Mažosios Istorijos: leidybos magnatas

Skambina nepažįstamas numeris. Vyras prisistato kaip leidėjas, išleidęs knygą apie krepšinį, kuri yra apparently visų lietuviškų knygų apie krepšinį motina. Ten unikalios fotografijos, interviu ir prisiminimai. „Tai absoliuti sensacija“, sako leidėjas.

Viskas, ko jam reikia iš manęs, yra:
1. Radijo eteris su knygos pristatymu „maksimum valandą-pusantros“
2. TV eteris su knygos pristatymu („geriausia ir per LRT, ir per LNK, nes skirtingi žmonės žiūri“)
3.  Publikacijos spaudoje („kad koks geras žurnalistas parašytų, nes negalima žinot kad neišmanantis pagadintų“)
4. Publikacijos internete
5. Pasidalinimai „Feisbukuose“

Knyga bus žiauriai sėkminga, sako jis, ir sako, kad jei ką, „skolingas tikrai neliktų“.

Pokalbiui įsivažiavus, jis kiek prityla. Paskui:

„Žiūrėkit, gal galit man perskambint į šitą numerį, nes man dabar pypsi, kad kortelėj papildymas išsinaudojęs.“

18 Komentarai

 1. V.

  Jetau koks lūzeris, jam reikia, tegu ir perskambina. Ir dar nesigėdija šitiek darbo prašyt – straipsniai, eteris, feisbukas…

 2. Rokas

  pics or it didn’t happen

  • VS

   Jo, numerį į studiją. Čia tikrai atsiras krepšinio mėgėjų, norinčių padėti žmogui.

 3. P3

  Nebus sėkminga ta knyga. Tie kurie žaidžia krepšinį – 80% skiemenim skaito, tie kurie skaito – 80% krepšinio nežiūri.

 4. ibrahim

  londons atim, ežis duod – kitados buvo tokia reklama, kurioje du gezus gražiai suvaidino pradedantieji aktoriukai. Iš čia surašytos istorijos taipogi išeitų smagus reklamos klipas. Tik magnatą turėtų vaidinti pats magnatas. Taip įtaigiau, be to užsidirbtų kortelės papildymui.

 5. taigis

  Andriau, o kodel nepapildet zmogui korteckos? Paremt gera zmogu? Uz krepsini, uz Lietuva? A, vyrai?

 6. qwerty

  P3 komentui ploju atsistojęs. Krepšinis jėga buvo sovietiniais laikais iki 1992 m. imtinai. Kuomet žmonių smegenyse buvo surištas su ideologija ir pasipriešinimu okupacijai, kuomet buvo satisfakcija. Po to,dabartiniais laikais, viarslininkų nuo krepšinio biznis, kuris sumautiems guminės pūslės mėtytojams vagia pinigus iš miestų biudžetų, kuomet jie turėtų eiti gatvių duobių lyginimui.

 7. Marius

  Qwerty, žmogau, tu esi nerealiai siauro mąstymo žmogus.
  Kaip tu išvis sugebėjai sugalvoti, kad investicija į duobių lyginimą yra žymiai geriau, nei investicija į žmonių aktyvumo skatinimą ir ugdymą. Loginę duobę savo galvoj issilygink, o tada aiskink briedus apie investicijų tikslingumus.

 8. Skeptickas

  Čia kaip tais net idomu, kaip tas magnatas įsivaizdavo „nelikimą skolingu“. Turbūt būtų nusivedęs į Čilli picą ir pasisiūlęs apmokėti sąskaitą. Su sąlyga, kad Užkalnis neužsisakinės brangesnių patiekalų.

 9. qwerty

  Mariau, kuomet iš kokio Kauno biudžeto krepšinio buratinai paima paskutinius dešimtis milijonų ir išsidalina, kuomet krepšinio buduliai arenoje skanduoja keismažodžius, geria alų, myža, o po to eina dar ką nors gatvėje pavartyti, tai nėra nei žmonių teigiamo aktyvvumo skatinimas, nei jų ugdymas. Veikiau priešingai. Todėl ir sakau, kad duobes gatvėse geriau užsilyginti.

  • mieždupročim

   O dar prisiminus beviltišką pinigų rinkimo vajų iš krepšinio budulių milijoninėms žaidėjų algoms, kai „Žalgiris“ ruošėsi duoti dūbą ir miesto biudžetas jau buvo išsunktas iki dugno, tai apima dar prieštaringesni jausmai.

 10. R.

  Andriau, labai gerai, kad paviešinote. Dėl dviejų priežasčių: tai yra tautosaka, ir dar dėl to, kad durniams kelio duoti negalima.

 11. Ursule

  to qwerty – puikiai pasakyta. O magnatas mažų mažiausiai trenktas

 12. Rokas

  Kortelės papildymas baigiasi, super magnatas. Nesvarbu tada jau nei knygos turinys, nei tema.

 13. Mikolla

  O tai ar perskambijai magnatui? Kaip baigės?

 14. Skaitytojas

  Kartais pradžiugina toks žmonių paprastumas ….. tik gaila , kad jis plinta kaip virusas…

 15. r

  sitoj istorijoj yra kazkas tokio, is ko verta ne tik pasijuokti. Zmogus nelaukia maloniu is gamtos -dirba, turi plana, nesedi sudejes ranku. Gal per daug patikejo gyvenimo mokytojais, kuriu prisiveise tiek ir tiek, kad reikia svajoti, ir tiketi tuo ka darai, ir viskas bus gerai…
  Beje AU irgi gyvenimo mokytojas, o kurie tie mokytojai geri, teisingi, o kurie tik klystkeliais nuves – kas juos zino… 🙂

Parašykite komentarą