Pasiilgsiu referendumo ir jo debilų

Vadinamas „mėmas“ komunikuoja liūdesį.

Kai mergaitę atėmė iš Garliavos violetinių psichų ir atidavė mamai, panaudodami lygiai tiek jėgos, kiek reikėjo, ir kai paskui Stankūnaitė išvažiavo į užsienį su mergaite, o teta Venckienė pabėgo į kitą užsienį, tai buvo džiugu. Bet kartu buvo ir šiek tiek liūdna, kad visas šitas psichų cirkas, su Klonio gatvės vaidinimais ir koncertais, su savadarbiais plakačiukais, su liūdnai paklydusiais anksčiau buvusiais reasonable žmonėmis (kaip Oželytė ar Landsbergis), visa tai baigsis ir to nebebus.

Beprotybės mugė stimuliavo kūrybą

Buvo liūdna, nes aš esu literatūros ir žodžio žmogus, ir man anomalijų stebėjimas teikia kūrybinį malonumą (net jei tai yra paremta nelinksmais įvykiais). Beprotybės karnavalas yra estetiškai stimuliuojantis dalykas. Iš klounų ir pajacų darkymosi, iš chemtrailų dryžių, iš ūsuoto Šliužo gimsta menas, kuriuo žmonės džiaugiasi, ir nuo kurio visuomenė darosi stipresnė, nes kaip iš numirusių jūros gyvių susiformuoja koralai, taip ir iš kliedesių ir tamsybės monstrų atvaizdavimo ir išsityčiojimo iš jų formuojasi mūsų kultūra.

Be Mildos Bartašiūnaitės su jos čainiku ir acto garinimo mitu (kaip Persėjas su Medūzos galva) mūsų šiandieninė istorija ir jos mitų ir asociacijų pynė būtų skurdesnė.

Todėl dabar, kai mes visi besišypsodami laukiame, kol išsitėkš bukapročių ir Lietuvos priešų referendumas, kaip išsiteškia ant žemės pilnas vandens balionas, kuriuos mes mėtydavome pro S.Nėries gimnazijos ketvirto aukšto langą ant kieme žaidžiančių bendramokslių, mums linksma, bet kartu ir liūdna, kad to nebebus po referendumo dienos.

Kas bekurs tokius video, kur tik kokias 2 minutes galima žiūrėti be vaistų? Kas mus linksmins, kaip pralinksmino besiskundžiantieji trenktieji šiandien: jie atėjo Savivaldybėn balsuot iš anksto referendume, ir skundėsi, kad jiems trūksta informacijos apie referendumą – tai yra, jie atėjo balsuoti, nesuprasdami, ko atėjo, kur atėjo, kam atėjo, ir apskritai, atėję į referendumą nesuprato, kad yra referendume.

Jau sakiau – tai tipiškas pritvoto referendumininko pavyzdys: nieko nesupranta, paaiškinti nemoka bet still, valstybė pavojuje ir reikia uždrausti parduoti žemę, kad jos neišvežtų į Estiją ar dar kur nors. Jie taip pat aiškino apie skalūnus ir atominę (dažniausiai tai ta pati chebra, visą laiką ta pati chebra – čainikai su čainikais).

Nežinau, ką jie sugalvos toliau. Be darbo neliks, gal marginalizuosis, bet vasara tik prasideda, ir bus savotiškai nyku be pramogų, kurią šis būrelis frykų, krypų ir bizarre deformed paprygunčikų su savo vėliavomis, tin hats ir dūdelėmis mums užtikrino už palyginti nedidelę sumą, paskaičiavus viską. Tai kaip Dainų Šventė, tik linksmiau.

Man negaila tų kelių milijonų referendumui – mums visiems tai ne tik pramoga, bet ir skiepas, kad žinotume, kad mūsų jaunesnieji broliai yra šalia ir jie turi balsavimo teisę.

35 Komentarai

 1. Jonas

  http://prntscr.com/3wgxlz čia spėju turėtų būti „bekurs“ ?

 2. Tomas

  Savotiškai gaila, kad nespėjo prasukt referendumo dėl lito pasilikimo ir euro atsisakymo. Ar visgi spėjo?

 3. zioma

  Ai xz ka cia pakomentuot

 4. Super_mama

  Andriau, come on.. Žemė ne prekė !!!
  Heh.. mes su vyru Giju ant piliakalnio Kernavėje davėme gyvybę savo Astalgijui… ir tikimės jog po 5-10 metų galėsime ten nuvažiuoti ir jam parodyti jo prasidėjimo vietą.. bet jei referendumas neįvyks dėl tokių entelektualų skleidžiamo melo tai tikrai kokie germanai ar turtingi rusai nupirks tą pilekalnį..

  • Super_tetis

   Teisingai – nėr čia ko visokiems piniguočiams supirkinėti žemės ūkio paskirties piliakalnius.

  • tomas

   tai taip pat sėkmingai ir vietinis „buržujus“, pagal tamstos logiką, jįjį įsigyti gali… o kas tada?

  • Turtingas storas žydomasonas

   Iškaht po neįvykusio hefehendumo aš nupihksiu tą piliakalnį ih išsivešiu pas save į Izhaelį, o jums čia paliksiu tik skylę žemėj, kuh paskui jūsų vaikai įkhis.

 5. Tautis

  o nebuvo internetuose tokio nebylaus susitarimo, kad šitų idiotų per vargus (vos sukrapštyti parašai iš kurių dalis padirbti, suklastoti ir šiaip nepripažintini, tik Vaigauskas pensiją saugo labiau nei valstybės interesus) prastumtas referendumas nevertas dėmesio ir nėra ko reklamos daryt? (Atsiprašau už griozdišką sakinį – tam turiu jums neįdomių objektyvių priežasčių).
  on related note – vakar, žalio tilto stotelėje vaikščiojo toks vargšas vargšas įsibauginęs žmogelis su ar tai laikraščiu ar rinkimine agitacija ir kaip supratau bandė agituot už referendumą. Elgetos drąsesni būna, bei atrodo turintys daugiau savigarbos. Graudus vaizdas. Beje žmones agitacijai rinkosi labai selektyviai – vid.amžiaus vyrukus, kurių apranga tam žmogėnui matyt labiausiai panašėjo į žagrinių atstovus. Kostiumuotus lenkė didžiuliu lanku :))

  • Jei toks susitarimas buvo nebylus, tai iš kur jį žinote?

   • Tautis

    teisingus žmones followinu matyt 🙂

 6. Man ir negaila tų kelių milijonų, nes referendumas – labai puikus būdas pakoreguoti draugų būrį. Taip sakant, o, eisi gelbėti Lietuvos žemelės? Šaunuolis! Daugiau man nebeskambink.

  • Pyteris Penas

   Aš tai analogiškai elgiuosi su Seimo rinkimais. Eini balsuot, kad tik balsuot? Viso gero…

   O šiaip kad ir kokie kvaili referendume sprendžiami klausimai, visgi reiktų nueiti už nubalsuoti, kad bent jau iš rezultatų būtų aiški tautos pozicija. O dabar tai kažkokie dvigubi standartai taikomi iš esmės panašioms tautos apsisprendimo formoms: neini į referendumą, nes kvaili klausimai, tai jau durnas ir runkelis, o vat neini į seimo rinkimus, nors ten nėra už ką balsuot, tai jau apolitiškas ir „negali skųstis, kad tokią valdžią išrinko“.

 7. ibrahim

  nezinau kodel, bet kai susnekama apie zemes referenduma, man pirma mintis- klise – MUSU AUGINTINIAI (buvo tokia kazkokios tv laida apie namu gyvunelius- sunelius, kaciukus, kal net tarakonus ir uteles)

 8. Ingrida Šimonytė

  video ištvėriau tik 42 sekundes, kol rodė eilėraštį. Kai prabilo balsas už kadro, iškart griebiausi uspokojoncų ir išjungiau. Ar tik nebūsiu beviltiškai apsėsta iliuminatų, sionistų, tolerastų, kosmopolitų, kad esu taip toli nuo „kokių 2 minučių“ PDG normos?

 9. Beata

  Skaitau kai kuriuos komentarus ir ne tik čia, bet toks jausmas, kad buki tie, kurie daugiausia rėkia, kad buki tie, kurie dalyvaus referendume. Tikroji demokratija ir yra ta, kad piliečiai sprendžia referendumo būdu aktualius savo šaliai klausimus, tik kitas klausimas ar mūsų piliečiai yra subrendę tokiai demokratijai? Dauguma tik plaukia paviršiumi ir rėkauja kažkokias lėkštas frazes, kurias išgirdo iš savo pasiekėjų. Esmė mano post’o kokia, kad ir paskaičius tokios kaip Vita komentarą labai liūdna. Liūdna dėl to, kad iš draugų būrio išbraukiami kitaip mastantys, bet labiausiai gaila, kad visi akcentuoja kažkokį pseudo žemės pardavimą. Ar nors vienas pasiskaitė kokie dar Konstitucijos straipsniai siūlomi keisti, šiaip, lyg tarp kitko, priplakant juos prie žemės reikalų,nes lietuviui juk žemė šventa. O esmių esmė, mano manymu, ir yra ne žemė, kurios vardą mini kiekvienas, bet nesugeba perskaityti, kad ketinamas keisti ir straipsnis dėl referendumo skelbimo, kuriuo norima sumažinti reikiamą piliečių parašų skaičių referendumui skelbti nuo 300 iki 100 tūkst. Ir aš, kaip pilietė, neturiu galimybės pasirinkti kuriam Konstitucijos str. pakeitimui pritariu, o kuriam ne. Žemė reikalai suplakti su 100 tūkst. parašų. Visi rypauja apie žemę, bet kaip visada esmė slypi ne tuose dalykuose apie kuriuos garsiausiai šaukiama. Aš, kaip pilietė, balsuosiu referendume, nes tikiu, jog tai tikroji demokratijos išraiška, bet pasirinksiu langelį NE, nes nenoriu, kad 100 tūkst. nemastančių, nesidominčių, neskaitančių, lengvai paperkamų, nepilietiškų ir nelabai suvokiančių šio žodžio prasmę apspręstų mano šalies ateitį, nes kaip galima padaryti išvadą iniciatyvų būna visokiausių.

 10. Anykščių šilelis

  Keistos logikos autorius. Ar problema yra tai, kad: a) žmonės eina į referendumą; b) nesuprantantys žmonės eina į referendumą; c) kad žmonėms trūksta informacijos; d) ? Iš 5-6 „pastraipų“ turinio panašu, kad autorius mato tik a ir b. O kaip ir kodėl atsitiko, kad įvyko a ir b? Kaip prieita prie to, kokios klaidos padarytos, kad referendumas vyksta? Nesitikiu atsakymo, nes 8 pastraipėlių pablevyzgojimų į tai atsakyti nepakaks. Bet tyčiojimasis iš tų, kurie vykdys Konstituciją („Svarbiausi Valstybės bei Tautos gyvenimo klausimai sprendžiami referendumu“) yra tyčiojimasis iš Konstitucijos, kuri taip pat priimta referendumu (kas paneigs, kad prieš referendumą dėl Konstitucijos buvo tokių ar panašių besitaškančiais debilais, menkinimais ir kitais panašiais būdais akcentuojančiais savo silpnumą). Ir jei emigracijos skatinimas yra nusikaltimas, gal būtų teisinga suteikti baudžiamąją atsakomybę ir už Konstitucijos niekinimą (nekalbu apie elementarią nepagarbą)? Gal tuomet tokie „autoriai“ šiek tiek atsakingiau žiūrėtų į viešą savęs linksminimą?

  • Jūsų nuomonė yra debiliška, bet nesielvartaukite, čia tik dėl to, kad jūs esate glušas, kaip ir visi referendumininkai.

 11. Albinas

  Andriau, kodėl iš puslapio dingo RSS feedas? Aš vis praleidžiu tamstos taiklius parašinėjimus, nes RSS readerį atsidarau kasdien, o protokolai.com vis pamirštu 🙁

 12. Vidas Ingridai

  Geriausia nuo tų šliužų bėgti, kaip nuo maro, o „uspokojoncų“, juos netyčia kur išgirdus, būtinai reikia, ypač gerai veikia koks brendžiukas.

 13. Paulius Žuvyčius

  ištvėriau daugiau nei tris minutes. Atostogos daro savo. Ir klaidų privelta tame video. Vietoje valdžia reikėjo naudoti valdžiažmogiai. Toks išsireiškimas būtų kaip katalizatorius skatinantis iššokti iš lovos ir pasispardant tarpukojį nulėkti prie balsadėžės.

 14. Ina

  Labai įdomus filmukas. Prasukau iki ten, kur pasirodė gana graži mergaitė (tėvukas visada tą grupę apibūdindavo – „Tos, kur vaikšto po paveikslų galerijas su užrašų kygutėmis“). Negi referendininkai neįvertino savo tikslinės auditorijos? 11 min.???!!! Tokio dėmesio spano jie ir per savo šermenis nesukauptų.

  PS: Koralai susiformuoja tai ne numirusių polipų, o to, ką jie nesuvirškinę paliko. Jo, jo, man kai sako, kad dangus mėlynas, aš pradedu vapėti apie šviesos dispersiją, nepykit.

 15. Raimonda

  Mama sveciuose, paskaiciau jai, o ypac apie pilekalnius, tai krizenom susiriete.Aciu Andriau, you one of the best.

 16. Gražina

  žaviuosi jūsų kantrybe – ir iš antro karto žiūrėt negalėjau…

 17. Donatas

  Įvyks runkelių (plačiąją (kiek įmanoma) ta žodžio prasme) susirašymas. Vieni pažymės, kad visiškai sutinka su tuo, kad yra runkeliai, kiti runkeliai pažymės, kad nesutinka. Turėsim tikrai įdomią statistiką, net negaila, kad nacionalinio stadiono vienos armatūros neužkonservuosim.

 18. Edvinas

  išdegė akys skaitant….Gerai, kad aš žiūrėsiu Futbolą sekmadienį….

 19. Cha

  Butu episkiau jei sunelis violetinem aparom verktu nuotraukoj.

 20. Cha

  Cia yra bandymas pasinaudoti tuo, kad po Cernbylio daug zmoniu gryname ore buvo. Gali buti, kad tai sumazino smegenis, bet, kad gamtoj vacuumo nebutu, jiems padidejo adrenalino liaukos. Kazkas ta suprato ir nusprende tuo pasinaudoti..

 21. Sliobenas

  Aš tai ištvėriau lygiai keturias minutes. Paskui paskaudo pilvą ir trečios galvos dantis iš juoko. Ten labai charakteringi veikėjai buvo. Astalgijaus, Aspergasto ir Zvimbilo mama, būsimas žemės pirkėjas (pinigų pirmam hektarui susitaupys po maždaug šimt metų). O toliau jau nebežiūrėjau. Patiko vaizdai į Gedimino pilį – kiba dabar kepurėmis kalną nukas ir žemes į orchidėjų vazonėlius subers, kad kryžiokų palikuonims užsieniečiams neatitektų. Tik nepažiūrėk, tai tuoj nebus ir kur Zvimbilo sesutės Tautrydos pradėti 😀

 22. Verax

  Bartašiūnaitės čainikas lėtai šyla 😀

 23. Taigi Šliužas visą Konstituciją jau sakė esąs perrašęs. Tai, turbūt, šitas acto garinimo ritualas dar ne pabaiga??? :))))

 24. Ingrida Šimonytė

  Šliužas, atrodo, atsiliepė į Jūsų gailavimus, Andriau, ir, panašu, kad ketina parūpinti vaizdų bent jau laikotarpiu iki būsimų Seimo rinkimų, o Dievas duos – dar ir po to, nes galėsime nemokamai stebėti, kaip įnikusi į pačią partinės sistemos šerdį, Rafariendūmo partija ardo jąją iš vidaus. Physics of impossible

Parašykite komentarą