Kaip Britanijoje dešinieji laikraščiai iš kairiųjų tyčiojasi

Jeremy Corbyn – jei šitas radikalus psichas taps leiboristų partijos vadu, partija galės užsidaryti. Todėl dešinieji apžvalgininkai padarys taip, kad jis taptų leiboristų partijos vadu.

Čia trumpai nauja istorija iš Britanijos, nuo kurios, jei ji būtų Lietuvoje, apsišiktų vietoje visi žiniasklaidos vertibių saugotojai, o garsiausias Lietuvos ex-žurnalistas išgertų dvigubą normą bambalinio.

1. Britanijos leiboristų partija renka naują vadą visuotiniu rinkimu.

2. Vienas kandidatų – ultrakairusis psichas Jeremy Corbyn. Tokio Lietuvoje net nebūtų, nes nėra tiek vaistų, kad galėtų taip užkilbasinti. Maždaug Vytautas Petkevičius, Paleckiukas ir Grasilda Makarevičienė viename asmenyje. Jis yra anglas, bet graikiškesnis už visus graikus.

Jis reikalauja atsisakyti branduolinių ginklų, baigti velniop bet kokį taupymą ir pramonę nacionalizuoti. Normaliai.

3. Leiboristų partija tokių jau turėjo. Jie partiją pakasė po velėna daugiau nei dešimtmečiui ir leido Margaret Thatcher daryti visus puikius darbus, kuriuos ji darė.

4. Jei pagrindinėje kairiųjų partijoje ateitų prie vairo šitas paleckis, pagrindinė dešiniųjų partija turėtų geriausią gyvenime ankstyvą kalėdinę dovaną. Ne vieneriems metams, o daugeliui.

5. Kadangi laisva šalis, dešiniųjų propagandistų atmatų laikraštis The Daily Telegraph papasakojo skaitytojams, kadangi yra paskutiniai niekšai ir padugnės, kaip galima visiškai legaliai leiboristams padėti atsivesti Trojos arklį, kuris leiboristams ir nukramsnos kankolus.

Straipsnis vadinasi „Kaip gali padėti laimėti Jeremy Corbyn’ui ir sunaikinti leiboristų partiją“.

6. Kiekvienas šalies gyventojas gali sumokėti 3 svarus (apie €4,32), prisiregistruoti leiboristų rėmėju, ir gauti balsavimo biuletenį partijos vadovo rinkimams.

7. Visa istorija yra čia (angliškai). Čia dešinieji atmatos iš vieno didžiausių šalies dienraščių vadina gerbiamą poną Corbyną „barzdotu rinkėjų atgrasytoju“ ir kitaip nepagarbiai šaiposi. Padugnės. Tfu.

8. Leiboristai ir jų laikraštis The Guardian neregėtai užsitrolino. Pasipylė prakeiksmai ir pažadai „įdėmiai atrinkti naujus rėmėjus“ (įdomu, kaip – tikriausiai niekaip). Susiraukę Anglijos račai, dargužaitės ir kiti etiškos žiniasklaidos specialistai gėdina laikraštį, kad jis galėjo taip žemai pulti.

9. Publika ekstazėje, nes niekas nepamiršo, kaip tas pats The Guardian buvo sugalvojęs epinį debilų projektą – Operation Clark County. Per 2004 rinkimus JAV jie nusipirko vienos apygardos Ohio valstijoje (kuri atrodė, bus lemiama, kai spręsis, ar George W Bush vėl išrinks prezidentu) rinkėjų adresus ir pasiūlė savo skaitytojams parašyti asmeninius laiškus iš Britanijos į Ohio ir paprotinti tuos rinkėjus, kad teisingai balsuotų (t.y., kad išvarytų Bushą iš Baltųjų Rūmų).

Visa istorija yra čia (straipsnių ta tema yra milijonas, čia tik vienas iš jų).

Kokia buvo JAV reakcija, kai apsiperdusios Britanijos kairuolės ciocės ir visuomenininkai išpuvusiais dantim (iš esmės visa The Guardian auditorija) parašė jiems pamokomų laiškų, galite nuspėti.

Kalbama, kad projekto sumanytojas iš The Guardian ligi šiol sėdi vakarais savo namuose Peely Mehliai Street, rytų Londone, rūko kancarus, geria prarūgusį alų ir kalbasi su savm. „Kaip galėjau būti toks durnas“, sako jis sau.

10. Britanija ir jos patyčių kultūra vis dar yra pavyzdys mums visiems. Aš galvoju, kaip galima būtų padaryti, kad kas nors galėtų išrinkti kokį visiškai atsilupusį klouną į kurią nors iš mūsų partijų, labiausiai kenkiančių Lietuvai. Į kokį vadovaujantį postą.

Paskui prisiminiau, kas yra Lietuvos Seimo pirmininkė, ir supratau, kad tikrovė jau yra aplenkusi mūsų drąsiausias svajones. Mes Lietuvoje viską darom geriau.

 

 

7 Komentarai

 1. history repeating

  Buvo ir dar vienas atsilupėlis „valdžioj“ – Šustauskas 😀

 2. Adv. Tomas

  Puiku, gerbiamas Andriau. Nepasaint, kad Makarevicienes nepazistu. CB jai tegu.

 3. Whosoever

  Jis liks „Who the fuck?“ vaidmenyje.

 4. minde

  Thumbs up.

 5. Lytauer

  Uzkalnis is back. 🙂

 6. klm

  O kas ta Makareviciene?

 7. Jebedaya

  Dabar vyksta UK rinkimai, jau nebera taip juokinga kaip buvo

Parašykite komentarą