Jie visi turėjo sudžiūti ant paklodžių, o ne užaugti į žmones

Yra toks portalas Pinigų Karta, kuris kartą per dvi savaites spausdina mano tekstus.

Ten pasirodė mano nuostabi medžiaga apie ateinantį eurą. Jaučiau didelį malonumą ją rašydamas, nes atsipalaidavau praktiškai iki spalvų matymo, ir dar didesnį malonumą jaučiau, skaitydamas komentarus – tiek prie straipsnio, tiek Pinigų Kartos feisbuke.

Džiūgauti nereikėtų: kaip pastebėjo Rokiškis Rabinovičius (beje, rašantis savo tinklaraštį), Pinigų Karta yra skaitoma toli gražu ne vidutinių ir ne durniausių skaitytojų, ir perskaičius komentarus, darosi baisu pagalvojus, kaip atrodo vidutiniai ir durnesni. Čia kaip įsijungti Rožicką per LTV ir, žiaukčiojant nuo jo bajerių, su baime suvokti, kad jis yra toli gražu ne blogiausias laidų vedėjas ir efyre yra daugelis, kuris gali padaryti – ir padaro – žymiai blogiau.

Nes net šie elitiniai skaitytojai yra, daugumoje, sad ir hopeless dumb fucks. Blet, jūs paskaitykit, neįmanoma patikėti, kad yra tokių, kurie moka skaityti ir rašyti, ir kartu yra tokie blet beviltiški proto invalidai, kad jie dabar svarsto, o tai palauk palauk… tai čia gal bajeris kad eurą įvedus nebereikės vasaros laiko? Nes man atrodo kad gi vistiek bus vasaros laikas… Palauk palauk…

Idiotai, kurie perskaitė šitą žemiau pateiktą citatą, ir sėdi su kalkuliatoriais ir man bando įrodyti, kad aš skaičiuoju neteisingai:

Po euro įvedimo viskas brangs. Tai yra aiškiai suprantama: vienas euras lygus 3,45 lito. Reiškia, jei batonas kainuodavo 2 litus, dabar jis kainuos 6,90 euro, arba (senaisiais pinigais, litais) 6,90 x 3,45 / 2 = 11,90 Lt už tą patį batoną. Brangoka gaunasi duonutė, bet tai o kas jiems, Seimo nariams ir kitokiems valdžiažmogiams? Jų atlyginimai jau padidinti 3,45 karto, o kai kurių – dar daugiau.

Ten yra visko: ir moralizuojančių supermamų vapesiai, kad negalima iš durnių juoktis, nes o gal kas nors priimts rimtai („Sarkazmas, patyčia iš neišprususios visuomenės? Na, tokia rašliava, gerb. straipsnio autoriau, tikrai neprisidėjote prie tautos švietimo.
Pinigų kartai siūlyčiau nesileisti iki tokio prasto lygio, tokias humoreskas geriau palikite kokiam prastam laikraštėliui. ar jūs į tokius ir lygiuojatės?“), ir normalaus lietuviško runkelio reikalavimo, kad jo buką makaulę įspėtų, prieš jam rašydami humora („Humoras, aišku, yra labai svarbu, bet jis turi būti tinkamoje vietoje ir tinkamai pateiktas, kad netaptų žmonių klaidinimu.„)

Tupos, marinuotos kaliausės reikalauja, kad jiems būtų humoras „tinkamoje vietoje ir tinkamai pateiktas“. Vėploms reikia, kad jiems humoras būtų pagal jų supratimą (maždaug kaip paskutiniame puslapyje bobiško savaitinio žurnalo su TV programa, kur būna blet rubrika „Pasijuokime“ ir perspausdinti seni anekdotai apie girtą žentą ir piktą uošvę).

Kodėl taip daug keiksmažodžių mano tekste? Nes taip reikia, jūs urodlyvos, bukos, amputuotom smegenim prietrankos. Aš taip gerai atsijoju savo skaitytoją nuo nesavo. Normalūs perskaito, pasidžiaugia arba nepastebi. Kiti visi pamato parašytą „naxui“ ir jiems pasidaro neskanu. Tai ir eikit naxui, jeigu neskanu. Dinkit, nykit, apsisukę žygio žingsniu ir garmoškėms grojant, nes čia jūsų nekvietė ir nereikia čia jūsų.

Jums nepatiko mano humoras, ironija, sarkazmas ir bajeriai? Tai čia todėl, kad jis, blet, ne jums. Von iš čia, įsižeidusios mazgotės – ČIA NE JUMS BUVO RAŠYTA. Ir niekam neįdomu, ko jūs „pageidautumėte“ ar „tikėjotės“ – jūsų supisti lūkesčiai yra tiek pat įdomūs, kiek ir jūs patys. Į jus dėmesį atkreipia tik tada, kai jūs viešajame transporte važiuojate be bilieto. Jūs nesate įdomūs nei savo darbovietėje, nei jūsų giminėms, nei jūsų vaikams, ir jūsų niekas nemėgsta. Jūs tuščia vieta, kaip ir jūsų pageidavimai, ką jūs norėtumėt skaityti. Jūs esat blogiau už nulį – nulis nors dailus ir gražiai atrodo, ir turi kiaurymę viduje. Jūs, blet, net iki kiaurymės netraukiate, jūs maurais apaugusios vidutinybės ir pilkumo metastazės. Kai numirsite, jus palaidos tik todėl, kad valstybė skirs tūkstančio litų ar kažkiek tai pašalpą.

Neskanu? GERAI. Nusivylėte? DAR GERIAU. Nepatinka? COOL. Varykit, prašau, tiesiu taikymu lauk iš čia. Fuck off, idiotai ir idiotės. Čia ne jūs adresatai, ne jūsų surūgusio proto atmarozkams čia yra parašyta.

„Daliai zmoniu reikia klounu ir sou, kiti gi nori rimtos ir objektyvios info – portale kuris isileidzia tokius klounus ir postina tokius kliedesius surasti objektyvia ir rimta info kazkaip savaime atrodo labai maza tikimybe. Mano akyse sia rasliava galutinai susigadinot savo reputacija – daugiau i jusu puse net neziuresiu.“

Blemba, kaip man patinka iš jų TYČIOTIS. Šitie debilai turi būti žeminami, gaidinami, suvartomi, jiems reikia kasdien pisti protą iš visų pusių, kad jie pasimetę blaškytųsi ir toliau jiems kristų putos iš burnos, nuo jų sufakinto proto užuomazgų.

Patyčios yra gerai. Durnumo žeminimas yra gerai. Jie turi jaustis, kad jie nebesiorientuoja ir kad jiems iš visur pavojai.

Ei, debilai, pasitikrinkit pinigines. Ar žinot? Vieno lito monetų nekeis į eurus iš viso, skubėkit ką nors su jais daryti. O žinojot, kad kurių automobilio numeris baigiasi šešetu, tai iš jūsų valdžia atims mašiną ir, ko gero, taip pat ir vaikus? Tai vat žinokit, nes labai baisūs laikai ateina.

Tegul jie pasijunta kuo dažniau, kad pasaulis nėra organizuotas pagal jų taisykles, ir kad „durną ir bažnyčioje muša“ reikia suprasti ne kaip siūlymą saugotis bažnyčios, bet kaip pažadą, kad jiems ne tik dabar yra blogai – kad toliau bus dar blogiau.

Rašo skaitytoja, kuriai yra pasekmės jau dabar:

„Čia turbūt norima sukelt diskusiją? nesupratau… priešingu atveju nematau straipsnio tikslo, tik dezinformavimą, klaidinant ir taip įsibaiminusius piliečius. Šį straipsnį skaityti buvo gėda.“

GERAI. Malonu, kad nepatiko.

Įsibaiminę dėl euro vienalasčiai piliečiai nėra kokie nors neįgalūs – ne, visas tas aštuonių rankų violetinis sbrodas, žemės referendumo išgamos, actą garinančios Dildošiūnaitės, skalūnų bijantys ujobkai, autominės elektrinės priešininkai ir parazitai, dabar sakantys, kad dujų terminalas mums neapsimoka, nes neatpigo gazas, visi jie yra balsuojantys šunsnukiai, kurie neturėjo gimti, jie turėjo sudžiūti ant paklodžių po savo kvailo tėvo slėpsnimis, vangiais lašais nepasiekę savo kvailų motinų reprodukcinių organų, bet dabar jie vaikšto tarp mūsų ir kvėpuoja oru, ir labai gaila.

Kapinėse šiandien pagerbėme mirusius ir uždegėme jiems žvakutes. Prisiminkime blogu žodžiu ir panieka ir tuos, kurie, deja, dar ne po velėna, ir kurių bekraštis durnumas trukdo geriau gyventi mums visiems.

55 Komentarai

 1. Petras N.

  Mistype:

  bet kaip pažadą, kad jiems ne tik dabar yra blogai – kad TOLIAU bus dar blogiau.

 2. expl

  1 dėmė ant paklodės lygi 250 mln „sudžiūvusiu“.
  Likę – tiesiog natūrali atranka.

 3. Donatas

  EPIC.
  Kuo toliau – tuo geriau. O epilogas – bomba!

 4. petras apyvarpe

  neskaitau uzkalnio

  • Tomas

   Labai svarbi man informacija. Ačiū, kad pasidalinot!

 5. Lilina

  Eikit naksui 🙂

  • Kriukas

   Gramatinė klaida. Turėtų būti „eikit paksui“.

 6. Kristijano

  siaip man buvo gan leksta, bet kita syki prie alaus pabandysiu darsyk permest akim. iskart raportuosiu kaip suveike.

 7. Vytautas

  Perskaitęs punktą apie pin kodo konvertavimą vos kėdėje iš juoko neapsiverčiau. Deja, bet perskaitęs komentarus pasijutau lyg papuolęs į delfi komentarų skiltį.

 8. Krykštavau kaip mažas vaikas beskaitydamas. Suvartė debilus

 9. TieSOS

  Tai kiek batonas kainuos???

 10. modulis

  Gaila,kad daugumos,kuriems skiriami šie ditirambai nepasieks.bet vistiek verta

 11. Liepinis

  Nea, mane pasiekė. Atpyliau iš malonumo. Patiko apie save skaityti.

 12. pakalnis

  zmogau, rases sita teksta, neisizeiskite, bet turite rimtu psicholooginiu problemu, kurias reiketu nedelsiant spresti. Cia be pykcio, tik jusu paties labui. Jei jums rasymas padeda pasijusti geriau, rasykite, bet tikrai patarciau nueiti pas psichologa, o dar geriau-pas psichoterapeuta. Nebijokit, tai tikrai nieko gedingo, o padeti gali. Ir protingi ten eina, kai reikia, negalvokit, kad tai tik durniams skirta. O ziurekit, gal ir palengves, igausite vidines ramybes, ko jums nosirdziai linkiu. Sekmes jums didziausios ir sveikatos.

  • Tomas

   Tu nepasakok, ką Užkalniui daryti, nepatarinėk, o jis tau nenurodys, kur eiti 😉 Taip taip, naxui.

  • ibrahim

   putinui irgi tikriausiai očevydna, kad jis smagiai trolina-pisa protą urodyvų prietrankų kaimynų sbrodui , o tie ujobkai dar veltui eikvoja kislarodą, dar ne po velėna, blet.

  • mustangas

   [Nebijokit, tai tikrai nieko gedingo, o padeti gali] na jeigu net dėl savęs nesat tikras, tai kodėl rekomenduojat? Tamstos atvejus anksčiau sėkmingai gydė lobotomija.

 13. lekiau kiaule

  Pala pala, tai mūsiet ten komentavo priklausomybe nuo Užkalnio sergantys kamientatoriai? Vaikšto per portalus kur Užkalnis rašo ir išsyk kamientuoja?

 14. alina

  Zodziu, Uzkalnis niekaip negali susitaikyti su tuo, kad ne visi jam pritaria. Tie kas mano kitaip yra debilai ir visokie kitokie. Pabandyk tik jam nepritarti tuoj apjuoks. Kad kiti bijotu. Patycios yra nesaugios asmenybes savybe, bandymas itvirtinti statusa. Dazniausiai taip elgiasi vaikai mokyklose. Keista kaip suauges zmogus sitaip elgiasi. Tiek keiksmazodziu, tiek pykcio. Tave kazkas nuskriaude ,Uzkalni?

  • qwerty

   Alina, A.Užkalnis yra talentas, kūrėjas, todėl mums nelygus. Asimetriškas. Todėl jūsų, šiaip labai prasmingi ir išmintingi klausimai, kurie kabina iš esmės, išgyventi, pamokantys, kurie kitą gali ir sukrėsti, tai čia netinka.

  • mustangas

   Nesaugios asmenybės požymis taip pat yra siekimas eliminuoti agresiją.

  • alina

   Qwerty, koks cia talentas? Peikti kitus yra talentas? Tegu eina tada i Lietuvos talentus 😀 o kitas dalykas, autoriteto kvestionavimas yra teigimas dalykas. Nereikia aklai sekti ir dziaugtis viskuo ka raso, kalba izymus zmogus.
   Mustangas, pirma karta girdziu tokia teorija, pats sugalvojai?

   • mustangas

    Nieko tokio kad negirdėjot, klausytis daugiau reikia. Autoritetų.

    Iš krūmuose nusėdusios nesaugios asmenybės liaudiškai tai skamba: „duok durniui kelią“.

 15. Rita

  Humoras gerai, jį suprasti – dar geriau. Apie eurus skaičiau ir mėgavausi. Bet, stop – patyčos irgi gerai? Patyčoms jautriausi mūsų vaikai, kurie priversti gyventi tokioje aplinkoje ir neturi pasirinkimo. Visuomenėj itin greitai plinta „mada“ žeminti kitokį, mokyklose ji jau irgi karaliauja. P. Andriau, jūs esat autoritetas, viešas žmogus, stebiuosi, kad nekreipiat dėmesio į skleidžiamo žodžio pasekmes. Lengva kalbėti apie natūralią atranką, kai ji neaktuali asmeniškai, o sunku rasti mokyklą, kur savas vaikas nepatektų į patyčų terpę.

  • Aš labai gerai žinau pasekmes, tačiau mano požiūris į santykius tarp žmonių, ir kaip reikia bendrauti su debilais, yra akivaizdžiai skirtingas nuo jūsų.

  • Aleksandr

   Patycios tarp vaiku ne tik neisvengiamas, bet ir butinas dalykas. Jei is kokio debilo mokykloj nesitycios, tai ir uzaugs pydariukas. Ir ne bet koks, o faggotu faggotas, kuriam reikes visokiu eisenu ir kad ji gerbtu. Tik neduok dieve ji pasius, tai ir link savizudybes patrauks, nes jis neprates, kad is jo tyciojas ir dar debilas is kurio gi negalima tyciotis. Isaugs butent toks visuomenes atmata apie kuri Uzkalnis ir raso

   • Vytautas

    Aleksandr, nenustebčiau, jei Jūs esate būtent toks, apie kokius p. Užkalnis rašo.
    „Ir ne bet koks, o faggotu faggotas, kuriam reikes visokiu eisenu ir kad ji gerbtu.“

  • mustangas

   Jei vaikui sunku rasti mokyklą, tai gali būti ir vaiko problema.

   Natūralios atrankos, visuotinės traukos ir kiti fundamentalūs dėsniai nei mitingais, nei įstatymais neatšaukiami.

   • az

    nu akivaizdu, kad kai kuriais atvejais net ir natūrali atranka bejėgė.

 16. Romualdas

  Alina ar Aaaaaalina ?Rot zakroi.Molodec uzkalnis !

 17. arturas

  Paskaiciau tuos durnus komentarus, paskaiciau sita issividuriavima, ir man cia pasirode toks prijomas – kai nori kazka nugalėti, puoli priesininkui po kojomis ir kandi į kairės kojos didijį pirstą.

 18. Motiejus

  Į senatvę Užkalnyje Kaunas prasimuša

  • Adomas

   Man tai truputį jau ir į Nemakščių lygį panašu. Su pagarba miesteliui, be pagarbos nervininkams. Tokiems net psichologai nepadės.

 19. Cha

  As ne idiotas, man patinka kai dergiamsi.

 20. R.

  Andriau, man kyla klausimas – tokių debilų tik Lietuvoj tiek dug ir tarp mokytų, ar ir UK su tuo teko susidurti? Labai įdomu.

  • Pakankamai daug ir ten, gana paskaityti, ką laikraščiuose mano apie lenkų santechnikus, kurie atima darbus iš anglų žlobų.

 21. R.

  *daug

 22. samogitian13

  Vzaimno, Uzkalni – fuck you too.

 23. TM

  Argi ne debilizmas pvz tas informavimas apie eurą. Milijonai kišami į tipo informavimą, kur viskas ir taip aišku. Visa informacija: keitimo kursas, iki kada keis ir tiek žinių.
  Dabar samdomos agentūros, kuriamos kažkokios programos, vien tam kad debilai suprastų tai, kas ir taip aišku.

  Už tai, kad gyvenam tarp tokių moka visi. Pvz noriu skrist lėktuvu atostogaut, bet turiu važiuot dviračiu kartu su kaimynų, nes kitaip neišeina, kaimynas nežino kas tai yra lėktuvas ir dar karts nuo karto rėkia, kad tai velnio išmislas.

  Kitais metais kai važiuosiu atostogaut tai irgi turėsiu kaimyną imt, bet jau gal skrisim lėktuvo, nes prieš tai visas namas (tarp jų ir kiti idiotai) susimesim konferencijai apie nepavojingus lėktuvus.

 24. vata

  Vata ir Lietuvoj vata…

 25. huhu

  Užkalni, tu esi Padla. Taip, iš didžiosios P raidės.

 26. Vaida

  Straipsnis apie Eurą tikrai buvo labai taiklus…o apie šį net nežinau, ką pasakyt…
  Nereikia durnių durniais vadint – jiems tas nepadeda (iš patirties žinau). Pykti irgi nereikia, nes pyktis vienas iš durnesnių žmonių požymių.
  Ir šiaip manau, kad ši keiksmų lavina labai Jūsų įvaizdį tų ne tiek durnų skaitytojų akyse gadina…nors tai Jums turbūt nerūpi.

  • Labai teisingai atspėjote. Jei jau pakankamai susigadinote įspūdį, prašau, nebeateikite skaityti. Ačiū.

 27. beda@

  Uzkalni, jūs taip nušlykštinote savo kalbos stilių, kad per tą šlykštumą nebeįmanoma įžvelgti jūsų kai kada neblogų minčių. Jūsų straipsniai darosi panašūs į laidos tv pagalba, berods, veikejų blevyzgojima. Siūlau pagalvoti, kas jūsų tikslinė auditorija

  • Siūlau neaiškinti. Jei jums minčių nesimato, tai ieškokite kur nors kitur, kur matosi.

 28. beda@

  Teisingai – jūsų laisvė rinktis, kaip rašyti, bet paskui nesipiktinkite, kad jūsų skaitytojų-komentatorių auditorija vis „debilėja“

  • Malonėkite užkimšti savo didaktinį fontaną. Nepiskit proto, kuo man reikia ir nereikia piktintis.

 29. Valdas

  Galima mušti kaimyną, sportuoti, daug pistis, šaudyti šaudykloje ar žaisti kompiuterinius žaidimus. O galima šitai paskaityti. Rezultatas tas pats. Rašydamas Užkalnis dar stipresnę dozę susivaro. Man patinka Offensive wallpapers, because fuck you that’s why. Kažkur ir kažkaip garą reikia išleist, o kai aplinkui tiek daug neprotingų žmonių, kodėl gi neišleidus garo ant jų?

 30. Whosoever

  Kamščių mirkytojas – kalkinis angliško eufemizmo „cork soaker“ vertinys. Visiems rekomenduoju šį įžeidimą. Ypač taikitynas žlobams suprantačiams angliškai.

 31. Zebras

  Cha, now we’re talking

 32. Rūta

  Aš mėgstu Andriaus tekstus. Nes man stinga drąsos taip drėbti tiesą. Todėl kartais pavydžiu ir užsimanau pasipiktint. Bet, ačiū dievui, greit susiprotėju ir pasidžiaugiu. Kad netampu tuo pasipiktinusiuoju debilu. Nors, pripažinsiu, jautriai sureaguoju į kiekvieną debilinimą, nes kažkur tyliai persvarstau – avdruk ir aš kada nors netgi visai netyčia pataikysiu į tas retarded kategorijas. Arba jau pataikiau. Perkratau savo atmintį, perskaitau dar kart tekstą… Palengvėja tik perskaičius komentarus. Tada suvokiu, kad nea…. ne apie mane čia 🙂 . Bet va pavydas griaužia. Kad Užkalnis DRĮSTA ir geba taip rašyti. Dievaž.

 33. Noriu dar

  Skaitant tekstus, kuriuose gausu keiksmų, palaipsniui priveda prie trumparegystės arba toliaregystės. Acargiai.

 34. O as vienas
  Giliai bybi dejes
  Ant dvasios ubagu
  Komunistiniu zveriu

  Iskrusk jiems prota
  Jie net nesupras
  Kas baudzia padugnes

  —nu ir taip toliau—
  p.Uzkalni. Cia J. is Gmail. Pameciau savo telefona su julius.gi@gmail.com akauntu, ir net negaliu paziuret, ar matet mano ilga laiska, kuri siunciau Jums praeita savaite. Tai dabar susikuriau belekoki feisbuka ir google. Bet man visada galite rasyti auksciau nurodytu emailu. Gero vakaro. Ir aciu uz straipsni, smagu buvo 😉

 35. Simonne

  Paskaitai kai kuriuos komentarus ir vėl norisi grįžti prie pagrindinio teksto…
  kartais man irgi norisi riebiai iśsikalbėti, tik nevaldau gerai plunksnos kaip tamsta.
  Ir dėkui, kad leidžiate suprasti, jog ne visi yra teksto herojai.

  Ps pirmą kartą rašau komentarą, todėl iš karto apie viską.

 36. Simona

  Lenkiu galvą, niekad nebūčiau sugalvojus tiek nuostabių epitetų, palyginimų imbecilų apibūdinimui.

Parašykite komentarą