Žinios iš fronto: vatnikų karas drungnoje fazėje

Dokumentinis kadras

Po to, kai Feisbuką po vatnikų* padarytų netikrų apskundimų dėl suklastotos tapatybės įjungė atgal, ir kai nustojo eiti tūkstančiais feikiniai laiškai neva iš Romo Sadausko-Kvietkevičiaus, Dovydo Pancerovo ir kitų dešiniųjų mąstytojų, informaciniame kare prasidėjo tikrieji menko įgalumo manevrai.

Apalčencai** prie tėvų nupirktų kompiuterių dabar kala asimetrinį karą: pradėjo eiti pranešimai apie mano emailo ir vardo registravimą visuose įsivaizduojamose ir neįsivaizduojamose intymių pažinčių, flirto, masturbacijos webcamų, gėjų, bi ir curious, live nude chato, S&M ir kitokiose svetainėse, kurių net nežinojau, kad tiek yra.

Tai nekelia nepatogumų, tačiau kyla visokių minčių.

* Nustokit klausinėti, kas yra vatnikas. Prasigūglinkit already.

** Sukilėliai

6 Komentarai

 1. NM

  Tai aisku kad porno saitai! Ir „padrocini“, ir 30 rubliu gauni. Kursas jau beveik per puse krites, reikia 2-in-1.

 2. Linas

  Panašu, kad nepatogumai kyla tik patiems apalčencams.
  Kažkaip pastebėjau kad jau kelinta savaitė krito jų aktyvumas socialiniuose tinkluose. Tai tiek jų ir tėra, kad bandymas kenkti keletui žmonių paralyžiuoja kitą veiklą 🙂

 3. Patikslinimas: rašosi ne apalčencai, o apalčlencai.

 4. Ramona

  o kaip ta reklama isjungt

 5. Ramona

  Tai dziaukites, kad Jusu skaitytojai nezino kas yra vatnikas) jie dar yra jauni reiskias ir nezino striukes , kaip „koldros“ sudarytos is langeliu (viduje vata). Galiu padet ) tai sovietu sugalvota striuke; kas dirbo „stroibatuose“ ir visokiuose „disbatuose“ , turetu zinot ))

  • As

   Ne sovietu, o japonu. O sovietai jas masiskai pirko Mandziurijoje. Kaip ir Matrioska is tiesu yra Japonu dievuko statuleles kopija, o Kalasnikovo automatas yra STG 44 plagiatas. O kur dar Moskvich (Opel Cadett k38), Zhiguli ( Fiat 124 ). Netgi chekistu pamegtas TT yra Colt 1903 kopija. Nieko Vatnikano gyventojams patiems nepavyksta sukurt 🙂

Parašykite komentarą