Paprastas sovietofilo testas

Mokyklų sistema turi savų trūkumų

Žinote tą istoriją apie tai, kaip kvaili amerikiečių mokslininkai labai ilgai kūrė specialų šratinuką, kuris galėtų rašyti nesvarumo sąlygomis kosminėje stotyje, o tuo metu labai protingi rusai tiesiog davė savo kosmonautams paprastą grafitinį pieštuką ir problema buvo išspręsta.

Pagal tai, kaip klausytojai reaguoja į šią istoriją, galima lengvai atskirti normalius, protingus žmones nuo beviltiškų Tarybų Sąjungos mylėtojų, juos išbaninti ir jų telefonus ir elektroninio pašto adresus ištrinti visam laikui.

Tikėjimas, kad kuvalda ir lomas yra geriausi instrumentai visiems gyvenimo atvejams, yra požymis, kad prieš jus žmogus, su kuriuo jūs nieko bendro nenorite turėti.


17 Komentarai

 1. Dee

  nu čia tipo nesąmonė, o ne istorija, nes visa kosminė stotis išmirtų nuo grafito dulkių.

  čia bišk paaiškinau, kodėl nesąmonė.

 2. Tame ir reikalas, kad paprastas grafitinis pieštukas nesvarumo sąlygomis yra katastrofa – grafitas trupa, sklaidosi, skraido visur ir tos menkos elektrai laidaus grafito dulkelės paskui užtrumpina ką papuola.

 3. Linas

  O kai supertušinukas buvo išrastas (privačiomis lėšomis, beje) tai tie patys genialiausi rusai jį tyliai pirko už dolerius. Nes patys tokio daikto sukurti nesugebėjo.

 4. Required

  Pirmas sakinys-pastraipa yra klausimas ar teiginys?

 5. Z

  Pro-rusas: amerikieciai visad taip
  Anti-rusas: piestukai prastai veikia
  Realistas: http://www.scientificamerican.com/article/fact-or-fiction-nasa-spen/

 6. G

  Gera nuoroda aukščiau.
  Įdomu, ar šitos senos nesąmonės šaknys ne tuose mechaniniuose pieštukuose už 100+ dolerių.

  Paprastai tose istorijose apie kvailus amerikiečius figūruoja tušinukai už 1000+ dolerių. Sudedam pieštukus už 100+ USD, kosminius tušinukus, sugedusį telefoną ir debilismus vulgaris – voila.

 7. qwerty

  Čia parašė toks internetinis veikėjas Rokiškis Rabinovičius. Atmata, kokių reta. Tokią nuomonę apie šį tvarių susidariau, ne tik dėl jo debiliškų pyzdiožų, bet kuomet išgirdau jo prisipažinimą, kad dar IRC laikais jo mėgiamiausias dalykas buvo kitų pašnekovų baninimas. BANINIMAS!!! Nuomonių baninimas dar nuo IRC laikų yra tai, už ką reika bausti aukščiausia bausme.

  • Saulius

   Norėjote pasakyti: „Nuomonių baninimas dar nuo IRC laikų yra tai, už ką reika baninti“?
   Artūrai, čia jūs?

 8. asdasd

  qwerty, tave genai nubaudė aukščiausia bausme- nedavė smegenų

  • qwerty

   eik naxui, vienalasti

 9. Charlie Harper

  Sveiki, Andriau, cia ne komentaras, gal tiesiog linkas sudomins – http://linguopsy.d3.ru/comments/573179/
  Rusai diskutuoja apie lietuviu kalba.
  O siaip, aciu uz tekstus, skaitau beveik viska ka Jus rasote.
  Sekmes!

 10. zhenka

  dolboebi shtole?

 11. neskanbinti

  ryšium su tuo, kad tais kosmiškais rašikliais galima rašyti prie visokių salygų, apversti iš žemyn į aukštyn, anie rašo prie -50 temperatūros šalčio ir dargi prie 200 laipsnių karščio, vanduo aniems ne kliūtis, kaip ir beorė erdvė TIE RAŠIKLIAI TURI BŪTI ATIDUOTI TIK DARBO LIAUDIES ŽMONĖMS , kurie naudos dirbdami naudingą darbą, o ne dėl visokių kapitalistų kurie rašo tik ant popieriaus.

 12. entdx

  Kita beviltiška versija prideda kainas, jog kainavo milijonus.

  snopes.org turi šitam gerą paaiškinimą.
  Tingintiems skaityti paaiškinsiu:
  rašiklį padarė privati įmonė savo lėšomis ir pardavė NASA, o ne iš kažkur užsakė kažkas. Vieno rašiklio kaina keletas baksų, pirkti mirtingiesiems keletas dešimtinių, kas turint galvoje, kad šis daiktas atlieka funkciją, o nėra tik prabangus managerių žaisliukas yra labai padoru.
  Sovietai patys patenkinti pirko iš amerikiečių rašiklius, nes tai geriau nei specializuoti pieštukai kainavę brangiau nei rašiklis.

 13. ibrahim

  nesutikciau su A.U., teigianciu, kad su kuvadlos ir lomo myletojais nesinori nieko bendro tureti. Man tai smagu klausytis visokiu idiotu sapaliojimu, idomi ju ligotu minciu eiga, noras kategorizuoti, grieztai vertinti, skelbtis vieninteles tiesos seimininkais, baninti, drausti kitu mintis, nuomones. akistatoje su beviltiskais, kategoriskais, itariais minciu ligoniais geriau suvoki buties pilnatve ir gyvenimo ivairove. beda, kad ir pats gali tuo brudu uzsikresti…

  • qwerty

   Ibrahim, tuo užsikrėsti neįmanoma. Prie to galima tik prieiti. Kur dingsta tos kvatoklės didžiaakės mergiotės, tie romatiški, smalsūs berniukair iš ku atsiranda raukšlėtos viskuo nepatenkintos senos, klimasinės vaginos ar visažiniai, amžinai burbanys diedai? Jie atsiranda, kada gyvenimas nenusiseka ara iš prigimtinio durnumo Kodėl kokio A.Užkalnio tekstuose visai nėra pykčio ir neapykantos? Pagalvokim…

 14. Gintaras

  Chalie Harper ir Z nuorodos nerealios….ačiū jums, šį kartą jos geresnės, nei pats opusas…

Parašykite komentarą