Karolina Toleikytė, visas gyvenimas prieš akis

Karolina Toleikytė

Karolina Toleikytė yra labiausiai fotografuojama, aptariama ir viršeliuose besirodanti Lietuvos manekenė, kuri šiuo metu Lietuvoje (nes pagrindinis darbas Niujorke) ir jei jums atrodo, kad nėra ką kalbėti su manekene, tai jūs biškį klystate.

Karolinai 18 metų, ir ji tiek baisiai daug keliavusi, ir turbūt pirmas mano sutiktas žmogus, kuris pasakė, kad galėtų kelis metus pagyvent Japonijoje. Nes dažniausiai žmonės sako, kad Japonija labai egzotiška, bet gyventi ten, o ne – pernelyg sunku ir keista.

Geriausia tema man buvo pavydas ir stereotipai. Klausiau, kada pradėjo taip atrodyti, kad žmonės kreipė dėmesį, maniau, sakys visą laiką buvau bjaurusis ančiukas ar dar kažką – ne, sako, tokia nuo darželio laikų, ir jau vaikystėje jai mergaitės pavydėjo, tai ji draugavo su berniukais. Jos klausinėjo, ko jos tokios storos lūpos ir tokia balta oda, ir ko neįdegus normaliai.

Dėl jos tipažo dažniausiai ją fotografuoja nuotakos vaidmenyje, ir ji jau turėjusi visas vestuves, kokias tik įmanoma įsivaizduoti. Turbūt kai kada nors ateis laikas ištekėti, bus visai nebeįdomu.

Dar galvojau, kad jai tiek viso gyvenimo prieš akis, kad tiesiog neįtikėtina: kaip nemokama saldainių parduotuvė. Iš Karolinos atrodė, kad ji turi geriausią darbą pasaulyje, ir yra už tai dėkinga. Daugelis mano svečių taip atrodo, ką bedarytų gyvenime. Turbūt potencialūs mano laidos svečiai kiekvienas turi manyti, kad turi geriausią darbą pasaulyje, ir tada aš juos pakviečiu į laidą.

Visa laida yra čia.

5 Komentarai

 1. noname

  nieks nielko nesako – labai graži mergaitė, nuostabybė visiška..

 2. BMW fanas

  Geriau būtum pasikvietęs ežiuką iš Kaziuko mugės. Graži graži, kaip šuds darži 😀

 3. Lubos ir sienos

  Ar kilo kokių nors minčių? You know what I mean.

 4. zut

  Kažkaip liūdna ir nemalonu palieka, žiūrint į tą veidą. Vargšė mergaitė.

  • malvinas

   Ji to nežino, ir nėra reikalo jai to sakyti.

Parašykite komentarą