Benediktas Vanagas, daugiau negu lenktynininkas

Benediktas Vanagas užrašinėja knygą apie Dakaro ralį

Benediktas Vanagas yra toks sportininkas, už kurį turbūt populiaresnė yra tik Rūta Meilutytė, ir tai by a small margin. Jis turi Facebooke tiek laikų, kaip Monika Šalčiūtė, ir yra matomas ir žinomas kaip jūs nepatikėsite.

Su lenktynininku mes kalbėjome apie automobilių sportą ir apie viską, bet beveik nieko apie automobilius, ir nespėjau paklausti, ar jo lenktyninis automobilis yra permuštas ant dujų, ar ne (spėju, kad ne, nes kur ten Pietų Amerikoje tu rasi dujinę kolonėlę).

O dar Benediktas, kuriam didžiulis ir svarbus simbolis yra Vytis (jį stambiai parodo ant savo autotransporto priemonės, kuria lenktyniauja) yra sugalvojęs padovanoti Vilniui didžiulį stiebą (flagštoką), sulig 10 aukštų namu, ant kurio plėvesuotų 8 metro ilgio vėliava su Vytim, kuri būtų apšviesta – man atrodo, atrodytų kaip milijonas dolerių (čia toks išsireiškimas, tiek pinigų nekainuos).

Viena iš sumanytų vietų yra Subačiaus apžvalgos aikštelė, kur man atrodo ir turėtų būti, bet kol kas ne aš Vilniuje sprendžiu šituos reikalus.

Visas pokalbis ir video yra čia.

3 Komentarai

 1. Nevykėlis

  Gaila, kad ne Jūs sprendžiate. O tai jau seniai būtų stovėjęs.

 2. Whosoever

  Ačiū už judviejų pokalbį.

  Įdomiai jis ten apie Vytį.

 3. Kritikas

  Benediktas Vanagas yra begėdiškai aukšto intelekto, lyginant su vidutiniu Lietuvos lenktyninku. Vienintelis kitas panašus pavyzdys sporte, kuris ateina į galvą – Federeris.

Parašykite komentarą