Mašinas ant cover photo dedasi ligoniai

Tipinio urodo cover photo

DISCLAIMER: Taip, žinau, yra normalių žmonių, ir kai kurie jų mano net gal ir draugai, kurie deda automobilių nuotraukas matomoje vietoje savo Feisbuke. Jūs vis dar mano draugai, ir čia ne apie jus. Bet susimąstykite.

Kadangi šiais laikais labai padaugėjo vatnikų ir jiems prijaučiančių iguanų ir kitokio reptilijų, kurias didele šluota šluoju iš savo aplinkos kiekvieną dieną, tai pastebėjau štai kokį keistą dalyką.

Kažkada, kai mano drauguose dar buvo Leonidas Donskis, kuris paskui užkniso negyvai savo moralizavimais, 80% baninamų asmenų, atėjusių paaiškinti dėl mano nekultūringo rašymo būdavo Donskio draugai. Jis buvo lyg magnetas, kuris pats nėra kvailas, bet traukė karingus debilus.

Paskui baninamas planktonas turėjo vieną didelę bendrybę: VDA, kas yra Vilniaus Dailės Akademija, buvęs dailės institutas, kuris šiaip jau viskas gerai (mano abiejų tėvų Alma Mater), bet kažkaip ten yra nerealiai gausu manęs nekenčiančių ta ypatinga nemeile, kurią jie rezervuoja, be manęs, tik Artūrui Zuokui ir dar žurnalui „Žmones“.

Dabar nuo jų išsivalyta, ir daugiausia aš baninu vatnikus ir vatnikes: Mergaites Mašenkas ir kokius nors provincijos ir (arba) emigracijos urodus, kurie profilio fotkėj visą laiką pasisukę, kad gerai bicikai ir grudakas matytųsi (dirba klube, gaila būtų neparodyt), bet jųjų pagrindiniam cover foto yra visada automobilis, ir toks, kurio jie ne tik patys neturi ir niekada neturės, bet šiaip jau toks, kokio neturėtų net visas jų kaimas, jei sumetę parduotų visą savo turtą, ūkinius pastatus ir net savo jaunesnes seseris Čiulpetas ir Rozetinas parduotų į sekso vergovę rytų Londono albanų gaujoms (po €200 už seserį, atskaičius Ryanair transporto išlaidas).

Pamatai automobilį – net praktiškai nebereikia daugiau žiūrėt, nes apačioj praskrolinęs visada pamatysi ką nors apie žemės referendumą ir (arba) apie tai, kaip amerikosai yra didžiausi nusikaltėliai pasaulyje ir taip pat ir jų nupenėti gruzinai ir ukrai.

Aš nežinau, koks genetinis defektas verčia dėti į kaverio nuotrauką automobilį, bet jis yra tas pats, kuris verčia sakyti, kad Žaliojo Tilto skulptūros yra istorijos dalis, vertinti rusišką televiziją ir išstenėti iš savęs protiškai atsilikusią, impotentišką ironiją. Jų patelės mėgsta demotyvacijas apie meilę su gėlėtu šriftu.

86 Komentarai

 1. minde

  As savo svajoniu katamarana uzsidejau, kuriame gyvensiu Karibuose. Kai iseisiu i pensija.

  http://www.sailboatlistings.com/view/47214

  Kad zinociau, kodel dirbu.

 2. Tautovezis

  Issisemete, gerbiamasis, paskutiniu metu

 3. Negali būti taikliau negu būtent šis GTR modelis! Nes lietuviui svarbiau ne kaip mašina atrodo, kaip ji buvo kurta, o ką ji gali už pusę kainos. Ką tie Bentley, kai GTR’as už pusę kainos gali važiuoti dvigubai greičiau. Galop lietuvis ralistas sėda į savo apmeistravotą Honda Prelude, kuris nei iš pirmo, nei iš ketvirto karto nepraeina techninės apžiūros, nubraukia sielos ašaras nuo širdies ir įsivaizduodamas, kad yra greitas ir įsiutęs, prie akropolio meta strūžkę.

  • Tai kad Honda Prelude visai fainas automobilis, marozai neperka. Labiau visokie swag yolo ir siaip keistuoliai.

 4. Tadas

  Tai vadinasi : low self image.

 5. emigrantas

  Eina na kokia hujnia… nu kam tai isvedziot ten apie tas seseris, lendi kazkur bbz kur neidomi gi vapse yra. tu nuo tu bahuru kur sonu pasisuke prasileistum viena gera per srebiamaja. kas tie vatnikai vapsie yra. gal tu neberasyk situ hujniu daugiau nes jauciasi ziaurus cringe

  • prasileis

   laukiu nesulaukiu dienos kai spauda raudos, o barzdoti berniukai nešiosis kartono gabalus su išpaišytais haštagais #jesuisandriusuzkalnis… I you know what I mean… :)) sėkmės.

  • NEemigrantas

   Uzkalnis taip isvedzioja, kad tokie kaip tu, marozai, pradedu gydytis nuo marozu sindromo 🙂

  • R

   negaliu patikėti- realus straipsnio herojus apsireiškė visomis mėšlinomis spalvomis ir atspalviais! Bet visgi smagu, kad ir tokio tipažo atstovai mėgsta pasikultūrinti skaitydami Užkalnį, nors ir nesupranta apie ką rašoma, bet visgi šaunuoliai žmonės, stengiasi, bando gilintis į terminologiją 🙂

  • Emigrantui

   Bingo! Pataikė užkalnis į targetą – esate įsižeidęs wanna be Vova iš bazaro sprendžiant. Tik arba tačkė kitokia, arba sesę už brangiau pardavėte, nes dar nesilieja neapykanta pro kraštus.. O šiaip, eik pasiskaityk aktualijas šių dienų (Ne jos ne Pažintys.lt ir ne BMW forumuose) jei nežinai kas yra vatnikai..

 6. Kazys

  O jei britva ant coverio?

 7. Satanus Vulgaris

  O kuo tai tamstą stebina? Į rytus nuo Vyslos transporto priemonė visada buvo ir bus svarbiausias „vyro“ (kabutės ne šiaip sau) atributas. Ne tik ten – apskritai beveik visur to jų socialinio sluoksnio varšavkės juos pirmiausiai pagal tai ir vertina: pagal ratus. Nes dažniausiai tai būna geriausia, ką jie turi ir nėra čia jokio stebuklo.

 8. gandras

  Tomui Stojanui> jei jau lietuvis ir seda i TA nepraeinancia masina,tai bus ismyleta ir labai realistiskai liudna audi 100/80.

 9. audriau ar andriau, koks ten tavo sulietuvintas vardas butu… nebeturedamas apie ka rasyti verciau patyletum su savo vatnikizmu ir urodizmu ir susikauptum ties savo liguistumu, o ne ieskotum kazkokiu hipoteziu, kazkokiu sutapimu, kad zmones kurie dedasi masinas ant coveriu, yra nesveiki… isvis yra nesveika net galvoti apie tokius dalykus… gal kitas ir zino, kad niekad netures to GTR… bet jam tiesiog malonu matyti ta grazu automobili ant davo fb coverio… jis nori pasidalinti au kitais, jog jam patinka tokie automobiliai… tai gal tu dabar po sito straipsnio, sukurk kita straipsni, koki coveri reikia buti uzsidejua, kad nebutu vatnikas ar urodas…. lauksiu steaipsnio, zurnaliuga…

 10. vatniks 1.0

  nepatingejai tokios hujnia rasyt i interneta? kas gale bute blougiau negu deti masina ant fb coverio… o zinai kaaas? rasyti apie taj

  pediks kazkoksai

  kita posta parasyk apie taj kokios bobos debiles kurios geles dedasi ant coverio, arba eik darba surask arba kaseka parukik..

  • Arūnas

   Aš, pavyzdžiui, taip pat esu užsidėjęs automobilį ant viršelio, tačiau jis yra gana žemiškas ir panašiai. Čia mano nuomone pagrindinė mintis apie tai, kai marozai prisikelia ne jų nosiai automobilių, o dar , kaip ir tu, rašyt nemoka visiškai, tai tiek. Peace. 🙂

 11. A+

  Tyras tekstukas gavosi. Kaip kūdikio ašara.
  Tik įdomu kuo Donskis užkliuvo. Nes man jis irgi kažkoks klaikiai nemalonus tipas. Tik nesuprantu priežasties. Kažkokie konkretūs jo veiksmai neužkliuvo, bet vienas nemėgstamiausių žmonių.

  • Mariux

   Donskis keistas, analizavome ir radome tas kelias blogas vietas. Nelatinka jo balso tonas, pats balsas nurodančiai mykentis. Tada artikuliacija

  • Siaip

   Donskis turi toki perdaug pretenzinga buda kalbet pridedant kruvas pavardziu ir citatu, bet dazniausiai pamirsta argumenta isvystyt, kas biski erzina. Tas perdetas manierizmas vardan manierizmo. Man tai jis panasus i N.Chomsky ar P. Krugman. Anie irgi daug kam patinka, ir daug pasieke savo srityse, bet kaip sukas ju mintys ratais, taip sukas.

 12. Audrius

  To: Tomas Stojanas. GTR varikliai yra renkami rankomis, kiekvienas jų yra skirtingas, kiekvienas GTR(35) yra skirtingas, tai ne mažiau įdomu nei Bentley, kurie yra kita lyga. Deja 95% žmonių turinčių ant coverio GTR svarbu „kiek aina“.

 13. ka tu?

  Kliedi čiūvas

 14. Siknos

  Nu nespjauk į šulinį iš kurio geri 🙂 o, tiesa ponulis labai gerai žinot ką kiti gali, o ko ne? Škes, tai gal Ievą ir Adomą sugalvojai?
  Kažkam reikia dėmėsio, protingai nepavyksta jo gauti, tai rėki per šikną?
  Kilbukas 😉

 15. Rozita

  Dr Mister Bean Mountain,
  Geriau uzsideti Porche Cover nei but jusu pasekeja FB.

 16. cscaf

  kaskoks nesveikas issigimelis

 17. kula

  Siaip tai tiesos kaip bebutu bet yra, pats ta irgi pastebejau.

 18. Aurimas

  Kodėl GTR? Reikėjo Multipla dėti:
  http://www.autoblog.nl/gallery/Fiat/Multipla/Fiat_Multipla_25.jpg
  Labiau atspindėtų teksto esmę 😉

  • Saulius

   „Multipla“ čia jau būtų auto-ironija.
   Dedantys GTR tokios neturi.

 19. Linas

  Pritariu. Tokia ta mūsų visuomenė. Bet nevien lietuviai taip daro.

 20. Otke

  Cia taspats, kai as pasakyciau: visi kas nesioja ilgus plaukus, tie yta narkomanai..

 21. Jaunas pacukas

  Kuo toliau, tuo labiau noriu sutikt Jus kur nors atsitiktinai mieste, paspaust nuoširdžiai ranką už tokias tiksliai ir be jokių fantazijų išakytas mintis ir padiskutuot apie tokius pacukus, kurie yra aprašyti čia ar kituose, puikiai realybę atspindičiuose straipsniuose! Pagarba!

  • qwerty

   o apie tai, kad didžiausias Andriau košmaras ir yra tie, norėtojai padiskutuoti, nepagalvojot?

 22. Amaredas Geramašinauskas

  Šį kartą smagiai ir gudriai susuktas straipsnis. Kai kurie išvedžiojimai ir teminiai nukrypimai net balsu prajuokino. Skaitydamas supranti jog herojus būtinai prabils komentaruose ir iki galo išpildys pasakojimą. Užskaityta :]

 23. ibrahim

  Andriau, esate apspistas autofanų, pasakytų užstalės šposų stradivarijus rožickas (beje, labai gražiai žiūrisi parašytas mažąja).

 24. BMW FANAS

  Nesamonė konkreti.Iš vis prie ko tie automobiliai ir dar prie ko tas GTR? Nei kart nieko panašaus nesu mates.Aš namie esu per visa siena pasikabines dideli BMW M3 plakata, per visa siena beveik.. Tai gal aš irgi jau esu protiškai koks nors atsilikes žmogus? Pas mane ateina draugai, svečiai ir pamato ta plakata, tai jau viskas aš esu nesveikas? ir .t.t ? Aš nelabai suprantu,kokiu tikslu rašei šitą brieda visą. Jai man patinka automobiliai ir dedu ir darau ką noriu ir kur noriu.Kas tu toks per asilsa esi,kad iš vis čia kažka bandytum įrodinet? Jauties esas svarbi persona? Tu asile.. Šlykščiausias man matytas žmogus…Kai dar nesi kur uždarytas,pvz kokioje ligonei.. tokius kaip tu beždžiones reikai gyditi…

  • E90

   Taip, jeigu tau daugiau nei 14 ir tu turi BMW M3 plakatą per beveik visą sieną, tu esi protiškai atsilikęs.

   • !

    Iš kalbos 17-18m. Bet dar turi laiko susigriebti, kol baigs vidurinę..

   • Rubikas

    Jei plakatas kabo ne ant garazo, dirbtuves ar kokios pagalbines patalpos sienos – taip, tu arba jaunesnis nei 14, arba protiskai atsilikes.

 25. prikolistas

  Su sypsena skaiciau 😀

 26. tadaaaam

  pasirodo Užkalnį skaito beveik vien vatnykai ir automobcoverdesctopai 😀
  kaip subruzdo visi :))

  • bet tikrai, galvojau parašyt tą patį, kol nedaskrolinau iki šio komentaro :)) ir dar nemaža dalis „neskaitančių ir neskaitysiančių“.

 27. aoaokaka

  Pagaidino autoriu kazkas tai dabar issiliet bando rasydamas:D
  Duxu gimes niekuo kitu jau netapsi:D

 28. vatnikui 1.0

  Vatnilas 1.0 pagal savo pezejimus turetu keisti versija i vatnikas 5.dalbajobas. atsigauk zmogau o TAJ uzdes tramdomus ir i minksta palata

 29. CC

  Tik pradedu galvoti, kad Užkalnis galbūt ir yra savotiškai protingas – jis ima ir užvemia naują nesamonę. DISCLAIMER – paskutinė mašina ant mano sienos buvo tais laikais, kai mūsuose interneto dar nebuvo, o man ūsai dar nesikalė…

 30. TEVAS

  Tas marozu pizdavojimas tai tik patiems marozams. Gal kazka idomiau pradekit rasyt ;/

 31. Arturas

  Turiu užsidėjęs Benedikto Vanago Toyota visureigį, su kuriuo įveikė šių metų dakarą. Nesu debilas 🙂 tad straipsnis tikrai patirštintas, o dar tie įmantriai parašyti sakiniai, turbūt juos galvojant ir dėliojant praleista daugiau laiko nei parašyti visą Straipsnį.

 32. Ignas

  Teisingai sakoma, jei parašysi ką nors apie mašinas, nepastebėsi kaip atpažinusi save marozų gauja prisitatys ir siūlys į galvą. Esmė tame, kad tie marozai užsidėję automobilį ant coverio nemato savęs iš šalies ir nesupranta, kad jų rašyba ir žodynas parodo jog jie turi “ Genetinį defektą“. Galėtų daktarai pradėti degnozuoti „Marozo sindromą“ kurių čia labai daug.

 33. Haxus

  Neblogai patrolinta. Nemazas uzkibusiu laimikis. Ir as tarp ju

 34. Alkas

  Užkalni, turėtumėt kartais į gyvenimą žiūrėt šiek tiek paprasčiau, o ne visur ieškot ligonių ir iš bet kokios, nors ir keistos, mados rašyt piktus komentarus-straipsnelius. Ir dar viską įvilkus į „krūtą“ žargoną. Tiesiog kartais reiktų į viską žiūrėt šiek tiek paprasčiau..

  • Nereikėtų, tikrai nereikėtų. Aš žiūriu į gyvenimą ir rašau idealiai.

 35. lekiaukiaule

  Viskas pagal Froidą, viskas pagal Froidą. Kiaunytė ar urodukas užgimsta mašinoje ant užpakalinės sėdynės, ir tai nebūna svajonių mašina, o pavargęs golpukas. Ale žmogus veržiasi realizuoti vaikystėje patirtus įspūdžius, jei ne realybėje, tai FB profilyje.

 36. Bidonas

  Koks skirtumas, kas ką užsideda ant savo coverio.. Galbūt žmogui patinka ta mašina ir svajonėse jis nori ją turėti. Kitam prie širdies galbūt labiau yra vilkas horizonte arba kokia vila ant skardžio. Tiesiog tai pasirodo gražu ir deda tai ant savo coverio.

  • Dc

   Jei žmogaus asmenybę, jo norus, troškimus ir pasiekimus geriausiai atspindi automobilis tai yra graudu.

 37. vic

  Ale, kiek ,pasirodo, tu, kuriem Uzkalnis yra nesamone, neteisus ir ju laiko nevertas yra obsesiniai, istikimi skaitytojai, kurie nepatingi ne tai, kad l.ryte skrolindami paskirt laiko ne tik skaitymui, bet ir komentaram, bet nepatingi net i protokolus uzeit, nors jiem “ visai neidomu“ tokios nesamones :))

  O del VDA , tai cia no brainer, kaip sakoma. Taigi hipsteriu lizdas. Nemazai kas is ten stovejo prie „Lietuvos“ kino teatro del jo autentikos issaugojimo ir t.t. Uz „autentika“, pries globalizacija,pries komercija ir t.t.Grynai is naivumo. Dizaineriu ten nekencia, nes per daug komerciniai parsidaveliai, ne miaanas. Viskas, kas patrauklu ir patogu yra popsas, o popsas yra nuodas. Apskritai, siauro mastymo ten istaiga. Ir ne, neismete, aciu labai, baigiau jau senokai.

  • Kai parašiau, kad „Lietuvos“ kiną reikia griaut, tai manęs net daugelis draugų išsižadėjo.

 38. Atvirai pasakius net neskaičiau tavo tos rašliavos, bet galiu pasakyti: Užkalni blet, tik be pavido scenų. RKS

 39. lietuvos kina reikia griauti

  kai geri draugai ir priešų nereikia

 40. Kastytis

  Geras irasas. As vis kalbinu artimus, jog skaitytu daugiau tokiu straipsniu ir sviestusi, bet deja, ruso zala didele. Vienam is giminaiciu klausdamas pasakiau argumenta, „ar labai gerai buvo prie ruso kai reikedavo savaitemis eilese stoveti, kad mandarinu nusipirkti?“, gavau atsakyma „bent jau budavo svente kai ju nusipirkdavom“. Tada pagalvojau, Dieve mano, kaip stipriai rusai sutraumavo musu visuomene ir po siai dienai vis dar neatsigauna. Zinau, kad tik laiko klausimas, bet ta rusiska dvoka mes isvysim is Lietuvos.
  Myliu Lietuva, palaikau Ukraina, palaikau prezidente Dalia Grybauskaite bei buvusi prezidenta Valda Adamku (kuris mano nuomone labai daug padare lietuvai). O visi kam cia blogai, tai manau tikrai puse Lietuvos zmoniu susimestu ant bilietu jums i viena puse i sibira arba i kokias sachtas dirbt. Vagonu surasim, sukrausim jus keliais aukstais ir galesit gazmanovo dainas dainuodami riedet i sali kur mandarinu nusipirkt yra SVENTE!

 41. DZ

  Užkalnis tik lieja savo agresiją, kad gimė toks bjaurus ir neišvaizdus. 🙂

 42. vic

  Igor, nu tai kaip gerai, kad pasiaukojot, atejot ir praneset, kad skaityt nemokat ir ne nenutuokdamas apie ka raunates komentuot. Aciu.Tikrai. Mes visi to labai laukem. Ir kaip be to gyvent but reikeje? Taip originalu, vertinga ir negirdeta, kad pasaulis nusvito naujom spalvom.

 43. 50% atvejų automobilius ant cover’ių dedasi 13-15 metų vaikai, kurie jau kartą vairavę automobilį sėdėdami ant tėčio kelio tikrai turės tokią mašiną kaip cover’yje, kai sulauks pilnametystės.

 44. vic

  o del „Lietuvos“ kino teatro, tai jo, karsta tema buvo. Iki tokio absurdo lygio, kad vos ne, jei tu ne uz „issaugojima“, tai tu be skonio ir be vertybiu, tau „makdonaldai“ ir pigus,blizgus slamstas yra etalonai, todel su tavim ne kalbet nera ko. O kartais tai net ir per pazymi uz nuomone galejai gaut.
  Be jokiu ten kritiniu diskusiju ar kritinio mastymo ( kuo, ak kaip ironiska, kaltinami „tupi amerikonai“ ir visokie komercininkai).

  Nes , zinoma, tikrumo ,dvasingumo ir autentikos suteikia kiauros lubos,ant galvu byrantis tinkas, aptrintas nusidevejimas, sovietinis negrabumas kiekviename kvadratiniam centimetre , Eastern European kvapas ir jausmas, bei zinoma, ne kas kitas kaip stabilus nuostolingumas.
  As suprantu,kad tas Boho Chic,Bomziskos Prabangos, stilius gali buti hip and fun ir yra atveju, kur jis dera ir yra pateisinamas. Bet tai ne tas atvejis.
  Jokios kulturines vertes tas pastatas neturi, apart kazkieno sentimentu apie prie jo kampo gerta alu ar pabegus is pamoku tamsioj salej pagraibyta klasioke.Statytas 1965m., sovietu mokyklos treniruoto architekto, grubus, ne itin vykes modernizmo rip off, igyvendintas is pusiau isvogto, prasto cemento skiedinio ( todel ir trupa visi kampai), niekuo neisskirtinis, niekuo neypatingas, savo jau atgyvenes gargaras. Juokingi yra argumentai, kad neva , ot kiek zmoniu ji lankydavo ir t.t. – tarsi jis lankytojus trauke del unikalios architekturos, o ne del skurdaus kulturinio gyvenimo,kai apskritai daugiau kur nelabai kur buvo nueit.
  Apgailetina, kai kitas pagrindinis argumentas yra ,kad “ vyko tokie festivaliai kaip „Kino pavasaris““ arba „jo patalpose su lankytojais bendravo pasauliniai kino korifejai“ (vertimas: atvaziavo keletas zinomesniu C list vardu savo produkcijos papromoutint), todel griaut negalima,nes „kulturos vertybe“ .Pfff. Perfrazuojant viena komika, kuris kazkada juokavo apie tai,kad anksciau Melburno koncertu saleje rukyti nebuvo galima ne del sveikatos, o todel, kad ant scenos esantis kilimas yra saugoma „kulturos vertybe“ sake : “ How, fuc*ing , short on heritage you have to be, that this would qualify for it“.
  Tie patys festivaliai, tik daug labiau paauge + daugybe nauju, taip pat ir ne masiniu,nekomerciniu, sekmingai vyksta kitose erdvese, kartu su komerciniais, tik tiek ,kad juos galima ziureti normaliai, patogiai,siltai kaip zmonem.

 45. Darius

  ech… gražu skaityt kaip čeinikai kaista tešmenų plovėjams 🙂
  Jau matau tą vaizdą kaip eidami pro veidrodį stabteli „ant stoikes“ ir šparinguodami orą, rodo kaip tave Andriau gatvėj sutikę darytų. Bet nedaro… nes nesutinka…nes čiliakas ir rajono Rimi yra.

 46. Daktaras mauzas

  Dar gūdžiais 2005 metais buvo išaiškinti vadinamieji atmarozkai arba vietinę kalba, marozai ir jų subkultūra. Ceberalinė furunkuliozė arba smegenų nušalimas yra nepagydoma liga, kuri yra perduodama iš kartos į kartą. Visiems tiems, pas ką ant cover’io auto galiu pasiūlyti pasiimti greitąjį kreditą ir pyzdinti iš Lietuvos, ten debilus labiau toleruoja.
  Ačiū.

 47. Tikra tiesa

  Šis žmogus, eilinį kartą parodė savo žemą lygi..

 48. minde

  Bet tai kiek vatniku daug skaito protokolus.

 49. Kostas

  Kažkada pastebėjau, kad Užkalnis mane išbarabanino, tiek jau to 😀 Matyt iš inercijos, nesigilinęs, mat nepritariau atomkės statymui Lietuvoje, nors ne tiek atomkės, o tokios, kokia suplanuota buvo. Nes Lietuvai reikia dvigubai ar trigubai galingesnės, kad išspręstų strateginius klausimus, o ne tokios, nuo kurios elektros liktų kaip nuo devinto bloko Elektrėnuose. Visai kaip su suskystintų dujų terminalu Lubio pasiūlytu, kurio pajėgumų tai pačiai Achemai nebūtų pakakę, bet svarbu pigiai.

  • Uzkalnio isbarabaninimas (nezinau uz ka) man sutaupe daug laiko. Ko reikia randu protokoluose ir didziausio dienrascio portale. O socialiniame tinkle skaitymas jo postu ir komentaru per diena suesdavo maziausiai valanda.

   • Kostas

    Gal ir tavo tiesa 🙂

 50. Zdislovas

  Uzkalnis vairuoja sena nupersta traktoriu subaru, pilna trupiniu nuo picu ir prisniukrot kokakolos, kuriam net suvedimas nebepadaromas ir pavydi bachurams

 51. Pamirsot paminet prakastus mesainius

 52. Velimiras Romuladinovicius

  Wow! Negaliu patiketi!
  Koks isp1zdavotuju sujudimas. Niekad nemaniau, jog jie moka tokio sudetingumo tekstus skaityti. Udros nemoka skaityti !

 53. Aleksandras

  Keista buvo skaityti tokias mintis. Tai auksciausios prabos nepakantumas. Na isimeteautomobili kazkas i savo FB. Kokia nelaime!Tokia zmogaus saviraiska, gal but. Ar neigyvendinta svajine… Neteisiu ir nesiruosiu teisti. Pas mane FB drauguose yra nemazai egzotisku gyvuneliu, tarp kuriu galetumete aptikti ir primityvius iki apsivemimo putinjugendo smogikus. Kai kuriuos is ju pazistu net asmeniskai. Kaip sakoma – savo priesa privalome pazinti is arciau. Aisku, kad tai erzina. Erzina ir visokiausi mamyciu padziugavimai del apsikakojusiu savo atzalu postinimai. Ir as pats erzinu daug ka, tuo net neabejoju. Prisipazinsiu, mielieji – daugeliu atveju darau tai samoningai, nes man idomu TYRINETI zmoniu reakcijas. Toks mano pasaukimas. Renku medziaga neaisku kam. Bet tai jau mano problema. Ir jeigu kam nors nepatinka mano bezdalas, tai butu gera proga patiems apsilankyti pas, geriausiu atveju, psichologa. O asmeniskai as patarciau psichiatra. Todel maziau kreipkime demesi i tuos Ferrari ar kas ten dar ka erzina. Suskaiciuokite bent iki vieno simto ir surukykite cigara, uzsigerdami spanguoliu kisieliumi. pamatysite – is karto bus ramiau. Visiskai be jokio pikcio

  Mickey Mouse

 54. Arklimantas

  at negėda Andriau pačiam sau komentuoti???

 55. Domas

  Prašauta pro šalį… Greičiau ligoniai rašo tokius straipnius 🙂 Matosi, kad daugiau nėra apie ką rašyti, nes kuo toliau tuo mažiau trafiko…

 56. Ureslavas

  O pats ką vairuojate Andriau? Labai jau, tamsta, mėgstate pasididžiuoti didelėmis išlaidomis maistui… tad, gal pasidalintumėte išlaidomis transportui? Gerai, kai žmogus gerai uždirba. Aš vsuomet už: „Būkim turtingi ir tesingi“. Nes „biedni ir teisingi“ – tik bolševikai… Bet, ar ne nuodėmė būti pasipūtusu? Pačiam tik 44?.. o jau, vos ne „evangelijos pagal Užkalnį“. Vienam dėl mažo pypo reikia džipo, kitam – vedamojo straipsnio su dedikacija: „Man mylimiausiam, nuo savęs“.
  Perkreiptas vaizdelis. Gal reikėtų, pačio NARCIZUS savikritikos rūgštimi palaistyti?

 57. Išpenėtam paršui

  Kur tu apsiseilėjas gurmaniškas parše matei nuostatas ką galima dėti ant koverio, o ko ne? Kad aš užsidėjas automobilį ant koverio, tai nereiškia, kad a š ligonis. Tai reiškia, kad aš galbūt turiu svajonių turėti tokį automobilį(o svajoti niekas nedraudžia), kad as galbūt automanas ar galų gale man tiesiog patinka šis automobilis. Ligonis, tai tik tu… Žinojai, kad nutukimas yra liga?

 58. estela

  Gal jau užtenka?

 59. Sim

  Tamstos visi straipsniai yra realistiniai ir stipriai persismelkę pesimizmu žmonių atžvilgiu… kad ir kaip būtų nemalonu, tačiau you got a point… su tais degraduojančiais žmonėmis, kurie yra pasmerkti gyventi iliuzijose ir apie dvasinį/moralinį tobulėjimą nėra nė kalbos (p.s tokius žmones aš mėgstu vadinti „Pasmerktaisiais“), tačiau tai nėra priežastis savo straipsnius persmelkti savo pesimistiniu ir galbūt depresiniu požiūriu į gyvenimą. Nors mes turime teisę, „stumti“ ant kitų, ar tikrai verta ja naudotis ? Nes na juk paprastam žmogeliui tikrai neatsiras daugiau motyvacijos kažkuo keistis, skaitant tavo nors ir tikslius, tačiau demotyvuojančius straipsnius… pasyvumas visada yra lengviausias kelias, tačiau norint kažką pakeist tikrai nemažai pastangų reikia, o turint tokius gebėjimus ir išsilavinimą kaip tamsta, galėtumėte daug pozityvesnį pavyzdį rodyti tiek visuomenei, tiek jaunimui 😀

  • Jūs esate annoying ir užpisantis pozityvistinio Coelho bulšito stumdytojas. Ne jūsų su3,14stas reikalas, ką aš turiu daryti ir kaip man savo talentus pritaikyti. Jei norite keisti visuomenę, varykit jos gerinti patys, atsi3,14skit ir dinkit iš akių neaiškinę, kas man verta ir kas ne.

   • Ne tavo su3,14tas reikalas kaip pats sakei.

    Tai vadinasi ir ne tavo su3,14stas reikalas ką žmonės ant facebook coverio dedasi. Ar 3,14sa tave vis tik? Supyko matot ponas už teisybe blet.

 60. ne

  Visų pirma reikia būti protiškai atsilikusiu, kad komentuot ir aprašynėt tokius bereikšmius dalykus. Kas ką nori, tas ta daro ir savo vienu ar keliais pavyzžiais negalima spjaut ant visų. Juk gal žmogus paviešindamas savo svajonių automobilį išsikelia tikslą jį kažkada turėti ir to siekti… Nemastykime taip siaurai ir viskas bus gerai 🙂 Autoriau, užuojauta tau , jog sugebi sureikšmint nevertus reikšmint dalykus.

 61. Lionas

  Nu nežinau, aš asmeniškai savo paties automobilį užsidėjęs ir ką…?:)

Parašykite komentarą