Rokiškis Rabinovičius, žiurkėnas radijo laidoje

Rokiškis Rabinovičius priėjo liepto galą

Rokiškis Rabinovičius yra žinomas absoliučiai visiems, kam yra žinomi internetai.

Nurautas blogeris, kuris turi tikrą vardą ir pavardę, tačiau jų beveik niekas nežino, ir rašantis apie viską – muziką, ekonomiką, sportą, valgius, net moteriškos higienos priemones ir kuo praustis, kad negraužtų, ir susilaukiantis nežmoniško dėmesio. Visa tai vyksta Rokiškio Bloge.

Jį skaito ir rimti žmonės – ministrė Ingrida Šimonytė ne tik skaito Rokiškį, bet ir savo tinklalapį laiko Rokiškio platformoje: Simonyte. Ir ne ji viena: Vilniaus meras Remigijus Šimašius irgi ten: Simasius. Tai štai koks įtakingas yra Rokiškis Rabinovičius, miesto vardu ir žydiška pavarde pasivadinęs piktas žiurkėnas.

Apie tai jis pasakojo mano laidoje. Kalbėjo daug ir net pasakė, pas kokius politikus nevestų blogerių (o jis veda blogerius pas politikus, ką ne visi vienodai gerai priima, taip pat ir aš, bet tai ką aš žinau ar galiu kalbėti, aš gi už Zuoką ir dar aš rašiau į inflight magaziną Air Lituanicai). Bet jis už visą savo bazarą ir veiksmus atsakė, paaiškino, kodėl.

Rokiškis Rabinovičius papasakojo ir apie tikrąjį savo darbą – jis konsultuoja įmones, optimizuodamas jų procesus. Apie šitai mažai kas žino.

Nespėjau paklausti apie jo santykį su žydiškumu (jis remia, kaip ir aš, Izraelio valstybę visur ir visada, nors aš ir ne žydas, o jis – nežinau), ir dar paklausti, kaip jis sugeba, kaip Romas Sadauskas-Kvietkevičius ir Audrius Bačiulis, turėti drauguose visiškus atsilupusius padugnes: visokius anarchistus, žemės referendumininkus, neonacius, antisemitus, komunistus ir kitokias kirmėles. Bet aš manau, kad tai jis daro moksliniais tikslais.

Ir dar jis nedvejodamas pasakė, kad reikia nuimti Petro Cvirkos paminklą ir velniop pervadint mokyklą, pavadintą kolaborantės Salomėjos Nėries vardu.

Visa laida, ir video, yra čia.

 

 

4 Komentarai

 1. Jūsų radijo laidą klausiau labai seniai (paskutinė girdėta su M. Papinigiu). Tai dėl laiko stokos, ne dėl kokių kitų priežasčių.
  Šiandien nutikus progai įsijungti Žinių radiją, pataikiau pačiu laiku ir su malonumu išklausiau. Poną Ričardą visada malonu girdėti. Ir jus malonu, Andriau. Žiūriu, kad iš jūsų tuoj beliks tik galva. Pastarosios nekūdinkit.

 2. Ali G

  o kodėl jūsų laidos muzika tokia pat, kaip iš kredit24 reklamos?

 3. Whosoever

  Tai štai koks jis!

  Ačiū už šią laidą.

 4. Skeptickas

  Cia toks biski off-topic. Uzkalni, jei rasai i delfi, matyt ten i tavo nuomene bent truputi isiklauso. Tai buk zmogus, paaiskint redaktoriui, kodel neturetu buti tokiu sakiniu: „Tai skelbia „USA Today“, rašo ukrinform.ua. “ Cia is: http://www.delfi.lt/news/daily/world/aptiktas-dokumentas-musu-puolimas-isprovokuos-apokaliptini-kara-su-jav.d?id=68603944

  Manau, kad tu galetum paaiskinti redaktoriui geriau ir itikimiau nei tai galeciau padaryti as. Nes tame sakiny telpa viskas, kas blogai su Lietuviska zurnalistika.

Parašykite komentarą