  Tai yra įdomi šalis, įvairi šalis, kurioje dalis populiacijos maigo iphone’us ir šlamščia mcburgerius, o kita dalis kuria neįtikėtinas technologijas ir užsiima moksline veikla, kurios rezultatai nuskamba plačiai ir garsiai, tačiau ją vertinti reikėtų kaip visumą, todėl norėtųsi išgirsti labiau analizuojančią mintį iš jūsų.
  Suprantu, kad šio strapsnio tikslas buvo ne visai tai, tačiau tokia prieiga būtų pridėjusi kur kas daugiau spalvų šiam tekstui.
  Aš visa tai rašau tik todėl, kad laikau jus protingu žmogumi ir tikiuosi, kad mano balsas tyruose bus išgirstas, kadangi internetinėje erdvėje pasirodo vis daugiau polemikų, vis daugiau diskusijų ir tai mane labai džiugina, diskutuoti labai sveika. Tačiau dažnai tose diskusijose vieną ar net abi puses palaiko, kaip Jūs išsireiškėte, ne patys aštriausi peiliai iš stalčiaus, todėl norėtųsi, kad kažkas pradėtų rodyti pavyzdį ir pademonstruotų, jog kiekviena tema yra daugialypė ir diskutuoti tokiu ping-pongo būdu, vadovaujantis principu juoda-balta reiškia atsisakyti labai didelės dalies įvairovės ir įžvalgų, kurias diskutuojama tema gali suteikti išlipus iš šitų juoda-balta rėmų.

  • Man kaip tik atrodo produktyviausia kalbėti apie juoda ir balta.

   Vienoje pusėje yra laisvė ir teisingumas, o kitoje – tamsybė ir atsilikimas.

   Aš NERAŠAU balansuotai ir nesiruošiu kiekvieną kartą sakydamas apie tai, kad Amerika yra geriausia šalis pasaulyje, būtinai ką nors pridėti apie tai, kad „o ten taip pat daug storų žmonių ir milijonai neturi sveikatos draudimo“.

   Šituo lai užsiima Donskis ir kiti, kam įdomus subalansuotas pasaulio vaizdas.

   Man neįdomus subalansuotas pasaulio vaizdas. Amerika yra geriausia šalis pasaulyje ir viską daro teisingai.

   • G

    Na ką gi, truputį gaila. Vistik žmonių rūšis yra pagarsėjusi savo užsispyrimu, tai turbūt nieko kito ir negalėjau tikėtis.
    Tačiau galbūt iš dalies ir Jūsų teisybė. Bent jau marketingo prasme.
    Jei Jūs pradėtumėt rašyti politiškai korektiškai ir subalansuotai greičiausiai susilauktumėt mažiau rėksmingų komentarų, taigi mažiau ir reklamos (o neigiama reklama, kaip žinia, pati geriausia reklama) o ir Jūsų tekstai galbūt prarastų dalį Užkalniško žavesio jei neturėtų to kovos už laisvę ir teisingumą prieskonio.
    Tikiuosi labai nesutrikdžiau Jūsų savo subalansuotumo siekiais, tiesiog stengiuosi palaikyti sveiką ir civilizuotą diskusiją ir reiškiu savo nuomonę.

   • Tas

    O man polinkis tik į juoda-balta panašus į nepaaiškinamą prieraišumą prie senų, nespalvotų televizorių …
    Gal būt todėl, kad regiu ne tik kraštutinumsu, bet ir pustonius, linkstu prie spėjimo, kad jei tik galėtų (ir jei tilptų), tai didelė dalis iš tų trijų ketvirtadalių pasaulio keliais mieliau ropotų į kokią Švediją, negu į JAV. Tur būt, žinote, kodėl.

 6. YoJoe

  Adolfai, kodel nemoki rasyti, ar 7 klases pamoku nelankei? Aluti gerei tuo metu?

 7. entdx

  Prie ruso buvo geriau. teisibės Venskienei žulike tiu ,Be to Paksas nekaltas.

 8. Hiperboloidas

  Kai manęs klausia, kur norėčiau labiausiai nuvykti, atsakau, kad į USA: į New York, Chicago, Los Angeles. Dažnai manęs nesupranta ir vis perklausia, o kodėl ne į Turcijas, Egiptus, Indijas, Tailandus ir visokias ten šalis, kur makakos karstosi ant medžių. Vidurinysis pirštas tokiems.

  • arbata

   Tai siaurumas tavo.
   O paskui bukai tiki visokiais stereotipais „visi jie ten musulmonai, atsilikę“ ir pan. Sedėk ir toliau blokiniam butely su televizorium.

 9. Adolfas69

  Taip, pusles dar buvo madoje, o ir kaina buvo prieinama.

 10. Raimonda

  Aciu Andriau.As jau 20 metu ta kartoju, kad JAV -geriausia salis pasaulyje.Myliu ja visa dusia, kunu ir protu.p.s. gyvenu cia, esu jos piliete,todel trust me, zinios is pirmu lupu:):):)

 11. punktyras

  kurių pora aš pateikiau čia
  pora –>porą

  vienu irklu irkluojantys ne matys aštriausi
  ne matys –> ne patys

 12. swerigis

  respectas autoriui, pasirasyciau po kiekvienu zodziu. dar reiketu dadeti, kad 99% lojanciu and Amerikos niekada ten nebuvo ir nepabuvos, todel ju plati ir laki vaizduote toliau McDonaldo ir netraukia. „sunku gyventi su prisiuta galva“

 13. Uma

  Skaitydama apie „meilę Amerikai“, neapykantą Amerikos nemylėtojams, žodžiu, skaitydama visą šitą linksmą marazmą, kažkaip prisiminiau genialų Stenley Kubrick`o (genijaus, žydo, amerikiečio) filmą „Dr. Strangelove or: How I learned to stop worrying and love the bomb“ – tie, kas matė, mane supras 🙂 Šiaip, manau, kad jausti besąlygišką meilę Amerikai, visokiai ir bet kokiai, Amerikai aplamai ir visomis kryptimis, gali tik tikras komunistas. Niekas taip karštai nemyli Amerikos kaip komunistai, įskaitant Kim Jong Uną iš Šūdinos Korėjos ir visus buvusius Sovietų Sąjungos „ridikus“ (iš viršaus raudonas, bet vidumi amerikietis).

 14. Nerijus

  Taisykle – nemylintys Amerikos, dazniausiai prijaucia Rusijai, ir sako: gruto parkas – ziauriai gera vieta. Dar, buna sako: Amerika nepuls S.Korejos, nes ten nera naftos.

  • Paulius Žuvyčius

   aš nelabai myliu USA, bet gal nuomonė pasikeis kai ten galų gale apsilankysiu. Kol kas skrisdamas kažkur visada prašau, kad būtų išvengta tarpinės stotelės šioje šalyje. O vat Rusijos federacija ar kas ten man skersai gerklės stovi su savo propoganda, betvarke ir brangiomis dujomis.

  • R.

   Grūto Parkas yra gera vieta. Dėl to, kad pats faktas, jog Lietuvoje yra muziejus, skirtas USSR praeičiai parodo, kad USSR mums yra praeitis. Jei leninai stovėtų ten kur stovėjo, tai būtų prastai. Dabar tai vieta, iš kurios galima pasijuokti, nes tai jau praeityje.

   • arbata

    jooooo labai juokinga… is tikruju, tai NELABAI.

 15. ZXS

  Bonasera. I believe in America. America has made my fortune.

 16. Laimis

  Užkalnis, kaip ir dažnu atveju, „sukalė“ labai taiklų ir puikiai argumentuotą straipsnį. Tai kad JAV nemėgsta daugiausia padugnės ir kitokio plauko nevykėliai pastebėjau ir aš…

 17. kukuska

  Amerika – tai jos žmonės.

  JAV žmonės labai atitinka tą posakį „išmintingas tas, kuris neslepia savo neišmanymo“ – ko nors nežinodami, jie neapsimeta, o klausia ir susidomėję klausosi, jie neapsimeta protingais, nes „kažkas“ tai laiko vertės rodikliu, jie šypsosi ne todėl, kad yra buki, paviršutiniški ar naivūs – kiekviename žmoguje esantis paviršutiniškumas juose nėra maskuojamas, jie yra tokie atsipūtę, kad nesidažo eidami į parduotuvę, jie sako ‘labas’, nes žino, kad gali tuoj pati dingti iš jų gyvenimo ir jie leidžia sau būti paprastiems, nė negalvodami, kad atrodys prasti.

 18. bliudas

  Ne JAV, o JAV kultūra yra tai, kas dažnam lietuviui kelia šleikštulį ir verčia įtariai žiūrėti į teiginius „nemylėti Amerikos “ tai lengva susipykt, kada vienas apie politiką kitas apie kultūrą, ir nei viens kalboj neišgryniną šitų savokų

  • mustangas

   Kas yra JAV kultūra?
   Jei sugebėtute tai „išgryninti“ tamsta būtumėte neeilinis intelektualas 😉

 19. Stasys

  Ponas Andriau, jus gal neturite pautu pabublikuoti komentoru kurie verti, bent kazkiek demesio ir nera 100% pritariantys jusu subjektyviai nuomoniai, kaip cia dauguma rasanciu.

  • R.

   jei komentatorius rašo „nuomoniai“, tai tokių galima ir nepublikuoti. Netolerancija beraštiškumui ir šiaip intelekto ribotumui yra geras dalykas. Bet šiaip nemanau, kad blokuoja bet ką, kas nepritaria.

 20. GG

  Kaip matau, bendras USA nekentėjų bruožas- tragiška lietuviška rašyba (pardon, rašiba 🙂 ). Gal rusiškai jiems geriau sekasi rašyti 🙂 O jei ir rusiškai nesiseka, tai analfabetų nuomonė nesvarbi.

 21. GBK

  Visi myli Ameriką, ypač Nikaragva, Gvatemala, El Salvadoras, Hondūras, Panama, Čilė, Bolivija, Kuba, Haitis, Dominikos Respublika, Filipinai, Indonezija, Irakas, Iranas, Pakistanas, Saudo Arabija, Afganistanas, Egiptas ir visos kitos šalys, kuriose JAV rėmė žiaurus, nedemokratiškai valdžiusius, šimtus tūkstančių gyvybių nusinešusius diktatorius.

  Atsakau iš anksto – Rusijos nekenčiu.

  • GBK, jūs maišote atskirus dalykus- lobistiniai interesai nėra Amerika. Tokiu atveju ir EU turėtumėte [i]mylėt[/i], nes irgi daug politinių sprendimų lobistinių, ir tą pačią Lietuvą [i]mylėt[/i]“, nes irgi nemažai lobistinių interesų aukščiausia valdžia įteisina.
   Problema ne Amerikoje,problema- kad neskiriate žmonių, jų sukurtos gerovės, nuo politinių lobistinių jėgų.
   Man irgi pikta, kad armijos vadinamos „gynybos pajėgos“, kai iš tiesų jos dažniausiai yra puolimo, o bet tačiau kaltinti Ameriką dėl to yra neadekvatu.

   • neveikia html kodas [i][/i], turėjo būti pasviręs tekstas.

    • mustangas

     Turėjo. O kas gavosi? Pagooglink ar kitaip pasižiūrėk, o geriausiai vadovaukitės Lietuvių liaudies posakiu: „nemoki pi5t nereikia lįst“.

 22. Mindaugas

  Aš vistik galvoju kodėl A.Užkalnis rašinėja tiek apie tą Ameriką (tiksliau JAV).
  Jeigu taip apsižvalgius aplinkui, tai kur būtų galima sutikti tuos tamsiuosius, bedančius, neišprususius ir apsimyžusius Lietuvius, kurie varo ant tos JAV. Gal jie kur nors eina į gatves, ar gal protestuoja kur nors degindami JAV vėliavas ar Obamos plakatą, ar prie JAV ambasados degina žvakutes? Arba gal prie kokio kino teatro su transparantais prieš eilinį antrarūšį hollywood’o filmą būriuojasi? Kažkaip matyti man neteko.
  Juk tas segmentas apie kurį čia Užkalnis kalba, turbūt net nepasakytų kuo LA skiriasi nuo NYC.

  Kaip tik kad sakyčiau labai myli: ir Bieberį bei Lady Gaga klauso, ir McDonaldą mėgsta ir filmus ir Chrysler’ius, NBA ir netgi Chuck’ą Noris’ą.

 23. Ant

  Juokingiausi buvo cccp rusai – tik parodyk dolerį, tai užpakalį pasiruošę laižyti, nors ant pačios Amerikos vėmė apsiputoję.

 24. arijas

  Amerika kaip amerika – supervalstybe, minusu tikrai turi.
  Bet amerikonai, na nelabai juos megstu, nes:

  Jiems patinka WWE ir panasus meslas. Na turi but nejuokais retarded kad megt toki absurda.
  Jie megsta kiekybe, ne kokybe, jokio subtilumo, jokio „jausmo“.
  Atsipalaidavimas gerai, bet reikia but kazkiek vertu to atsipalaidavimo, ji uzsitarnaut, nes kitaip liksi mulkio vietoj. As galiu but atsipalaidaves, nes save priziuriu, turiu tobulai treniruota kuna, tas labai svarbu. Todel galiu but apdriskes, nusitepes, susiveles ar apsepes. Grazu vyra ir smurglys puosia. Bet tulas storasiknis amerikonas turetu bent jau but pasitempes ir tvarkingas, nes kai ji isjuoks grazios panos, kurios i ji niekad neziuretu, jis verks, jei ne isorej tai viduj. Kai treniruoti vyrukai is jo pasisaipys jam skaudes sirdi, kad ir kaip jis to neparodytu. Pazystamas jausmas, uzkalni? 😉

 25. Dzukas

  Jei norit isivaizduot pasauli be Amerikos, isivaizduokit savo kaima ar miesta be policijos, kur keli ginkluoti vierchai nebaudziami ivedineja savo tvarka, zudo, plesia, prievartauja ir tt. Noretumet gyventi tokioj vietoj? Tai vat, jei ne JAV, Europa ir dar puse pasaulio butu tokia nyki skyle su genocidais, nacizmu, komunizmu, militaristine Japonija, you name it.Taip kad visi dvipoliario pasaulio godotojai mosuotumet kastuvais darbo ir politinio svietimo stovyklose, o ne spamintumet po komentarais naujienu portaluose.

 26. kosmo

  Viskas su JAV yra puiku. Varymai ant jų ir kažkokių priekabių ieškojimai primena sovietmečio laikų kapitalistų ir socializmo sistemų veikėjų disputus, kai nomenklatūrščikai į priekaištus dėl SSRS žmogaus teisių gerbimo atsakydavo : „O Jūs užtat ten Amerikoje negrus mušat“ arba dabartinius mėnulio pilnaties vaikus iš fioletinio pasaulio.
  Amerika – pasaulio policininkas – puiku, o Jūs norėtumėte, kad Jūsų vaikai lankytų darželį be auklės.
  Padeda žydams – o tai kam jie turėtų padėti, tai miniai švenčiančiai revoliuciją Egipte ar gerbtinos pragaištingos Vakarų įtakos nepatyrusios Afganistano kultūros šviesuoliams pjaustantiems moterims nosis?
  Tingi Europa yra labai daug skolinga amerikiečiams. Tarp kitko, nemaloni žinia Pervyj Baltijskij aukoms, jankių pašiepėjas Zadornovas pakeitė kryptį dabar tyčiojasi iš turtingų rusų. Beje, savaime juokingai skamba „Durnas nekultūringas amerikonas ir protingas kultūringas rusas“.

 27. Vardenis

  Propagandistas tu, Andriau, propagandistas.. Tai yra kiekvieno ASMENINIS REIKALAS mylėt JAV, ar nemylėt, ar dievint, ar nekęst. Siaubas, bloga pasidarė skaitant šitą straipsnį. Asmeniškai aš mėgstu JAV ir būtinai kdnrs ten nuvyksiu, bet bl taip smerkt žmones, turinčius kitą nuomonę apie tą suknistą JAV? „..jei manote, kad jūsų neapykanta Amerikai yra jums teisėtai priklausantis jausmas, tai klystate. Jūs taip sakote tik dėl neišmanymo, ir toks sakymas rodo jūsų bukumą ir beviltiškumą. Tai ne aš sugalvojau. Taip tiesiog yra, čia toks paprastas teisingumas“ Wow. Žema. Žema ir apgailėtina. Netgi sakyčiau, immature, vaikiški žodžiai. ‘Jei tau nepatinka tai, kas patinka man, tu esi durnas, debilas, nevykelis, paskutinis šiknalaižys ir pan’. Kiti žodžiai, bet prasmė lygiai ta pati. Būtent toks jūsų sakymas ir rodo JŪSŲ bukumą ir beviltiškumą.
  Tokių žmonių kaip jūs, Andriau, negerbiu. Jums gal sumokėjo tam, kad platintumėt Amerikos „gerovę“? Nes nepanašu, kad skaitytum subrendusio, išsilavinusio, laisvą nuomonę ir šviesią galvą turinčio žmogaus straipsnį.
  Jei manot, kad ne taip jus supratau, let me know

  • Neturiu jokių problemų su propaganda, jeigu tik mūsiškių pusėje.

   Man taip pat nėra skaudu ar liūdna, kad individai kitoje barikadų pusėje liks pasipiktinę, sakys, kad žema, apgailėtina, buka, vaikiška. Dar daugiau, esu laimingas, kad jiems nepatinka.

   Labai didžiuojuos ir džiaugiuosi, kad tau nepatiko, kas bebūtum.

 28. abejinga

  Kažkoks paauglių portalas… Vien juoda ir balta, ir užgauliojimai. Kažkada grįžusi iš Amerikos pasakiau: „Viskas, ką jūs pasakysite apie Ameriką yra tiesa, viskas, ką jūs pasakysite apie Ameriką, yra netiesa. Tai tokia marga, įvairiaplanė šalis, kad vienareikšmiškai apibūdinti ją vargu ar įmanoma, juo labiau ginčytis…
  Beje, man labai patinka amerikiečių komentarai internete – įžeidinėjimai reti ir dažniausiai „up to the point“.

  • Kokia jūs protinga, ir kaip daug išmanote apie Ameriką. Kad visi taip daug suprastų, tai Lietuva būtų laimingesnė vieta.

Parašykite komentarą