Monika Šalčiūtė: interneto No 1 radijo vedėjo No 1 laidoje

Monika Šalčiūtė

Mano laidoje buvo oficialiai garsiausia Lietuvos internetų moteris, Monika Šalčiūtė. Ji turi over 77 tūkstančių sekėjų (kol perskaitysite, bus jau 78 000), ir jai rašo visi Turkijos jaunikiai (įtariu, kokie 5 mln. žmonių). Kad ir ką apie tai galvotumėt, tai ne kiekvienam prieinamas pasiekimas.

Laida buvo sėkminga daugeliu prasmių: pirmiausia, tai pakankamai daug daužtų savamokslių radijo specialistų šiandien turės padidėjusį skrandžio rūgštingumą, nes ne pagal jų pasirinkimą yra ši pašnekovė. Oi ne pagal jų. Jie tokios nepasirinktų. Po kiekvieno pašnekovo aiškina, kad vienintelis buvo likęs Žinių Radijas, ir dabar jie jau klausytis nebegali. Shut up.

Ką jie pasirinktų, tai niekam neįdomu, nes ne jie veda laidą, o laidos jie neveda dėl išskirtinio nesugebėjimo vesti laidas.

Dar skambino į laidą du tipiški klausytojai: vienas norėjo klausti Monikos Šalčiūtės, ar ji mėgsta varškėtukus (mėgsta). Aš įsivaizduoju, kad jis ilgai turbūt kaupėsi tam skambučiui ir klausimui. Bet turbūt vis tiek jam nedrąsu buvo.

Kitas klausytojas buvo iš pedagogų klano. Jam labiausiai reikėjo pasisakyti apie tai, kad ne taip reikia vesti laidą – sako, man mažiau reikia pasakoti apie save, o daugiau klausyti pašnekovės.

Nuo tokių klausytojų ir komentatorių aš pasidarau dar labiau piktas, ir dar daugiau skiriu dėmesio tam, kad juos erzinti (žinau, reikėtų sakyti „kad juos erzinčiau“, bet čia specialiai aš taip rašau, kad panervuoti kitus, kurie man gramatiką taisinėja). Jūs persijunkit gal jau kitą kanalą, jei jums nepatinka mano laidos vedimas. Aš apie save labai daug pasakoju, nes man taip patinka. Dar imat ir skambinate už savo pinigus.

Monika Šalčiūtė papasakojo, ką galvoja apie heiterius (sako, nekreipia dėmesio į juos – o aš manau, čia jai tik taip dabar atrodo), sakė, kad labiausiai mėgsta vienatvę, pasirodo, tapo aliejiniais dažais, ir mėgsta cepelinus.

Visa laida ir video yra čia.

9 Komentarai

 1. Kriaušis

  Turėjau intelectual blast po šito pokalbio. Way to go

 2. Lorra

  O man labiausiai patiko, kad tas antrasis skambintojas A. Uzkalni apibare, kad jis perdaug apie save pasakoja, o pats pasipasakojo ir kokius grybus megzta su zmona, ir siaip 🙂

 3. mhm

  O nuotrauka kodėl „…EDITED.jpg“. Teko paphotoshopint?

 4. Andrius

  O kur bendra foto su mergina? 🙂

 5. qwerty

  Gaila, kad visai neklausau Andriaus vedamų laidų (mes geriau nei rašyti tekstus jis nieko nedaro, todėl. kam gaišti laiką?). Tačiau, gal kas klausė šią laidą? Ar protinga ta M.Šalčiūtė? O gal net išmintinga? Kas klausė, pasakykit.

 6. Laurynas

  Tyla tam kas savęs neklauso.

 7. Milda

  Labas vakaras,

  man kartais beveik ašara ištryksšta perskaičius čia ką nors. Kad ir paprasto. Pavyzdžiui, „Ką jie pasirinktų, tai niekam neįdomu, nes ne jie veda laidą, o laidos jie neveda dėl išskirtinio nesugebėjimo vesti laidas.“

  Bloga nuo žinančių, kaip ko nedaryt, kokių temų nesirinkt, kaip kalbėti, kurti, nes kažkas kažkada taip išmokė arba tiesiog taip reikia. Ai. Man atrodo, patyliukais šitie visi, kur žino, klauso viso to, kas jiems atrodo ‘nereikia, negalima’, neobjektyvu, ne t.t. O kai jie kažką daro, man nuobodu, nes JIE VISI VIENODI.

  Sėkmės šitai laidai, man įdomu

 8. Sima

  Na viską galima klausyt-tik ne tokio briedo su ta Šalčiūte..Kantrybės užtakeo penkioms minutėms.kitos laidos kartais visai nieko būdavo-pvz.su Zakarevičium..Bet jau tokios tuštumo neįmanoma suvirškint.,

 9. pwl

  Pirmą kartą susižavėjau A.U. Kai žmogus mėgsta ant kitų pavaryt, tai toks šaltas interviu net nustebino. Panekovė absoliučiai buvo tuščia, taip/ne klausimas/atsakymas formatas. Kažkoks bandymas paprovokuot galėjo baigtis tragiškai Šalčiūtei. Tai ir gerai kad bent jau nesugadino jai dienos.

Parašykite komentarą