Audrius Bačiulis: žurnalistikos dinozauras darė stebuklingą šou

Būna taip: žmonės ateina į laidą ir padaro magiją. Eteryje intelekto nesuvaidinsi, humoro jausmo feikinio nebūna, ir pašnekovas arba transliuoja impulsus tiesiai iš savęs į mikrofoną, ir paskui į radijo bangas, arba to nepadaro.

Audrius Bačiulis kažkada buvo mano TV laidoje, ir buvo labai gerai. Dabar jis atėjo į Žinių Radijo laidą, ir pasidarė dar geriau. Didelis žmogus, kiek pavargusiom ir liūdnom, bet vis tiek keistai šviečiančiom akim, nuo pat pirmo mikrofono įjungimo ir iki laidos pabaigos buvo tikra eterio asmenybė, ir iš jo liejosi intelektinis stimuliavimas. Į mano laidą ateina geriausieji, pagalvojau.

Man labiausiai norėjosi pakalbėti apie tai, kodėl susmulkėjo žurnalistika, kodėl yra tiek mažai žmonių su pakankamai bendro išsilavinimo, kuriems nereikėtų Google ir Wikipedia ieškotis (gerai, jei dar pasieško) apie tai, kas buvo Kubos raketų krizė ir kas buvo JAV prezidentas, kuris nebuvo išrinktas nei prezidentu, nei viceprezidentu, nors ėjo ir vienas, ir kitas pareigas (Gerald Ford, čia jums bendrai informacijai).

Kai su Audriumi Bačiuliu kalbiesi, tai pribloškia, kiek jis visko žino ir kaip daug atsimena. Gal todėl su juo įdomu kalbėti: jis yra tikras senamadiškas žurnalistikos grandas, kuriam kiekviena nauja situacija, su kuria jis susiduria, yra tik jau buvusios patirties atspindys.

Dar apie Rusiją ir Ukrainą kalbėjome, ir apie išplautas žmonių smegenis.

Kai klausysitės laidos, jus pradžiugins ir nuostabūs klausytojų skambučiai. Aš tiems aktoriams nemažai turėjau pamokėti.

Visa laida, taipgi beigi ir video, yra čia.

10 Komentarai

 1. Laurynas

  BUVO KREIZI !

 2. Ina

  Betgi lūžau…

 3. Ambušiūra

  Laidos dar nespėjau išklausyt, ale kas čia per…………………………. dryžuotas dress kodas……..?
  …..ir body flexo stoka?

 4. Andriau, kodel atrodote lyg is BOBCAT’o iskrites?

 5. Ežeras

  Išplauti smegenys, sakot.
  Kaži ar įmanoma išplauti tai, ko nėra.

 6. Ežeras

  O šiaip fainas tas Bačiulis, adekvatus ir fainas.
  Tik galėtų nekišt savo trigrašio ten, kur nieko neišmano, t.y. švietiman. Kokybės ekspertas atsirado. Užmušinėt tokius žinovus, pasakytų Ostapas Ibrahymičius, (ir humaniškai patikslintų – moraliai, aišku).

 7. qwerty

  Pokalbiai įdomūs tik patiems pokalbio dalyviams. Tokia štai mizantropinės nuomonė

 8. Vainius

  For sure, tai buvo viena geriausiu Jūsų laidų Žinių radijuje. Vien rekordinis raudonos saulės gerbėjų skambučių skaičius tai patvirtina. Ši laida tokia gera kaip pirmos dvi Die hard dalys, kurias galima žiūrėti per kiekvienas Kalėdas over and over again.

 9. Uga

  Jei tikrai skambučiai nebuvo nupirkti, kaip tie skambintojai atsidūrė ŽR dažnyje? Ir dar suteikit viltį, kad nors po truputį, bet jie nyksta? Ane?

 10. Eds

  Bl, klausiau tą laidą ir kaskart po skambintojų klausimų arba dar net jiems bezdant vapaliones, perjungdavau kitą stotį, nes pajusdavau retai aplankantį jausmą, kai gėda dėl kito.

Parašykite komentarą