Violetinis sapnas, rodos, baigėsi

Lietuvos Rytas, 2013 04 29

Tai, kad Seimo narė Neringa Venckienė kelias savaites nesirodo darbo vietoje ir neatvyko į prokuratūrą apklausai, nuvylė daugelį.

Žmonės pelnytai nusivylę tuo, kad teisėsaugos ratas sukasi ledynmečio tempais: anachronistinė ir pasenusi neliečiamybė buvo atimta jau kadais, įtarimai ir kaltinimai pakibę, ir niekas nevyksta. Dabar štai prašom, nepailstančioji tetutė kniaukiančiu balsu dingo iš radarų, ir vietoje teisingumo mes vėl turime dar vieną violetinės muilo operos seriją: kur išvyko, kur pasislėpė, kaip ieškos, kas dabar bus?

Prie kurios šalies parlamento pasirodys užrašai kreidutėmis ant grindinio „TIE-SOS“? Kur buvusi teisėja bus pastebėta tarp palmių, užsimaukšlinusi ryškų brunetės peruką, ir su violetiniais akiniais nuo saulės, kad niekas nepažintų?

Kai kas manęs klaus: o ką tau blogo padarė? „Drąsos kelias“ juk tik kovoja dėl to, kas jiems atrodo teisinga.

Labai daug blogo padarė mums visiems: pirmiausia, „teisibės“ ieškojimas buvo paverstas raganų medžiokle, priešų ieškojimu ir purvo pilstymu. Visi, kas ne violetiniai, buvo paskelbti klanu, pedofilais ir padugnėm. Mano laikraštis – „pedofilų rytas“, visi rašantieji apie Garliavą – nupirkti. Besikeikiančios ir klykiančios kompanijos nelabai yra už ką mylėti.

Be to, parlamento rinkimai, bent jau dalinai, buvo paversti saujelės triukšmadarių žaidimų aikštele. Ir dabar vietoje to, kad užsiimtų energetika, finansais, švietimu ir kitais valstybės reikalais, parlamentarai turės gaudyti Seimo narę, kuriai mokesčių mokėtojai dar ir atlyginimą tebemoka.

Galiausiai, Garliava, puikus senas miestelis prie Kauno, su Švč.Trejybės bažnyčia, tapo kone keiksmažodžiu ir pajuokos objektu. Penkiolika tūkstančių gyventojų ir keliskart daugiau iš ten kilusių dabar nudelbę akis dažniau sako, kad jų tėviškė „už Aleksoto“. Mat nejauku prisipažinti.

Taigi, įtariamosios Seimo narės N.Venckienės neranda, ir suras, matyt, negreitai. Lengva skėsčioti rankomis ir sakyti „taip tik Lietuvoje gali būti“. Bet tai nebūtų teisinga.

Pirmiausia, prisidirbę veikėjai nuo teisingumo slepiasi pasprukdami visame pasaulyje. Tai nėra unikali Lietuvos ar lietuvių problema. Ronnie Biggs, vienas 1963 metų „Didžiojo Traukinio Apiplėšimo“ Anglijoje dalyvių, pasprukęs iš kalėjimo, slapstėsi 36 metus, bet galiausiai grįžo į tėvynės kalėjimą iš Brazilijos. Nacių gaudytojai surenka pasislėpusius net po svetimais vardais ir po plastinių operacijų Pietų Amerikoje ir kitur pasaulyje. Serbų karo nusikaltėlio Slobodano Miloševičiaus brolis Borislavas, buvęs ambasadorius, po Jugoslavijos griūties lindėjo Rusijoje ir dar sugebėjo kaltinamiems diktatoriaus giminaičiams išrūpinti ten pabėgėlio statusą.

Antra, pats slapstymasis nėra nei lengvas, nei malonus besislapstančiam. Daugeliui gali pasirodyti kitaip: kurgi ne, užsienyje laimingai išsidrėbę, nepasiekiami, sočiai valgo ir skalsiai geria, ir juokiasi mums į veidą, nepasiekiami.

Iš tiesų viskas yra ne taip: pabėgėliai dažniausiai nerūpi niekam, išskyrus jų ieškančią teisėsaugą, draugų ir rėmėjų ratas labai greitai išretėja, o sąmokslo teorijos ir pasakojimai apie tai, kodėl prieglobsčio ieškantysis yra kankinys ir kovotojas dėl teisybės, bemat pradeda skambėti, kaip sugedusi plokštelė.

Paklauskite Julian Assange‘o, australų įtariamojo dėl valstybės paslapčių neteisėto viešinimo, ar jis labai gerai jaučiasi jau nuo praėjusių metų birželio slėpdamasis Ekvadoro ambasadoje Londone, kur yra nepasiekiamas britų teisėsaugai, tačiau niekur negali išeiti. Net žuvies restoranas kitoje gatvės pusėje – ne jam. Jis negali ten atsisėti prie staliuko ir užsisakyti taurės vyno.

N.Venckienės šalininkai kalba, kad išvykdama (o jie sako, kad ji išvyko toli nuo Lietuvos, kur žolė žalesnė ir teisybės daugiau) ji pasiėmė su savimi vaizdo įrašą apie mergaitės paėmimą iš Klonio gatvės. Girdi, kitur dar yra teisingumas, ir su užsienio pagalba Garliavos didvyriai dar parodys Lietuvos korumpuotai teisėsaugai jos vietą.

Dar jūs sumokėsit buvusiai teisėjai milijonines kompensacijas už viską. Milijonines! Greičiausiai aštuonis milijonus (po milijoną už kiekvieną ranką). Ir gal dar kažkiek už miltelius, kuriuos beria į maistą. Laikykis, Neringa!

Esu tikras, kad jei tikrai išvyko, tai tikrai pasiėmė daug medžiagos, ir tikrai bandys tą medžiagą rodyti visiems, kas norės žiūrėti ir klausyti. Prieglobsčio prašytojai, besislapstantys nuo teisingumo, visada turi su savimi aplanką su nutrintais popieriais, kuriuos nešioja į TV laidas (kol į jas kas nors kviečia) ir nukopijavę siuntinėja į laikraščių redakcijas, kur jų niekas neskaito.

Man pačiam nerimstantys teisybės ieškotojai televizijos adresu vis atsiunčia kokių peticijų dėl išdraskytų kolūkių ar kaip nors ne taip padalintos žemės, dvidešimt kartų nukopijuotų, ir tokių senų, kad prie adresatų nurodytas prezidentas Algirdas Mykolas Brazauskas ir Seimo pirmininkas Česlovas Juršėnas. Mažiau besidomintiems politika paaiškinsiu, kad šie politikai jau daug metų nebeužima minėtų postų.

N.Venckienę vargu ar kas kvies į TV laidas užsienio šalyse – pripainiota pedofilijos istorija ilga ir nelabai įdomi, net jei ji papasakos apie psichotropinę antklodę. Dešimtys pareigūnų, atvykusių į Klonio gatvę įvykdyti teismo sprendimo, irgi nepadarys absoliučiai jokio įspūdžio kitose šalyse.

Skalambijimai apie tai, kaip pilietis gali nepaklusti teismo sprendimui, jei piliečiui (galimai nuo miltelių, įbertų į maistą) pasirodo, kad teismo sprendimas yra nekonstitucinis, nes sprendimas yra ne to piliečio naudai, nėra įtikinami. Lietuvoje kai kam gali ribotą laiką būti įdomūs svarstymai, kuriuos jautrios sielos klausytojams siūlo ašaringos buvusios aktorės ar praeities politikai. Kitose šalyse pabėgėliai iš užsienio su savo sąmokslo teorijomis yra nuobodesni, nei telefonų knygos penkiasdešimtasis puslapis lietingą rudens dieną.

Netikite? Pažiūrėkite, kiek entuziazmo ir susidomėjimo Lietuvoje sukėlė „žinoma Čečėnijos veikėja“ Aminat Saijeva (matyt, plačiai žinoma itin siaurame rate), kuri paaiškino, kad broliukai-čečėnai, įtariami dėl Bostono sprogdinimų, yra tik vykdytojai. Pasak jos, „tiesiog neįmanoma“, kad jie patys būtų tai organizavę. Įtariamojo mama irgi taip pat galvoja – motinos širdis juk jaučia, kur yra tiesa.

Mes paklausom, šyptelim. Taip, taip, taip, palinguojam galva. Žinoma, kad taip, viskas sąmokslas. Tikrai. Ir apsisukę nueinam savais keliais, nes visos šios graudžios pasakos mums rūpi ne ką daugiau, kiek elgetų, besisukiojančių prie autobusų stoties, pasakojimai apie tai, kaip jiems reikia poros litų, kad galėtų grįžti pas mamą į Kaišiadoris.

Jei N.Venckienė tikrai slapstosi užsienyje, jos garantuotai laukia tas pats liūdnas lėtos užmaršties likimas. Slapstymosi sprendimas dar niekam nepridėjo teigiamų patikimumo taškų, ir bėgliai retai parsiranda kaip nugalėtojai – buvusių disidentų grįžimas į didžiąją politiką, pasikeitus režimui, yra jau kitas atvejis. Lietuvoje yra demokratinė santvarka, o ne diktatūra, ir nėra režimo, kuris galėtų sugriūti.

Todėl neliūdėkime, kad buvusi teisėja neatvyksta apklauson. Pasidžiaukime visi kartu, kad slogi ir nuobodi violetinė pasaka persirito vakarop, ir apie ją girdėsime kuo toliau, tuo mažiau.

49 Komentarai

 1. Audrius

  Na banu kiekis po situo straipsniu bus savotiskas rodiklis kiek violetiniu debilu dar liko.

  • Jau ban-hammeris paruoštas ir išvaškuotas.

  • Logikos myletojas

   Gal pirma verta pagalvoti, o kaip pats jos vietoje šioje istorijoje elgtumeis? Taip skant, gal empatijos reikėtų? Iš kitos pusės , toks įspūdis, kad pusė violetinių , pamatę, kad vėjas jau pučia prieš Venckienę , persimetė į ją keiksnojančių pusę – tai ta pati banda be kritiško mąstymo.

 2. asta

  tikiuosi taip ir bus,jei bent neatsakys uz savo veiksmus,bent jau nebesmeziuos Lietuveleje,pamise violetiniai galetu is paskos isvykt.apsivalytu Lietuva

 3. „rsirito vakarop, ir apie ją girdėsime kuo toliau, tuo mažiau.“ tikėkimės…

 4. Agurku sala

  Ypatingai entuziastingai kinkuoju galva paskutinei pastraipai. Aišku, negerai, kai šitiek apsisikus dar ir pabėgo ir nėr kaip jos nubaust, bet aš tikiuosi, kad dabar nors mažiau pezalu violetine tema bus. Dingo pradingo, tikiuosi, kad kaip į vandenį. Skatertju daroga, tsakant.

 5. Arnas

  Paskaitau komentarus internete ir nesuprantu tik vieno dalyko. Iš kur šitie patvoriniai moka internetu naudotis?

 6. d

  Kam cia gasdini komentatorius?

 7. Lukas

  man jau pries du metus ta tema atsibodo, negaliu patiketi kad ji kazkam dar idomi

  • Bet žinokit geriau patikėkit.

  • Marius

   Čia jau galėtų koks soc. mokslų atstovas patyrinėt kas tai per publika ir kodėl jie įtikėję.
   Šiaip ar taip, įtarti gal ir galima kažką, bet kai tai pavirto tikėjimu, tai jau liga.
   Man šita tema taip pat atsibodo jau senokai, o kai vieną kartą įsigilinau kas tai per marazmas, tai tuomet dar labiau pasidarė bjauru kažką girdėti iš violetinės pusės. Kas svarbiausia, kad visi jų atsakymai jau yra žinomi ir nuspėjami, nes tai banalu ir paviršutiniška.

   Andriau, tikiuosi, kad šitas straipsnis yra vienas tų, kurie jau kala paskutinius vinis į šios istorijos karstą.

 8. qwerty

  Klasikinis pavyzdys, kokią destrukciją šalies teisėsaugoje gali įnešti politikai, kuomet jie palaiko kokią nors neapykantos grupę. Manau, kad ožio barzdelės atsakomybės klausimas taip pat turėtų būti svarstomas.

 9. max

  Nebukite optimistai, gerbiamieji, ši egzotiškai psichopatiška publika niekur iš Lietuvos nedingo su superteta, jie neužilgo susiras kokį naują garbinimo objektą.

 10. immo

  Būtent, kad Venckienė prisidirbus iki ausų ir greičiausiai jinai turėtų būt baudžiamųjų suole ne tik už trukdymą teisingumui, bet ir dėl daug kitų dalykų.
  O tie visi violetiniai… Per juos tokią gražią spalvą padarė nelabai dėvimą, jei nenori būt sumaišytas su tam tikra žmonių grupe.

 11. d

  Buvo nuzudyti zmones. Todel sita istorija neuzsimirs, kol neisaiskes kaltininkai.

 12. studentas

  Kai daugiau negu puse tautos intelekto nera pazymeti, ilgai tenka laukti, kol zmones atsikvoseja.

 13. Ant

  Bet kiek Lryte pasipylė violetinės publikos neapykantos kitaip mąstantiems. Ta publika tokia tūpa, kad Venckienei jais manipuliuoti buvo vienas juokas.

 14. HomoSovieticus

  Linkiu jai sekmes USA . Ir dar linkiu, kad ji niekada nebegryztu. Amen.

 15. Kevi Spaceras

  „Ir dabar vietoje to, kad užsiimtų energetika, finansais, švietimu ir kitais valstybės reikalais, parlamentarai turės gaudyti Seimo narę“

  Marazmas ir tiek (aka sustos seimo darbas dabar!). Nors kita vertus seimas puikiai zino kaip uzsiimti pasaliniais reikalais.
  —-

  „Mano laikraštis – „pedofilų rytas“, visi rašantieji apie Garliavą – nupirkti.“

  Zinoma LRytas yra nupirktas daugumoj rusisko kapitalo kiek zinau, kaip ir BaltijosTV. Tas niekam nepaslaptis. Logiska galvoti, kad sitos medios pozicija atspindi seimininku pozicija. Kad LRytas yra labai tendencingas laikrastis su „savo“ tiesa, manau sutiks kiekvienas. Kiek toj tiesoj teisybes ir „teisibes“ nesiimu spresti. O tamsta ten dirbate ir suprantama norite uzdirbti 😉 (nieko cia blogo nematau) Todel nepuolu aklai tiketi pacio idejoms. Nemanau, kad tamsta apie Garliava zino kazka daugiau negu visi kiti. Todel fraze „ban-hammeris paruoštas ir išvaškuotas.“ skamba ne kaip nenoras cenzuruoti keiksmazodzius ir fanatikus, o tiesiog cenzuruoti kitokia nuomone. „Kas ne su mumis tas pries mus!?“ Nerimta kazkaip. Primena tuos laikus kuriu pats nemegstate.

  • Trumpai mano atsakymai:

   1) Kiekviena Seimo darbo valanda, iššvaistyta violetinių kaliausių balaganui, yra valanda, atimta iš kitų darbų.

   2) Mano pozicija yra nepriklausoma nuo jokių „šeimininkų“, ir visi mano straipsniai atspindi mano įsitikinimus. Jeigu kažkam atrodo kitaip, aš jiems negaliu padėti ir jų įtikinti nesiruošiu.

   3) Lietuvos Rytas nėra tendencingas laikraštis – jame viena didžiausių nuomonių įvairovių šalies žiniasklaidoje. Puikiai žinau, kad man niekas jokių temų neužsakinėjo ir mano pasirinktų temų niekada nebraukė.

   4) Aš ir Protokoluose, ir Laukinėse Žąsyse visada naikinau ir naikinsiu komentarus, kurie man yra nepriimtini dėl tono, turinio, bandymų reklamuoti savo puslapius ar naudojamos leksikos. Patvirtintų komentarų čia šiuo metu yra 12,719, ir labai laisvai galite paskaitęs pamatyti, kad nuomonių ten yra daugybė.

   • Darius

    1) Lyg kas nors juos verčia švaistyti daugiau, nei priklauso.

    2) Kur pinigai ten ir priklausomybė. Didesnė ar mažesnė.

    3) O jei sužinotum ką nors nešvaraus apie LR – ar paskelbtum protokoluose? 😉

 16. kamasutra

  Julian Assange ir Venckienės neįmanoma sulyginti,vis gi kalibrai skirtingi,Assange intelektualas,o buvusi teisėja nėra nei iškalbinga, nei labai protinga,bet ir ne kvaila.Kita vertus Lietuva ne Anglija ir seimo narei Venckienei užsienyje nebus reikalo slapstytis ir jei leis kišenė lankytis restorane ne problema.Taip kad palyginimas su Assange dalia kiek pritemptas.Ar Šarunas Paberalis gavęs prieglobstį JAV ko nors bijo? ?Ko gero ne, bet neteigiu jog jis svetimoj šalyje jaučiasi gerai ir komfortabiliai .Apie čečėnus išmanau menkai,bet regis Gatajevų šeima su Suomijos pagalba Lietuvos teisėsaugai parodė kažkurį tai pirštą .Ne? Paberalis gausiai nedalina interviu ir nėra dėmesio centre .Venckienės irgi laukia tas pats,bet Lietuva kaip valstybė eilinį kartą bus aptapšnota ir belieka apgailestaut dėl tokios situacijos.Tai tik mano nuomonė.

  • Tas

   Aha, o Golovatovas su Austrijos pagalba irgi parodė Lietuvai pirštą. Ir ką? Ar dėl to Lietuva, kaip valstybė, buvo eilinį kartą aptapšnota – ar Austrija apsitapšnojo?
   O ar negalima tokio paties klausimo kelti ir Suomijos atžvilgiu? Neturiu jokių argumentų, liudijančių, kad viskas ką Suomija (jos teismai, jos vyriausybė ar jos piliečiai) nutars ar padarys – neginčijamai teisinga ir gerai. Šalis kaip šalis, su savais pričiūdais ir savais pozityvais.

 17. Toxa

  Keisciausia ir pikciausia, kad jai dar mokama seimo nario alga ir, kiek suprantu, jai paciai nedalyvaujant net apkalta negali buti surengta. Kas cia per nesamone?

 18. Rasa

  Galėtų pagaut tą bobą ir pasodint.

 19. kosmo

  Kaip tik reikia stengtis, kad „Baltoji varnelė“ (pagal muzika K. Krivicko laidoje su mergaites piesiniais) būtų sugražinta ir atsakytų pagal įstatymus ir ne tik už pasipriešinimą bet galimai ir už bendrininkavimą ar kurstymą, o gal net ir organizavimą. Vis tiek jau yla lenda iš maišo, kitaip nebūtų skutinusi iš tėvynės ir turto vyrui perrašiusi. Klausimas lieka atviras tik apie atsakomybę už visa tai „politikierių-visuomenininkų ant 5 lavonu“ šutvei, daliai „tiriamosios žiniasklaidos“. Be abejo, ir policijos šulams, kurie ŽINOJO bet nieko nedarė.

  • Alvidon

   Policijos (prokuratūros) situacija nėra tokia paprasta. Kažko žinojimas jokiu būdu negali būti pretekstas veikti. Reikia labai tvirtų įrodymų. Kitaip kaip mat visuomenė/valstybė nusiris iki CCCP’o, Š. Korėjos ir pan., kur įrodymų nereikia, užtenka „yra nuomonė“.

   • kosmo

    taigi buvo informacija apie planuojamas žudynes kaune, buvo laiko isgelbeti naruseviciene, buvo laiko atimti legaliai laikoma ginkla is Kedzio (beje isigyjant ginkla reikalinga psichologo pazyma, tuo tarpu jokiu prevencinių sankcijų po jo pareiskimu TV ir filmuku pries ginklo turetoja nebuvo imtasi) ir t.t. Taip kad palyginimas su Š. Korėja ne įtemą.

    • Tas

     Į tamstos klausimą gal atsakys dabar vykstantis tų policijos šulų teismas. Betgi neabejoju, kad jam pasibaigus. bus naujo žibalo į riksmų apie klanus ir teisybės nebuvimus ugnį… Kaip besibaigtų – bus [kažkam] blogai

    • Alvidon

     O bet taip daba sakykim apie tave kas nors pristukalins policijai, kad tu rengi žudynes, policija atlekia ir tave supakuoja – labai patiktų ? Kokis klyksmas kiltų apie demokratijos principų paminimą ir baisingą diktatūrą. Juk kol tu kažko realiai nenužudei visie tie stukalinimai tėra „viena boba sakė“, o policijai savo veksmuose tikrai nevertėtų remtis tokiais šaltiniais. Filmukai ir vieši pareiškimai irgi skonio reikalas: vieniems jie šlykštūs ir baisingi (ir kaip tėvas taip gali savo dukrai…), kitiems gi – kovos už teisibę etalonas; ką tokioj situacijoj veikti policijai ? Telieka vienas vienintelis kelias – policija privalo elgtis pagal įstatymą, ignoruodama visas emocijas.

     • kosmo

      Man labai patinka, kaip dirba JAV policija.

     • Tas

      Jeigu yra pranešimas apie rengiamas žudynes arba jeigu panašias užuominas laido turintis ginklą asmuo. tai policija TIKRAI turi pasidomėti tokiu asmeniu ar tokių pranešimų pagrįstumu (ne atlėkti ir supakuoti, bet išsiaiškinti tokių pranešimų pagrįstumu). Tai, beje, ir yra daroma demokratijos etalonais save vadinančiomis valstybėse, kaip pvz., JAV, UK. Nereikia utriruoti ir nusišnekėti. Nesolidu.

 20. kamasutra

  P.S Jau nebesistebiu kad Daktaras ir kiti nusikaltėliai lengvai pasprunka iš Lietuvos, jau tai tapo normalu ir retai kas besipiktina.Atrodo teta Venckienė sukasi jau kitoje orbitoje ir bus stipriai primiršta čia LT.Bet jei teisėsauga neišmoksta nieko iš savo padarytų klaidų,tai vėl atsiradus kontraversiškų ir skandalingų bylų pradės suktis ta pati karusėlė,taip kad prasidės kiti sapnai,gal žydri ar pilki.Bus matyt.Nors ko gero violetinis sapnas pavirs legenda ar tautiniu epu ,vis gi teismai ne viskam padėjo tašką,liko erdvės samokslo teorijoms.

  • Alvidon

   Kai smegenų stygius, erdvės samokslo teorijoms visad yra sočiai. O smegenų stygiaus jokie teismai nekompensuos.

 21. menesis

  Kaip kažkas jau senokai rašė, kad didžiausia bausmė Venckienei būtų ne teismo paskirta bauda ar pvz. viešieji darbai, nes tada toliau galėtų rėkauti apie susidorojimą, neteisingus teismus, areštuotas sąskaitas ir t.t., bet užmarštis. Teismai jau baigiasi, pareigūnų bylos vargu ar kuo nors nustebins. Violetiniai nebeturi kuo piktintis nei ką ginti, o copy-pastinti tuos pačius sąmokslo komentarus po straipsniais, kur Garliavos šeimynėlė visur liko nebe nukentėjusiais, o įtariamaisiais, kažkada nusibos. Jau po pirmo neliečiamybės atėmimo pasislėpusi ji prarado dalį tikinčiųjų. Dabar dar daugiau šalininkų pasijaus apgauti, arba nebekurstant emocijų, tiesiog pamirš kovotoją, taip ir neradusią priešų.

 22. kamasutra

  Alvidon,tai proto niekam per daug nebūna 🙂 http://goo.gl/dPQqE Mano žmona kedofilė,o aš šiuo klausimu labai rezervuotas,daug karštų ginčų buvo ir yra.Supratau tik tiek ,jog jos ar mano tiesos turi virst į diskusiją ,į faktų ir argumentų kalbą, o ne vien tik pasidavus emocijoms ir užsimerkus laikytis vien savo požiūrio.Tikiuos kad tikrai viskas aprims ,bet patys žurnalistai vis nepaleidžia šios temos.

  • Alvidon

   Musie vienintelis patikimas (tinkamas praktikoj) proto kriterijus tėra sugebėjimas diskutuoti, vertinti, argumentuoti. Kuo mažiau proto, tuo daugiau aklo tikėjimo bile kuo (komunizmu, fašizmu, islamoterorizmu, kryžiaus žygiais, raganų deginimu…), akcentas būtų ant „aklo“.

 23. Aš pats iš Jonučių, tai jo- pratraukia juokais bendradarbiai. Rinkimų laikotarpiu sakė, kad žino, už ką balsuosiu.
  Nei domėjausi, nei dalyvavau, tačiau šio socialinio reikalo šaknys apraizgė visą Lietuvą.

 24. Adv. Tomas

  Bilekokios diskusijos apie felcetavus ir apskritai apie šį reikalą yra lygiai tiek pat prasmingos ir vertingos, kiek ir diskusijos apie krepšinį ir brolius N. ir N. Macius, katrie yra L. Ryto atkakliai propoguojami naujieji celebričiai . Nuomonių įvairovė. bl..t.., o rubrika galėtų vadintis „Otmorozkų sagos“.

 25. nop

  p. Uzkalni, kai valdzia pati nevykdo auksciausiojo teismo sprendimo (del preilos boteliu, dabar jau susitare kazkaip, px visiems tas LAT), o kai mergaite reikejo atiduoti, tai visi sauke, kaip cia taip, tokiais veiksmais yra griaunama teisine demokratine valstybe.
  Arba kai Venckiene teiseju taryba iskart siule salinti is teiseju, o pagautus penkis ar kelis keisejus kysininkaujant vietoj to kad keltu drausmes bylas, pasiulo patiems iseiti patiems is tarnybos. :))
  Tai nemanote, kad tokioje situacijoje geriau begti kiek kojos nesa, nes, nu, ka gali zinoti kas cia tau bus, nes kazkaip atrodo, kad Venckienei visa teisine baze yra 5x kartu pagrieztinta, kaip kokiam zaidime – Difficulty: Advanced level. 🙂
  Ar Jums tai atrodo visiskai normos ribose?

  • Vienas pažeidimas nepateisina kito.

   Preila niekaip nesusijusi su Venckiene.

 26. Slepa3

  Gerb, Venckiene isprovokavo, ji nekalta, o jum nenaudeliai, bus atlyginta uz tokius blogus zodzius1

 27. nop

  Tai Venckiene privalo vykdyti teismo sprendimus, o Vyriausybe gali ir nevykdyti? Nesuprantu 🙂

  • Niekas taip nesakė, tai nenuostabu, kad nesuprantate. Bet nieko.

   Venckienė privalo vykdyti teismo sprendimus.

  • qwerty

   nop, prieš atsakant į tavo klausimą pažymėsiu, kad tų botelių įteisinimas yra gėdingas dalykas, kuris tik patvirtina, kad visokie saboniai ir jų draugeliai yra aukščiau kitų.
   Dabar dėl tavo klausimo. Atsakysiu trumpai. Civilinio proceso kodeksas numato taikos sutarties pasirašymą vykdymo proceso metu. Todėl teisine prasme šiuo atveju viskas teisėta.

   • nop

    Ačiū už paaiškinimą. Kažkada per televiziją rodė, kaip vyriausybė ar Neringos savivaldybė bandys pateikti įstatymų pataisas, kurios įteisintų tuos statinius, bet pasirodo rado dar lengvesnį būdą „susitart“.
    Klausimas, kodėl iškart nesusitarė? Būtų sutaupę lėšų, kurios buvo išleistos „nusikaltimo“ tyrimui.

 28. dammerung

  straipsnio moralas>

  būk skalikas daugumos ir tave mėgs

 29. ZXS

  Po velnių, nesibaigė dar tas sapnas. Prasideda antra dalis.

 30. JE

  Tikiuosi per Darom 2013 atsiras ar bus atrasta Venckienė ir pagaliau ta pasaka baigsis. Atsibodo visiem aiškinti, kad esu iš miestėlio už Aleksoto…

Parašykite komentarą