Marozo nerimo naktis

Works at: Pats Sau Bosas

Visą naktį, ilgą tamsią naktį* tūkstančiai marozų su mašinomis ant kaverio foto, besirandančių Lietuvoje, Anglijoje, Norgėje, Jungtinėje Karalystėje, Airijoje, o taip pat Britanijoje, skaitė mano straipsnį apie tai, kad su retom išimtim, automobilius ant kaverio foto dedasi tik ligoniai.

Tie, kurie su automobiliais profilio fotkėje, yra pažeisti be išimčių**, gauna du extra debiltaškius į sąskaitą ir jiems jau niekas nebepadės, net medicina.

Pažaidę Candy Crush Saga, pakomentavę prie straipsnių apie atimamus Norvegijoje vaikus ir pačatinę ant kompo su varšavkėmis gretimoje Peterborough fermoje, šie marozai labai ilgai galvojo, ką gi daryti dabar, kai jiems oficialiai pranešė, kad taip, kaip jie daro, daro tik debilai. Galvojo ilgai, nes galvoje kompas lėtas, be multitaskingo, ir visi variantai principe neperspektyvūs.

1) Ignoruoti. Ne variantas: pirmiausia, visi supras, kad pagaidino, ir neturi ką atsakyti. Antra, ignoruoti nėra pratę, nes pirmuonims nesąlyginiai refleksai pirmoje vietoje – jei kas nors pagaidino, reikia reaguoti.

2) Parašyti, kad pats Užkalnis storas. Taip daugelis ir padarė, bet nuo to nepalengvėjo. Storas ne storas, bet vis tiek jis jiems perbraukė palei lūpas.

3) Parašyti, kad ką noriu tą dedu į savo kaverio foto. Taip daugelis ir padarė, bet tai nedžiugino ir pasidarė tik pikčiau. Pirmiausia, visi suprato, kad esi duchas ir teisinies, antra, jei dėtum, ką nori, tau nereikėtų apie tai rašyti.

Tada dar užvėmė ką nors komentaruose, po ko jį ištrynė ir užbanino, ir pasidarė dar liūdniau, nes čia kaip jausmas nuėjus prie bankomato, o sąskaitoje minus septym du eurocentai.

4) Pakeisti kaverio foto ir vėl įdėti 4 metų senumo fotomontažą, kur autorius vilki išeiginį treningą ir tupi prie New Yorko nuotraukos, o fone – Vin Diesel. Taip ir padarė.

Paskui marozas dar kartą perskaitė straipsnį, dar labiaus susinervino, pagalvojo, kad išgertų alaus dėl nervų jei turėtų jo (bet neturi), paskui nusprendė, kad vis tiek baliavos savaitgalį, ir šiek tiek apsiramino. Rytoj sunki diena, iš pat ryto furas su kontrabandinėm cigaretėm krauti, pagalvojo marozas ir užmigo.

* Man girdėjos varpo dūžiai.

** Dar kiti sėdi Jagurare prie vairo ir nusifotkinę iš viršaus ir žiūri pakėlę knyslę į kamerą, kad matytųsi ant vairo logo ir prietaisų skydelis ir jie prie jo. Draugeliai komentuoja: „Čia tavo?“

32 Komentarai

 1. Gunamaras Liūnas

  Bravo autoriui! Epinis butrhurtas marozams. Dabar marozas yra gyvenimo kryžkelėj, egizstencialisitinėse kančiose, priverstas permąstyt savo vertibes.

 2. Vidutinio amžiaus bambeklis

  Darbo reikalais vis tenka paskaityti prisivirusių košės emigrantų nuotykių bylų medžiagas: ir iš policijos, ir iš socialinių tarnybų. Nu ir ten toks niuansas yra – užsieniečiai dažnai lietuvių pavardes neteisingai surašo. Tai reikia greituoju būdu patikrinti, ir tam dažnai pasitarnauja feisbukas. Tai nuotrauka automobilio fone yra pas kiekvieną profilyje, duodu dantį išmušt.

 3. Seriously

  Labai šaunūs pamąstymai, tik aš visko nesuversčiau vien treninguočiams. Pažįstu daug žmonių, kurie dedasi automobilius ant savo coverių, bet visai neatrodo kaip marozai ir drąsiai galiu teigti, kad tai be galo neįdomūs, savo nuomonės neturintys, siauro mąstymo asmenys, kurių mąstantis žmogus niekada nepavadins draugu. O visumoj, tai gerb. Užkalnis eilinį kartą puikiai samprotauja 🙂

  • tadaaaam

   tiksliai x2

 4. Petras

  Visiškai sutinku su autorium. Reikėjo dar paminėti, kad tokie ypač didžiuojasi jei yra sėdėję.

 5. Darius

  Pagal zargona galima suprast,kad auorius nelabai kuo atsilieka nuo jo cia aprasomu „morozu“….O del auomobiliu an facebooko coveriu tai absoliuti nesamone!!!

  • tadaaaam

   samonė, samonė :DDD

  • R

   Sąmonė 🙂
   Plius, gerb. Dariau, liaudies išmintis byloja, kad kiaulės žmonių kalbos nesupranta, taigi jei kalbi tam tikrai tikslinei grupei, tenka kalbėti jos kalba, nes kitaip nesupras. Ir nėra ko čia įsižeisti. Jei didžiuojiesi savo gyvenimu sąmoningai, tai jokie straipsniai neišmuš iš vėžių.

 6. Ignas

  Super ! Galutinis marozų pagaidinimas, smūgis žemiau juostos 😀

 7. Dejavu

  Net jei tai kiek sutirštintas ir ne visada teisingas stereotipas, tačiau teisybės tame daug daugiau nei netiesos :)) Pritariu ir aukščiau išsakytiems komentarams, jog mašina papuoštas cover’is dažnai reiškia, jog iš už kitos ekrano pusės sėdi ir savo facebook’o profiliu žongliruoja tamsaus ir riboto mąstymo pilieties, kurio pomėgiai dažnai prasideda ir baigiasi automobiliais, primatams subalansuotais muzikiniais garsais, alkoholiu bei lengvai pasiekiamomis rajono vandomis 🙂

 8. Rokas

  Noreciau straipsnio apie marozelius, kurie kas nakti stovi Forumo aiksteleje prie savo bemsu ir bando prisiliesti prie geresnio gyvenimo 🙂

  • Dc

   Šitie išvis įdomūs personažai. Atvažiuoja žmonės iš savo namų kažkodėl į stovėjimo aikštelę (matyt vis tiek didesnis prestižas nei savo blokiniame daugiabutyje) ir ten su savo varšavkėmis atsistoję prie automobilių geria. Mindblowing man yra šitas reiškinys. 😀

   • satanic victory

    tai gerai dar, kad tik geria, nes yra buvę, kad ir šašlykus kepė aikštelėj prie hanerio. true story!

 9. min

  Aš labai gerbiu, gerbiamą autorių, už mokėjima pasiekti tamsiausius visuomenės sluoksnius. Na gerai, gal nevisai tamsiausius, bet bent jau tuos kurie sugeba kažkiek skaityti, o svarbiausiai ne tik supranta ką perskaitė, bet dar ir truputi sugeba mąstyti kritiškai. Blogiausia yra tai, kad ne visi jie „gyvena“ FB erdvėje. Taip, žinau, teoriškai (ir praktiškai) internetas yra kiekviename Lietuvos kaime. Bet vien tas faktas kad jis ten yra, dar nenurodo, kad visi juo naudojasi.
  Mano pasiūlymas būtų toks. Susirasti gerą remėją, pageidautina alaus agmintoją ir padaryti turą per Lietuvos provincijas ir kaimus. Dlinnt alų būtų galima užsitikrinti nemenką auditoriją. Tiesa reiktu pasirūpinti apsauga, nes tokiu atvėju nuo saugių internetinių komentarų, po straipsiniais internete, galima užsitikrinti tiesioginį fizinį kontaktą, turo metu. Įžeistas mužikas blogiau už girtą rusą.

  • R

   Nesuprastų jie nieko. Tikrai.

 10. Me

  good bet uzknisa ir koloradshikai ir ukrainshikai su savo spalvom ir veliavom. nei ten padedad nei ka.

 11. Dominykas

  Ačiū Užkalniui už žmonių protinimą. Tie kurie sako, kad mašinos ant coverių neparodo nieko apie žmogų tikriausiai patys urodai arba nepažįsta kvailų žmonių (kas yra pavydėtina). Peace out. Marozai go to hell.

 12. Macka

  Aš ir žiūriu, ko Vilniuj toks oras šiandien prastas. Ale nuo litovcų butthurto iš Albiono visus debesis atpūtė. Respectas autoriui. Net pavydu.

 13. Sliobenas

  Paaiškinkit man, tundrai, gėrimo stajankėse ir aikštėse naudą. Niekaip nesuprantu šito reikalo. Ar čia pasirodymas, kad bachūriukai susitaupė skarbonkei alaus? Na, koks tikslas smaukytis vidury nakties miesto viduryje prie mašinos ir kvasyt? Kiba žmonos ir draugės iš namų išvijo? Na, pažiūrėjus į snukius, tai jokia moteris per kilometrą prie tokių nesiartintų.

  • Namie tevau neleidzia gerti

 14. Ignas

  Tikriausia tiesa apie „neskanu, nebeskaitysiu, niekada niekada“:

  Researcher: The average radio listener listens for eighteen minutes. The average Howard Stern fan listens for – are you ready for this? – an hour and twenty minutes.
  Pig Vomit: How can that be?
  Researcher: Answer most commonly given? „I want to see what he’ll say next.“
  Pig Vomit: Okay, fine. But what about the people who hate Stern?
  Researcher: Good point. The average Stern hater listens for two and a half hours a day.
  Pig Vomit: But… if they hate him, why do they listen?
  Researcher: Most common answer? „I want to see what he’ll say next.“

  (c) Private Parts

  • Rokas

   (c) Coelho

 15. Debilumas – pati lengviausia silpnaprotystės forma. Tai arba diagnozuojam idiotiją, arba teikiam viltį pasiekti more advanced mąstymo levelį nupušėliams.

 16. Vatnikas Marozas

  Sveikas Užkalni. Kokios markės automobilį vairuoji? 🙂

 17. noname

  hm.. Tai čia ir yra tas jūsų garsusis treneris?. Jo knygos aš tikrai nepirkčiau,

 18. hmm

  Liezuvis lankstus, bet is vienos savybes neleistina daryti generalizacijos apie daugiau savybiu, negu apima ta viena, sia tema islendama gerokai virs remu, tai jau prasilenkia su logika. Nepaneigsi, kad neatrodo labai pazangu kelti nuotraukas su masinomis ant coverio, bet sofistiniai pritempinejimai yra apsimetelio bruozas.

 19. Agnė Jagelavičiūtė

  Tobula, nėr čE ko pridurt.

 20. estela

  Aš taip nesuprantu kam jūs rašot tokius straipsnius kaip nesuprantu karo ukrainoj.Kam jūs rašot apie tokius dalykus ir tokias problemas kurias visi suvokia.Taip,visi žino kad žmogus ant kaverio užsidejęs mašina yra…na,jūs pats savo straipsniu juos apibudinot.Tikriausiai padorūs žmonės protokolu neskaito,nebent jums tas pats kokie zmones skaito protokolus.

  • Jeigu jūs nesuprantate, tai aš jums patariu neviešinti savo durnumo.

 21. dievo patarejas

  dieve dieve,is sito kupsto laikas vaikus atimti itariant shizofreninius kliedesius.sveiko proto zmogus,ir dar budamas amziuje,niekada nesneka veju.

 22. Kaip pirštu į...

  Aš tik nesuprantu, kodėl apskritai kažkam turėtų kilti mintis dėti savo ubago snukį prie 25 metų senumo suplyšusiso vokiškos palutarkos, kuri kažkada buvo panaši „Audzi, bemka ar merka“. Žemiau žmogus negali nusiristi. Ai, tiesa gali – įdėjęs tokią nesamonę pats palaikinti ir slapta pritariamai ejakuliuoti būsimiems komentarams. Čia blogiau nei paksistai su referendumininkais kartu sudėjus, čia net blogiau už dalbajobus sausio 2d. stoviniučius eilėje prie kasos norfoj su „duonele“ rankose.

Parašykite komentarą