Užupio hipsteriams skiriama: būsit pragare

Mano Užupyje tokios grožybės

Seniai nebuvau savo Užupyje. Nuo paskutinio apsilankymo laiko splinterių ir kitų falcetais trūkčiojančių hipsteriukų godojami neformalai grafitčikai naujai pritepliojo, kurvos*.

Pragare jie galės purkšti acetonu vieni kitiems subines ir fotografuoti sulūžusiais iPhone 4s, o aplink lakstys biezdarių dievukas Banksy, šlovinamas visų tų, ką svaigina jo banalūs, leftistiniai, čegevariški šūdmeniai, ir bus Banksis nešinas baltu laptopu, ir pliaukšės jiems per megztomis kepurytėmis apvilktas galvas ilgu, margu, siūbuojančiu silikoniniu dildu.

Ir vietoj šėtoniškų kamšotų laistys jiems ant veidų prarūgusiu Pabst Blue Ribbon alumi, o tie menininkai spygaus falcetu ir ironiškai raukysis, mojuodami Lomo fotoaparatais ir ironiškai filmuodami vieni kitus mobiliaisiais telefonais, kad paskui galėtų sumontuoti tas video medžiagas ir rodyti jas vieni kitiems parodų atidarymuose, kur, būdami pragare, jie sriubčios Šėtono Fronterą, perkamą pragaro parduotuvėje po 14 šėtono juanių ir pilstomą į pigias taures, supirktas nebrangiai iš pragaro IKI, kur jas platino su nuolaida, jei surenki 20 liepsnojančių lipdukų.

Fone savo loxų dainuojamąją poeziją niūniuos grupė „Arbata“, susivėrę auskarus į ausis ir ironiškai besišypsodami ir pritemptais aukštais balsais atvėrinėdami savo plokščios sielos ir tuščios galvos ertmes, o kitoje scenoje švelniai kaukiančiu balsu deklamuos Coelho citatas lesbietės patogiais, numintais batais žemu kulnu. Gretimoje patalpoje šurmuliuos vaikų dirbtuvėlės, kur nelaiku nutrūčinti ekologiniais špinatais vaikučiai, patekę su tėvais į pragarus iš Užupio, bus mokomi piešti Gėrį, o taip pat bus piešinio konkursai apie atliekų perdirbimą ir globalizaciją ir skalūnus.

‪#‎ManoUžupis‬ ‪#‎DieVandalScum‬ ‪#‎VisusKatorgon‬ ‪#‎SpareSomeChange‬

— — —

* Geras klausimas, kaip rašyti tą žodį – su ū ilgąja ar su u trumpąją. Šaltiniai moko kitaip:

Šaltinis: internetai

24 Komentarai

 1. JJ

  *PBR – Pabst Blue Ribbon

 2. varsketiz

  #‎DieVandalScum‬ < #DyeVandalScum‬

 3. I

  „nelaiku nutrūčinti ekologiniais špinatais vaikučiai“ – šitas tikrai geras, privertė garsiai nusižvengti, nors vienas kambary buvau

 4. samogitian13

  uz lango bus Uzkalnio kebabine, kur tarp kitko bus galima isigyti is Andriaus chebureku.

 5. entdx

  Užupį apskritai visą su napalmu užlieti reiktų.

 6. Gabija

  Perskaičiau – ir vis tiek šypsausi. Visa tai man kaip didžiulis komplimentas užupiui skamba. Tik jis ne Tavo 😉

 7. Karolis

  Čia nepasitenkinimas dėl grafičio, nuotraukoje apačioje dešinėje, ar dėl viso meno ant sienų?

 8. Smailas

  Dear Užkalni,

  O kuom grupė Arbata jums nepatinka?
  (Rimtai, įdomu kodėl verta juos heitint)

  • Heitinimas yra asmeninis pasirinkimas. Man jie yra zanudni ir atgrąsūs. Grupės pavadinimo idiotiškumas duoda 100 neigiamų taškų bonusą.

   Klausimas „kodėl verta heitint“ yra pats savaime super.

  • mieždupročim

   Čia negali kaip nors būti susiję su tuo, kad pas juos kažką brazdina toks P. Račas?

   A kodėl, tarp kitko, atgrAsūs su nosine?

 9. Viktoras

  Gal mano fantazija ribota?Atsiprasau uz tai.Sugebu mintyse matyti barzdas,usus ir cegevaras.Net valenokai tarp konversu,kas yra buti hipsteriu tarp tarp hipsteriu,yra isivaizduojami.Nu bet niekaip nesugebu isivaizduoti suluzusio iPhone 4s.Kokia ten dalis buna atsiviepus ir kabo ant paskutinio varzto?Kaip tas hipisteriskas gedimas atrodo?Kaip jie isigudrina tureti toki ironiska daikta?

 10. Kristijano

  Viktorai, iphone 4/4s tiek priekis, tiek galas padengti stiklu, kas reiskia, jog paaugliu priziurimi bus gerai apskaldyti. O hipsteriai paprastai ir naudoja suduzusius, nes ziurekit, man ir atsinaujint/ susitaisyt nereikia.

 11. serpentinas

  Prarovė ties čia „…piešinio konkursai apie atliekų perdirbimą ir globalizaciją ir skalūnus.“

 12. Tomas

  uzkalnio ple tragedija kad jis mazafaka nekencia savo laikintoju tiek pat kiet savo niekinamuju

 13. Kinematografinis vaizdingumas. Prisiminiau nejučia Jackass’ų filmą, kur pačioje pradžioje jie šaudėsi iš įvairių dildo’ų.

  Ten dar televizoriuje yra kokių nors lietuviškų skečų? Gal norėtumėt pasiaukoti ir parašyti jiems kokį scenarijų vieną kitą už žinoma ne nemokamai?

  Bet tikriausiai nepirks. O gaila. 😀

 14. Pankracijus

  O šiaip, Andriau, yra kokia nors subkultūra, kuriai simpatizuojate? Kaip jums, pavyzdžiui, metalistai?

  • Man labai patinka tokie kaip aš, kurie žiūri Wall Streetą ir atmintinai žino quotes apie greed is good.

 15. 420 rob

  ka tu cia blet kritikuoji, atsipalaiduok naxui

 16. Augis

  Nors ir daug su kuo tekste nesutinku, tačiau nesupratau požiūrio į Lomo fotografiją.. :/ Kas čia per per heitinimas? Jei nufotkinsi žmogų važiuojantį dviračiu vingio parke su lomo fotiku (arba, ne duok dieve, iPhone KeturiEs, su lomo efektu), tai pagal Andrių- tu loxas nešiojantis skinny kelnes, akinius nuo saulės, tūpą kepurę ir fotkini viską ką valgai? Wtf? Taip- hipsteriai užpisa.. Bet nereikia dėl to keikti fotografijos. Ji čia neklata.
  Tokį požiūrį įsivaizduoju kaip- Man patinka mergina. Pabandžiau ją „užlaužti“, bet nesileido.. Tad, ji kūrva..

 17. Adv. Tomas

  Kodel tik del Uzupio. Jus gi savo gatve kiekviena diena matote. Izurodavalino grafitcikai sienas jau daugiau negalima. Pragaras per lengva jiems bausme butu. Slykstu jau pereit pirma simta metru nuo Piliovkes. Jusu bendruomenei reik rimtu priemoniu imtis. S&D be taisykliu butu efektyvu.

 18. etasputnik

  Ir visas pragaras bus aptaguotas SOLOMON. HAHAHAHA!

Parašykite komentarą