„Šėtone, prašau“ – vargšė žodžio laisvė

Aš tuoj būsiu paskutinis nepasisakęs apie Whydot’o* graudžią istoriją, kuri maždaug nupasakota čia. Tai dabar pasisakysiu, kad nemanytumėt.

Vienu žodžiu, vaikas parašė dainą, kur visokie makabriški vaizdai, ir dabar jam valdžia baudžiasi įstatyti klizmą, nes tuntai politiškai korektiškų tarnybų sugalvojo, kad čia jau negalima taip leisti, kad taip būtų, nes paskui jaunimas ir kiti paklausys ir tai paskatins juos prievartai.

Dabar reiškia yra taip.

Cenzūra ir persekiojimas už turinį yra neteisinga ir neatitinka tų vertybių apsaugos, kurias turėjo galvoje įstatymų kūrėjai.

Pasiklausę tos dainelės, niekas nebus pasiruošę smurtauti nė kiek daugiau, negu būtų pasiruošę daužyti ropines ir kitus namų apyvokos daiktus, perskaitę knygutes apie Vladimirą Iljičių Leniną, kuris, kai buvo mažas vaikas, sukūlė grafiną pas mamą namie ir dar bandė išsisukti.

Nesmurtaus ne tik todėl, kad daina neturės tokio poveikio: paprasčiausiai to šūdino takelio beveik neįmanoma išklausyti iki galo. Melodija, atlikimas, įrašas – ten viskas yra blogai, ir, kaip sako protingi žmonės, tame kūrinyje žodžiai yra užvis mažiausia problema.

Todėl nuo jaunuolio reikia atsiknisti.

Tuo pačiu noriu pareikšti nusiminimą, kad žodžio laisvę tenka ginti, kalbant apie tokį debilišką, blogą, absoliučiai nepaklausomą, buką, šlykščiai nekokybišką šūdkūrinį, kuris yra daina „Šėtone, prašau“. Tai blogesnė daina, negu čiastuškės, kurias dainuoja iškvaišusios kaimo bobos liaudies rūbais festivalyje „Juokis“, tai yra blogiau, negu anekdotai šeimininkių žurnalų paskutiniame puslapyje, tai yra blogiau, negu internete saugomos tipinės SMS žinutės, kurias durni paaugliai ir paauglės siuntinėja vieni kitiems per Kalėdas.

Ir todėl tas kūrėjas yra dumb asshole, nes savo durnu elgesiu privertė užsiėmusius, rimtus, geranoriškus žmones, nuo Marijaus Mikutavičiaus iki Algio Ramanausko ir kitų pasisakyti ta tema, nes jie negali neginti žodžio laisvės, kadangi ši yra absoliuti ir nesaistoma visokių busybodies „padorumo“ supratimų.

Jie gina, nes negali neginti, o ne todėl, kad kas nors norėtų dar kartą išgirsti tą imbecilišką dainą arba linkėtų kam nors, kad jie nueitų ir pasiklausytų tos poros minučių nekokybiškos audiovizualinės kanalizacijos, kuri yra baisiau už Varėnos grybų šventės garso takelį iš dinamiko.

Whydotas galėtų suprasti, kad dabar gina jį (jį, o ne jo bevertį muzikinį šūdą), nes kaip įkyrus ir labiausiai annoying vaikas klasėje jis turėjo prisidirbti, kišdamas pirštus tarp durų, kai buvo absoliučiai aišku, kad privers. Durnos ne durys, kurios priverė: durys proto neturi, kaip ir tie, kas čia sumezgė teisinį persekiojimą. Durnas yra jis, kuris kišo savo pirštus ten, kur visi, turintys bent smulkaus graužiko protą, žino, kad nereikia, kvaila ir netikslinga kišti, nes vienintelis dalykas, kurį jis savo poelgiu įrodė, tai yra tai, kad jis yra durnas.

Tačiau mes civilizuota visuomenė, ir net durnus visuomenės narius gina bendrieji principai ir vertybės, kurių viena yra žodžio laisvė.

Aš linkiu, kad nuo Vaidoto atstotų ir jį paliktų ramybėje, bet ne tam, kad jis kurtų muziką toliau, o tik tam, kad to reikalauja teisingumas ir laisvė, kuriai buvo sukurta Lietuvos Respublika. O paskui jis tegu eina ir pats pasidaro su savim bet ką (žinoma, nekeldamas pavojaus savo ir kitų sveikatai ir gyvybei), kad tik daugiau nekurtų ir nedainuotų muzikos.

* Jau vien vardas tai prašosi sienos, kad į ją daužytume galvą. Vaidotas -> Why-dot-as, jeez kaip išmanu, kaip du medu. Dar reikėjo z gale, kaip pastebi protingi žmonės. Waiduxx. Čia kaip feisbuko vardai ir pavardės: As Ta, Man Tas, Vee Taz ir Aušra Nesakysiu (taip pat ir Jolanta Paslaptis), kartu su vis dar pasitaikančiais Gitana Originalūs Auskarai ir Renginių Vedėjas Vitalijus.

64 Komentarai

 1. Racmondas

  O kodel kai as tave atmata vadinu, tai jau nera zodzio lasive?

  • tamsus A

   nesusirūpino tuo instancijos, reiškia ne. 🙂

  • Tomas

   Nes tu dar vienas račas.

 2. izno

  vaikai, nekomentuokit shudo, taip anas plinta

 3. Kasalotas

  Nusipezejot sikart Uzkalni,tikrai,stabdykit tokius minciu pliupsnius.

 4. Agnė

  visiškai pritariu nuomonei, šiaip tas jaunuolis susilaukė tikrai per daug dėmesio, manau, dabar patenkintas, kad dauguma jį gina.. bet neduok die toliau kurs tokį „meną“, tokią „muziką“, manydamas, kad čia jis kažkam svarbus ir reikalingas atrodo, tačiau tiesa ta, kad jis durnelis, talento neturi, humoro taip pat, o tos jo kanalizacijos klausosi nebent mažvaikiai, kuriems meška ausis numynusi arba vaikystėje skaudžiai krito ant galvos. ir taip, jis turi tą žodžio laisvę, kaip ir visi kiti, nepaisant to, kokią triedalų litaniją bepaleistų, vis dėlto, labai nemalonu, kad yra tokių žmonių kaip whydotas.. kartais tikrai norėtųsi, kad kai kurie asmenys tos žodžio laisvės neturėtų

  • a

   Wow wow wow jei negaili laiko parašyt tokį ilgą tekstą, nepagailėk laiko ir pasidomėti pačiu Whydotu ir jo kanalu, visi video yra skirti tik prajuokinti žmones, jis humoristas, o ne dainininkas. Nieks tavęs neverčia klausyti ar žiūrėti jo klipų, kam tie jo klipai atrodo juokingi juos žiūri, kam nepatinka gali jų tiesiog nežiūrėti ir tiek.

   • Dc

    Juokingas jis tiek pat, kiek bobutės iš „Juokis“, juokaujančios apie Kubilių ir sėklides. Nei jis geras humoristas, nei jis gerai dainuoja (o dainuoja tragiškai), bet aišku ir nevykęs humoras yra humoras ir bausti už tai negalima.

    • Geras pointas. Taip, šūdinas humoras irgi yra humoras. Šūdina kūryba irgi yra kūryba.

     • Gintautas

      O žinojot apie tokį dalyką, kaip skirtingas humoro suvokimas? Vienam juodas humoras gali būti labai juokingas, o kitam tikras šūdas ir jo nesupras. Čia jau eina kalba grynai iš jūsų pozicijos. Man tarkim jūsų šūdinas šitas „minčių“ išdėstymas nepatiko. Nesat labai geras rašytojas, tai siūlau neberašyt. Kiekvienas mes viską suprantame savaip, tad nereikia čia kratyti šūdus į kairę ir dešinę.

 5. Arvydas

  why.ass

 6. Sekteris

  pirmas mano skaitytas Andriaus straipsnis kurio norisi, kad nebutu. You can do better than that mr. behindmountain

 7. Edvinas

  Jūs ponas senas esat ir nelabai suprantat dalyką

 8. Hey gay

  Nebūkit juokingi, sakydami tokias nuvalkiotas frazes, kaip ,,Pirmas straipsnis, kuris nepatiko…“ , ,,Visad mėgau Užkalnį, bet…“ arba dar betkokį atmazą, kuriuo iš tiesų norit pasakyti, jog jums straipsnis nepatinka tik todėl, kad jis nesutampa su masių nuomone. (Masėmis šiuo atveju vadinu tuos, kurie iš vis yra tiek kvaili, jog rašo tokio tipo komentarus)

  Šiuo klausimu, tik žmogus, neturintis nė trupinėlio klausos, gali nesutikti su Andriumi.

  • Sekteris

   Jo reikia mest von savo 6 elektrines gitaras, aparatura, jazz/rock cd kolekcija, muz. literatura, nes vistiek neturiu klausos. Nes nesutinku su uzkalniu del debiliskiausio menesio nutikimo. Zjbs.

 9. nesutinku

  Gerb. Uzkalni, suprantu, jog jus nesate nieko girdėjęs apie ši jaunikaitį apart pastarųjų įvykių. Ir čia yra viskas OK. Esme tame, jog ta „daina“ buvo „vapšė“ iškritęs gabalas iš konteksto. Jis kurdavo nuotaikingus video kuriame įkunydavo „kaimiečio“ personažą iki kol sugalvojo, jog žmonės jį garbina tik tai del to (primena viena sena gera džimo kerio filmą kur jis vaidino komedijanta su lt šaknimis). Sugalvojęs, jog reikia žmones kažkaip kitaip „pralinksminti“ sukūrė įvairias parodijas be „kaimiečio“ pvz „kiemo chuliganai“ kur parodijuojamas vaikystės kiemuose vykstantis žaidimas prieš kita kiemą a.k.a. kiemu karai. Taip pat parodijos faru laidoms (netgi su katleriu ! Aleliuja). Ir daug kitu video kurie man asmeniškai iš kinematografinės puses padare dideli įspūdį (duomiuosi tuom (čia Vaidoto brolis jei ką visa ta kinematografininkų stebuklą kuria). O kaip žinia šiais laikais sudas suvyniotas i blizganti popiereli šarkų graibstomas net su peštynėmis.

  Nėra jis daininkas ir man ta „daina“ tikrai nebuvo prie širdies, tačiau patiko mintis, nes iš savo mokytojos motinos esu tiek prisiklauses, jog kai kurie mokytojai norėtų, jog jo dainų textas taptu realybe (trust me).

  Taigi reziumuojant: vadinti ji daininku jam pačiam yra įžeidimas. Dainos tekstas yra dviprasmiškas taciau tokia realybe. Ir beja kalta ta pati vaiku teisių tarnyba kuri prižiūri vaiku teises, bet ne pareigas. Ateityje is jo išaugs protingas ir gabus humoristas ar renginiu vedėjas kuris varzysis honorarų su dabartiniu saulium Poška ar kazkuom panašaus.

  Didžiausias mano nusivylimas visoje šioje istorijoje yra tas, jog viskas kas dabar vyksta įvyko vien del to, jog žmonės nežino, nesupranta, yra niekuom nesidomintys ir besilaikantys bandos jausmo kuri galvoja, jog ja kažkas protingas veda iš priekio kai ištikro varovai veja is galo.

  Peace.

  • Kristijano

   o varge, greiciau trink komentara, kol ponas Uzkalnis nepamate. tavo komentare tiek daug spragu sumalimui su miltais, o dar jeigu ponas Uzkalnis isties patikes tavo istorija ir sugais laiko perziuredamas jo absoliuciai bevercius vaizdelius, tai jau gero nelauk. ir niekada nebaik komentaru „peace“, nes cia jau ir man pirstai niezti uzvaziuot.

  • Tai ponas/ponia, gal jau laikas Lietuvos kultūrai būtų kažka geriau padaryti, nei, kad Why.dough.tas kaimiečiu paaugliams JuTūbėje apsimetinėja, ką??!! Aš tokius bajerius prieš 6 metus univere dariau, ir tai gėda būdavo į festivalius siųsti, nes mano laikais, tai bent žmonės skonį, ir kažkokį pojūtį turėjo. Neveltui iš mano kartos yra visi žmonės, į kurių filmus einat masėmis, leidžiat savo algas ant bilietų, kurie kainuoja vos 25,- Lt., t.y. kas liko nuo maksimos ir šildymo (iš serijos: waldzhe bloga, shildimas brangus), ir vis tiek salėje plojat keikdami, pvz. „Artimos šviesos“ kūrėjus, kad kažkokį šūdą padarė per metus laiko???!!! O čia, mat, vėl pasikartosiu, kažkokio vieno gaidelio, kurio lygis kaip ir kitų humoro klubo narių, artimieji ir draugai, jam, matai, subinę šluosto per visą Lietuvos internetą. Dar kartą pasikartosiu. Tokie „bajeriai“ kaip jo, kad policija nesupakuotu, po tokios „kūrybos“, yra planuojami didelės komandos, ne vieną mėnesį. Lietuviai yra vis gi, vis dar, labai naivūs, kad prisižiūrėję TWERK’inimo, su gitaryte paskalambija biški, ir tikisi, kad čia jau visiems bus OHO kaip fainai, koks lygis. Aišku, šeima ir draugai tai visada gindavo ir gins, tokius snarglius, kuriems dar gyvenimas nuo lūpų pieno nenuvalė. Bet jiems vieta yra xfaktoriuje, ar netgi tik talentų atrankose, kokio trečio sezono, kai jau iš viso šūdo yra išspaustas vaškas, ir nėra ką dėti į eterį, tai vat tokiems vaikams yra vieta internete, o ne jutubeje, ir žinomų Lietuvos žurnalistų dėmesys. Aš irgi už žodžio ir kūrybos laisvę, bet tik tada, kai ji yra kokybiška, o ne toks šūdas.

 10. arlabynas

  Uzkalni, vertinti sita gal „performanca“ ar tiesiog bajeri kaip muzika, yra lygiai tas pats kas vertinti A. Ramanausko peles kaip publicistika ir sakyti kad ji visai nerimta. Nebuk durnas.

 11. Domantas

  Gerbiamas autoriau, jūs gal juokaujat?? Negi manot jog ta daina kurta kaip dainininko? Juk jis humoristas. Tai yra bairis, sarkazmas. Jei nesupranti juokų tai tavao reikalas. Bet neverk kad jam nesiseka dainuot. Juk ir daryta tik kad prajuokint jo sekėjus. O ne tokius molius kaip jūs…

 12. fuj

  na, nezinau is kur tiek negatyviu emociju, to ciuvelio atzvilgiu, kuris karjera darosi pasiepdamas save… šlamštiškas straipsnis, keli sakiniai nuomonės ir visa likusi dalis apie nieka…

 13. Tiesosieskotojas

  pirmas straipsnis su kuriuo 100% sutinku

 14. Rokas

  Tegul kuria toliau jeigu nori, nenori – neklausyk, ne CCCP – jog aš neprašau, jog klausytum, bet liepiu! Kiek subjektyvi šio posto autoriaus nuomonė, tačiau matosi, jog esmę pagauna 🙂

 15. ciocia

  Užkalni, bandai bangą pagaut?

 16. Andrius

  Nu bet Užkalnis yra genialus, pataikė tiesiai į nervą, prisipažinkit, jūs tyčia taip?

 17. Ramanauskas prieš visą šitą įvykį papostiną dainą ir parašo „norėčiau jį turėti savo grupėje“. O užkalnis nusirašo į pievas, kaip gina nes ne jį gina, nes visai jis nepatinka, o gina kitus dalykus. Ai, andreli, įdomus tavo gyvenimas kažkoks realybės neigimo.

 18. Justas

  Na, prikratei mėšlo ir sakai – skaitytojau, kapstykis jau pats kaip nori po jį. Labai dviprasmiškas ir neužtikrintas straipsnis: čia laisvė absoliuti ir nesaistoma supermamyčių imbiciliško supratimo, kurią reikia ginti kartu su autorium, čia, staiga, autorius tampa absoliučiai durnas, kad kiša pirštus į tarpdurį ir negalvoja ką sako. Nu mindfuckas kaip iš Fincherio filmo ką? Tai kur ta žodžio laisvė tuomet (imtinai kalbant apie šią situaciją)? Ar čia labai Algiuko su Marijum pagailo, kad sugaišo brangias 15min savo, komentaram, tai susimėtei ar būt ‘prie chebros’, ar vis tik, ‘prie žodžio laisvės’? Nes ta plonytė ir neaiški žodžio laisvės teisinė riba, manyčiau, peržengta nebuvo, kuomet yra nesvetima šio žmogaus kūrybinė-humoristinė veikla ir jos išraiška.
  O nepaisant šūdino kūrinio, aš džiaugiuosi už autorių, kad bent jau kurybinę įtaką daro vakarietiško tipo juodas humoras. Ir veikiau vaikai įkvėpimo tobūlėjimui semtūsi iš Jon Lajoie, nei iš kokio Šilansko ar Maksimo Galkino, neduokdie.

 19. Renginių vedėjas Kaspisijus

  Suprantu jus, gerb. Užkalni, bet yra vienas bet. Jis NĖRA dainininkas ir jis to neneigia. Toj dainoj daugiau nei aiškiai turėjo matytis, kad ten ironijos ir juodo humoro yra apstu. Iš esmės, jis yra paprastas „youtube’ris“ kuria visokius video, nuo A iki Ž. Koks ironiškas buvo pvz Kaimo Policija (su Katleriu) ar pan, tai taip pat ir čia. Jis juokiasi iš to, kad nėra dainininkas. Mokėjimas pasijuokti iš savęs yra gera savybė.
  Be kita ko malonu, gerb. Užkalni, kad ginate. Kad ir kaip negražiai apie aptariamą asmenį pasisakėte.

 20. Skraidantis Spageti Monstras

  Shitcore’as ir tiek. Bent jau Zuokui bybio nečiulpia…

 21. Kristijano

  as nebuciau toks kategoriskas. na, taip, jokiu budu nesiginciju, kad ten yra absoliutus sudas. BET juk jo pasirinktas (kitokiam jis neatrodo pakankamai talentingas) zanras ir yra toksai. ten youtube, ten zmones dar ne toki suda kele, kelia ir kels. jeigu ne visa si istorija nei as, nei tamsta Uzkalnis, nei turbut joksai cia komentuojantis nebutu net isvydes to brudo. o kas yra ten, kas yra nebrukama niekam per prievarta, kas tarsi ir neisdurnina ziurovo (sis video manyciau palaiko stabilu ziurovo bukumo lygmeni, jo neperzengdamas), tas tegul sau ir buna. labai patiko mintis apie kvaili ir duris. tie, kurie izvelgia kazkokia provokacija, isties neverti net kvailio personazo. apie koki prota ten kalbeti galima. vienas sako, kad kurstoma neapykanta, kitas sakys, kad nesuprato, kaip jisai dviraciu pavirto ir jauciasi „psichologiskai isprievartautas“ (kazkur delfyje skaiciau, beprotiskai patiko sis zodziu junginys. dar nesu 100proc ivaldes jo reiksmes, bet kuo dazniau saudysiu, tuo dazniau pataikysiu). paprastai tokios, is nieko kilusios kvailos istorijos buna nors kiek idomesnes ir vertesnes.

 22. Mantas

  Algis apie Whydotą:

  https://www.facebook.com/algis.ramanauskas.9/posts/10205114241720653?pnref=story

  Algis Ramanauskas:
  Savaitgaliui – savaitgalinė daina:
  https://www.youtube.com/watch?v=JVlW1Ur4yW0&feature=youtu.be

  Algis Ramanauskas:
  Šitas vaikinas toli eis.
  Norėčiau jį turėti savo grupėje.

  Algis Ramanauskas:
  Man kažkuo priminė šitą. T’sme, tai ir yra menas.
  https://www.youtube.com/watch?v=Tgcc5V9Hu3g

 23. Treniota

  Kazkur skaiciau, kad bicas (Why?Dot.Ass!) lyginasi su A. Ramanausku, dar kazkuom is seniu. Blecha, kaime, lyginkis tu pradziai su vietines kapelos vadovu. Perziurejau senesnius veikejo irasus- kandYdatas i Juokis Finals tai be abejoniu, bet kol kas ne daugiau.

 24. Tautvydas

  permečiau komentarus ir supratau, kad pamažėl pamažėl Andrius pasiekė savo ir jau turi stabilią audotoriją pastovių niurzgų, kurie visišikai nepagauna straipsnio esmės ir prisiknisinėja prie „raudonų silkių“ ir kitų teksto kvarbatkų. Bravo, Andriau.
  Atrodo na kiek gi galima, juk turėtų pagaliau žmonės pamatyt tendencijas, pamatyt tą patį paterną, bet neee…. vėl ir vėl tie patys bajeriai – tai keiksmažodžiai, tai „autoriaus neišmanymas aptarinėjamoje temoje“ tai, kaip šiuo atveju, kažkokio bičo kažkioka daina ar jo reputacija apskritai.
  Kada žmonės išmoks atsirinkt?
  esmė čia:
  „Dabar reiškia yra taip.
  Cenzūra ir persekiojimas už turinį yra neteisinga ir neatitinka tų vertybių apsaugos, kurias turėjo galvoje įstatymų kūrėjai.

  visa kita yra tik šiaip, plunksnai pamiklint, idiotus paerzint, o normaliems medaus patept. Čia kaip normaliam restorane normaliam patiekale tikrai ne viskas yra valgoma ir ginkdie nereiktų ieškot duonos riekės padažui nuo lėkštes išlaižymui. Don`t.

  ko gero ilgiausias ir betiksliškiausias komentaras po Andriaus straipsniu, bet who cares? 🙂

 25. Ramas

  Skaitau čia komentarus ir verkt noris. Kažkada seniai seniai turėjau menų istorijos pamokas, kur pamenu buvus diagramą, kurioje kičas buvo įvardijamas kaip viena iš meno formų (greta happeningo ir t.t.). Ką turim šiuo atveju? Audiovizualinį kūrinį, kurio formą, žanrą ir ypač meninę (prie to dar grįšiu) ar komercinę vertę (beje, pastaroji sakyčiau smarkiai šoktelėjo) sunkoka vertinti. Kuo man patinka demokratija su iš jos išplaukiančiom minties, žodžio ir kūrybos laisvėm: giliai dzin meninės vertės – jei tu su savo kūriniu pasieki ko tau reikia (pajamos, žinomumas, tiesiog pasitenkinimas) – viskas fainai, daryk tai ir toliau (jei tuo neskatinami smurtas ir t.t.). Kad tas filmukas yra „gavno gabaliukas“ (c) Radioshow – aš privalau konstatuot. Bet kad jis skatintų satanizmą ar pan. – nu nė pro kur nematau, ir kriminalizacija jo yra pertempta.

 26. pastor

  tiksliai ir teisingai. Kažkaip nepastebimai razumnesnių tarpe susidarė tokia keista nuostata, kad bet kas, geriau už Šilanską = geras humoras, o bet kas, išeinantis iš megztaberetiškų suvokimo rėmų = juodas humoras alas geras humoras, nors gera dalis to „humoro“ tėra joks ne juodas, o paprastas šūdaspalvis humoras. Bandysi ką sakyt – „čia gi prikolas“. Nu tai aišku prikolas. Lievas prikolas. Kaip ir dalis pakomentavusių, nematau lygio skirtumo tarp Juokis ir šito.

 27. Amb

  Ponui Užkalniui užkliuvo tai, kad šitas bičas prastai su gitara groja ir kad bajeriai lievi, bet neužkliūva shalchiutė, pas kurią vienintelis kontentas yra josios kūnas.

  • Treniota

   Šalčiūtę bent išpist gali prie progos. O ką su Whydotu?

   • Macka

    Taip pat išpist. Problem?

   • minde

    Nebijai persekiojimo už lyčių diskriminaciją? Ty sulaukt laiško iš LGBT.

 28. BMW fanas

  Tai pilnas youtube tokių vaikų/ paauglių klipų, kur maivosi ir skaldo bairius. Tiesiog bl kažkokei mamyčių klubo nuopisai užkliuvo ir viskas.
  O ta gal dar prie skundų skyriaus dirba ir technika invaldžius, pagauta PMS’o, pripyškino, riebų gauruotą laišką, ten kur reikia, vat ir viskas.
  Aš tai asmeniškai nieko blogo nematau, kad jaunuoliai taip save išreiškia, poh, kad ne juokinga, bent jau galvų niekam nedaužo ir kita kenkejišką veikla neužsiminėja.

  • Treniota

   Sveikas, kokią kregždę įvaldęs? Per kiek stasį ima? kiek dujos pili?

   • I really really like this comment

    10/10

 29. nu kam toks najezdas ant jauno trapaus artisto

  Jeigu jau taip tai įvardykim speidą speidu – 68% Ramanausko ir Šapausko skečų irgi nejuokingi, Mikutavičiaus dainų žodžiai yra 82% įkyrus saldus lėkštas šūdas (o Mamontovo 96,25%). Bet straight-talking Andrius to niekada nedrįs pasakyt nors ir linkčioja skaitydamas.

 30. BMW fanas

  Petiora E60. Dujos ne pa facanski!
  Dyzelka 3 litrų, stasį per 6.8 s ima.

 31. Pasenot gal?

  Taigi bajeris cia, juodas humoras, sarkazmas… Šitą visą reikalą vertinti kaip muziką yra visiškai ne į temą.

 32. IAMBOO

  O tu Uzkalni pavydi, kad jis turi daugiau sekeju uz tave ir yra daug populiaresnis uz tave? Gal del to tu taip sakai… Whydotas tikrai yra vienas tarp geriausiu humoristu siuo metu Lietuvoje. Tai rodo skaiciai youtubei, surenka miljona perziuru daina, ir sako kad bloga daina, tai ka zinau… Tai kas tada yra geriau?

  • Treniota

   Kazkur maciau video „cumshot on face compilation 1 hour edition“ perziuru buvo 23 lemonu ar kiek ten. Bet tai blecha dobrai maziau nei „Casablanka“ piratines versijos perziuru jotubej. Pagal skaiciu sprendi geri?

 33. ibrahim

  palinkekime A.U.stiliumi, kad tokie Whydot’ai išdžiūtų ant paklodžių.

 34. MB

  galetu ji kokia nors supermamasha persaut, ir jau laisvai galim kurt filma „People vs. Waitochiux“

 35. Zebras

  Žodžio laisvę reikia ginti, čia net ne klausimas. Kaip ir straipsnio autorius turi laisvę žodžiui, kaip ir trys komentarai pirmi, lojantys, nes nepatiko, ir jie turi tokią laisvę.

 36. Whydotto gerbejas

  Buvo vienas video kur Whydottas savo silta suda valge. Ir trys dideles sudmuses birbe. Muzika va tokia —vrum vrum , bbb, shy shy . Ten tas prie suoliuko, kur dar suniukas buvo ir geltoni botai. Dabar neberandu – gal galit idet nuoroda?

 37. Sliobenas

  Viešpatie rainuotas, skaitau komentarus ir negaliu patikėti. Aš pritariu Andriui dėl visko: ir dėl žodžio laisvės, ir dėl šito staugūno meninio įvertinimo. Dar bjauriau matyti, kiek dėmesio ir gynėjų šitas berniokas su gitara sulaukia. Tegul sau dainuoja, kaip sugeba (greičiau nesugeba), lai klausosi jo tie, kuriuos iš 8-os klasės į profkę pervedė, niekas nedraudžia. Bet sakyti kad tas kūrinys yra humoras, juodas humoras, tai nei jis humoras, nei jis juodas. Mūsų tautiečiams pirštą vidurinį parodyk ir žvengs valandą, kaip juokinga. O dėl jo lyginimo su Šalčiūte, tai jis tik turėtų džiaugtis, ta moteriškaitė bent užkala iš savo tuštumo, o šitam dėl tuščios makaulės – nemalonumai su prokuratūra.

 38. antras

  Standartinė, banali, kasdienė teisėsaugai situacija. Yra pareiškimas, policija privalo tirti. Teisėsaugininkas (tyrėjas, kriminalistas) susipažino su pareiškėjo pateikta medžiaga ir ką pamatė/išgirdo? Viešai platinamą vaizdo ir garso įrašą su raginimais smurtauti. Formaliai žiūrint byla gali keliauti į teismą, o ten jau tegul atsakovas su advokatais apsigina. Demokratija. Užmiršai apmokėti sąskaitą – kitą mėnesį Vil.energija ar Lesto atsiųs kitą, tik jau su delspinigiais. Gali pykti iki pasiutimo, trankyti savo durną galvą į sieną, tačiau delspinigiai yra delspinigiai – teks truputėlį papildomai susimokėti. Na dar gali pagrasinti, kad: „viskas, emigruosiu“, tačiau kam tai įdomu.

 39. Sky

  Šitas rašinėlis dar blogesnis už tą dainą

 40. edma

  Whydotas, kurdamas si gabala, dejo i ji labai daug vilciu, buvo pasinaudota izymiausiu ir itakingiausiu prodiuseriu paslaugom, klipa kure visa savo srities profesionalu komanda, Whydotas tam isleido visas savo santaupas, nes buvo sventai isitikines, kad ims topu virsunes. Bet kur buves kur nebuves Uzkalnis suraite straipsni, kuriame (o Dieve, laikykites uz kiausu) patriarcho stilium paaiskino visiems iki to nezinota tiesa – Whydoto gabalas yra klaiki kakofonija, o pats vaikis yra durnius, nes gaista brangu brangiu zmoniu laika, kuri tie zmones vietoj rasymo feisbuke skirtu rasymui feisbuke. Ir, oh my god, Whydotas tik A.U. deka praregejo ir suprato, kad tas jo gabalas nera rimta muzika, o tik kazkokia balalaika.

 41. max

  tokie jau tie tos Lietuvos šalelės obitatėliai- atrodytų,kad kas kokių dujų ant jos periodiškai paleidžia. Tai jie isteriškai puola ginti nuo savos motinos aštuonrankę miArgaitę, tai jiems minedą paduok, tai pusė tautos pratrysta dėl kažkokio nedadirbto infantilo teisės viešai blevyzgoti. Keista tauta. Kaip kažkada pasakė vienas iškilus užsienietis – lietuviai šiaip žmonės nuoširdūs, bet pobukiai. Matyt žinojo ką sako.

 42. Jonas

  O bet tačiau vaikio gabalas rimtoms tetoms beigi dėdėms rovė stogus. Ašen klausiau 6 kartus, bo atliepė mano vidujines jausenas.

  O geriausiai man viską per FB samaraizino Algis:
  „Aš teigiu, kad šis jaunuolio darbas yra kažkas tarp Malėvičiaus ‘Kvadrato’ ir Diušampo ‘Fontano’, ir dar plius truputis Čiurlionio ‘Ivanas Groznas Ubyvalina Savo Ubliūdką’.“

  Kažkaip taip turbūt.

 43. Whosoever

  Visiškai teisingai. Fuck tą idiotą, kaip ir fuck visus tuos politkorektiškus diedus bei tiotes.

  Off topic (o kur kitur nei čia kol kas?) – fuck Juozapaitį ir visą tą neva patriotišką užrašų „lietuvinimo“ vyžuočių kaimenę.

 44. Ignas

  Visada galvojau kad tu esi antras minedas Lietuvoje o po tokio tavo rasinelio tu uz ji dar lievesnis patapai. Kaip tu sugebi taip zemai kristi?

 45. mieždupročim

  Aš verkiu. Demokratijos iškovojimams tikrai turėtų būti iškilusi mirtina grėsmė, jeigu kovon už žodžio laisvę stoja tokie demokratinės minties gigantai. Siūlyčiau p. Užkalniui kartu su Ramanausku ir Mikutavičium bei pasekėjais surengti kreidučių akciją „Mėsos“ Neries krantinėje. Arba žvakučių akciją Daukanto aikštėj. O gal netgi eiseną aplink Prezidentūrą, susisupus į psichotropines kaldrutes ir vanojant save margais ar violetiniais silikoniniais dildais.

 46. I

  Paklausiau aš tos dainos, dėl kurios čia tokios bangos sukilo ir nesupratau dėl ko jos sukilo apskritai. Aš iš tos kartos, kuri vaikystėje klausydavo Radioshow, Sel, Uzi, Žas, Sektor Gaza, Krasnaya Plesen. Tai šita dainelė palyginus su tuo ką klausydavom tai yra visiškas atskeistas skystymėlis.

 47. Aš čia dar kartą nupeistinsiu, kad komentaras nepasimestų ankstesnėse dienose, tik dėl to:

  to: nesutinku @ November 13, 2014 at 21:27
  wp-backtrack: http://protokolai.com/2014/11/13/setone-prasau-vargse-zodzio-laisve/

  Tai ponas/ponia, gal jau laikas Lietuvos kultūrai būtų kažka geriau padaryti, nei, kad Why.dough.tas kaimiečiu paaugliams JuTūbėje apsimetinėja, ką??!! Aš tokius bajerius prieš 6 metus univere dariau, ir tai gėda būdavo į festivalius siųsti, nes mano laikais, tai bent žmonės skonį, ir kažkokį pojūtį turėjo. Neveltui iš mano kartos yra visi žmonės, į kurių filmus einat masėmis, leidžiat savo algas ant bilietų, kurie kainuoja vos 25,- Lt., t.y. kas liko nuo maksimos ir šildymo (iš serijos: waldzhe bloga, shildimas brangus), ir vis tiek salėje plojat keikdami, pvz. “Artimos šviesos” kūrėjus, kad kažkokį šūdą padarė per metus laiko???!!! O čia, mat, vėl pasikartosiu, kažkokio vieno gaidelio, kurio lygis kaip ir kitų humoro klubo narių, artimieji ir draugai, jam, matai, subinę šluosto per visą Lietuvos internetą. Dar kartą pasikartosiu. Tokie “bajeriai” kaip jo, kad policija nesupakuotu, po tokios “kūrybos”, yra planuojami didelės komandos, ne vieną mėnesį. Lietuviai yra vis gi, vis dar, labai naivūs, kad prisižiūrėję TWERK’inimo, su gitaryte paskalambija biški, ir tikisi, kad čia jau visiems bus OHO kaip fainai, koks lygis. Aišku, šeima ir draugai tai visada gindavo ir gins, tokius snarglius, kuriems dar gyvenimas nuo lūpų pieno nenuvalė. Bet jiems vieta yra xfaktoriuje, ar netgi tik talentų atrankose, kokio trečio sezono, kai jau iš viso šūdo yra išspaustas vaškas, ir nėra ką dėti į eterį, tai vat tokiems vaikams yra vieta internete, o ne jutubeje, ir žinomų Lietuvos žurnalistų dėmesys. Aš irgi už žodžio ir kūrybos laisvę, bet tik tada, kai ji yra kokybiška, o ne toks šūdas.

 48. Šviesa.

  Daina kaip daina. Nei juoktis nei verkt. Pustas burbulas. Tiesiog nkas dien isgirsi kaip kazkas da.inuoja apie galvu taskyma, todel kai kuriems juokinga.

 49. Tomis

  O jeigu toje dainoje vietoje zodziu „vaiku“ butu „geju“ arba „zydu“? Kas tuomet? Tuomet net neabejoju,mkad Wydotas butu mielai visu suetas. Tik jam pasiseke, kad jis dar nebuvo toks bukas, kad gejus arba zydus paliestu. Tik klausimas tame, kad jeigu dauzyti vaiku galvas i siena yra menas, tai kodel nebutu menas dainuoti apie dauzomas zydu arba geju galvas?

Parašykite komentarą