Vyno Dienos Vilniuje: patartina, net jei dar nieko nesuprantate

RĖMĖJO SKILTIS

Yra žinoma, kad vynai daugumai yra teritorija, apie kurią kalbama nenoriai: kad tik nebrangiau, ir kad nebūtų per rūgštūs. Kas prie ko tinka, tai čia išvis ponų išsidirbinėjimas.

Viskas prie visko tinka, nuryji ir gerai. Svarbu su majonezu ir kad su keptaduona.

Tiems, kam tokie kliedesiai yra vakarykštė diena, ir kas nori pakilti į aukštesnį lygį, yra pasiūlymas. Jis tinka ir tiems, kas jau yra pakilęs į aukštesnį lygį ir nuo jo lips tik aukštyn.

Vilniuje gegužės 24-25 dienomis šurmuliuos Vyno Dienų pasiutpolkės suktinis. Viskas vyksta ŠMC.

Nusipirkę bilietą už 40 Lt, galėsite ragauti iki nugriuvimo, tai aš nežinau, ar būna geresnis pasiūlymas.

Tiems, kam reikia ir intelektinio peno, laukia ir Andriaus Užkalnio dalyvavimas diskusijoje apie natūralumą ir kiek už tai reikia mokėti, šeštadienį 16:30. Svarbiausia, už tą pačią kainą. Bus daug visokių renginių taipgi.

Kodėl pavaizduotas sultingas burgeris? Turbūt todėl, kad pritrauktume jūsų dėmesį.

Pirkti bilietus.

13 Komentarai

 1. nu

  Burgeris nesultingas- jis prikištas tiek visokio šh.. kad nei kaimo šuo jo neėstu. O tai jau rimtas ženklas.

 2. Žvėris

  Kur Vilniuje būtų galima tokį burgerį suvalgyti?

  • Nuotrauka iš Nidos, ir tai jie jau nebeturi to restorano Sensus.

  • adomelis

   Nera Lietuvoj tikru, ne fast foodiniu burgeriu, kuriu uzsisakius reikia kokiu 20 minuciu palaukti. Jei kas paakys kur tokius gamina – busiu iki grabo lentos dekingas. O nuotrauka – erzinanti… norisi pavalgyti dabar.

 3. Jaunasis klierikas

  Komentatorius Nu – tikras šūdų ekpertas.

 4. vytautas g.

  Andriau, kur Vilniuje tokio paties gražumo burgerį galima gauti? Atsiprašau, kad klausimas ne į temą. Renginyje dalyvausiu.

 5. Standard User

  Haha, eilinį kartą vos nemyžtelėjau į kelnes, perskaitęs blogo įrašą. Bet renginy nedalyvausiu, iš kur pas vargolius pinigai.

  • Standard User

   Geriau pistelėsiu porą Tvirtovės arba Žalčio bambaliū.

 6. baekjo

  Nieko neprarasi. Tik susireikšminę pižoniukai vaidins kad užuodžia cigarų dėžes vyne, nors pusė turbūt nežinotų iš kokios spalvos vynuogių Pinot Grigio gaminamas. Darys blind testus, ir vaidins kad užuodžia slyvas ar šokoladą, nors 90% užrištom akim neatskirtų chardonnay nuo chablis ar shiraz nuo rioja. Turėjau tokį bendradarbį kur barškėjo tris savaites atsigėręs Château Pétrus, kol neužčiaupiau pasakęs kad už tvoros esančio visiškai ne blogesnio Château Gazin aš turiu 4 butelius namuose. Bet svarbu kad Pétrus po 800 už butelį, o Gazin po 40, todėl reikia gert Pétrus ir vaidint baisų gurmaną ir ekspertą.

  • Man patiko jūsų bajeris apie „užrištom akim neatskirtų chardonnay nuo chablis„, ypač žinant, kad Chablis yra Chardonnay.

   • Tomas Juškevičius

    Oh! A call from the burnhouse? 😀

   • mustangas

    Tamsta esate labai teisus, bet jie skiriasi. O atskirti Oregono Chardonnay nuo paprasto (ne Premier ir ne Grand Cru) Chablis nėra taip lengva.

Parašykite komentarą