Sukurk UŽKALNIUI tinklalapį (darbas, šlovė ir pinigai)

Tavęs laukia darbas, šlovė ir pinigai

KAS: visiškai naujas, nuo pradžios iki galo, andrius.com tinklalapis.

KODĖL: Iš Užkalnio produktų ir sumanymų susikūrė ištisa imperija.

Imperija – tai kasmet išeinančios knygos, Laukinės Žąsys, portalas DELFI, radijas, TV laida, Užkalnio koldūnai, Protokolai, FB, Google+, Instagram, Twitter, seminarai ir paskaitos, nekentėjų minios ir dar didesnės minios gerbėjų.

Reikia centrinio Užkalnio ofiso internete, vietos, kur galima būtų sudėti visas nuorodas, tvarkaraščius, taip pat rinktinius vizualus ir video, naujienas ir pasiūlymus.

KODĖL KONKURSAS: Žinau daug puikių dizainerių, turinčių vardą, reputaciją ir klientų sąrašus. TAČIAU noriu duoti šansą visiems, kas nori pabandyti jį pasiimti, taip pat ir pradedantiems. Tai bus žinomas, matomas ir lankomas puslapis, su visu įprastiniu išsukimu.

KAS ESATE JŪS: suprantate interneto dizainą, karpote ir programuojate. Galite atnešti sprendimus, o ne paaiškinimus apie tai, ko negalite padaryti, nes tai tas, tai anas.

KO REIKIA IŠ JŪSŲ: vieno, ir TIK VIENO, dokumento PDF formate, kur būtų ne daugiau 1 puslapio paaiškinimų, ką jūs siūlote padaryti, ir keli puslapiai skrynšotų apie „look and feel“. Skrynšotai gali būti jūsų eskizai, story-boardo stiliumi, arba jau esamų dalykų internete, kurie jums patinka, nuotraukos.

Man turi būti aišku, kad jūs supratote užduotį, ir man turi būti aišku, kad jūs padarysite patraukliai. Puslapių skaičius ir teksto apimtis nėra privalumas. Man turi matytis, kad suprantate, apie ką šnekate. Jūsų reikalas, kaip tai man pranešite.

Jei mokėsite pranešti žinutę man, reiškia, mokėsite padaryti gerai ir mano skaitytojams.

TAME PAČIAME dokumente prašyčiau nurodyti savo honoraro lūkesčius ir per kiek laiko padarysite, bet ne daugiau, kaip per mėnesį, įskaitant derinimus.

TEN PAT nurodykite savo kontaktinius duomenis: emailą ir telefono numerį. Skaipu nebendrauju niekada, FB messenger vengiu.

KAIP AŠ RINKSIUOS: ne tik pagal kainą – man reikia ne pigiausio puslapio, bet tokio, kuris būtų išskirtinis, nesupainiojamas su niekuo, aiškus ir nepripumpuotas nereikalingų skambučių ir švilpukų. Jei tai modifikuotas templeitas, viskas gerai. Kad tik man patiktų ir darytų darbą.

UŽDUOTIS: puslapis desktopui ir mobilioji versija (turbūt programuosit WordPresse), su tokiais skyriais:

Andrius Užkalnis, mokytojas ir elito atstovas (home)
Knygos
Laidos
Internetai
Foto ir video
Užkalnio prekės
Kada ir kur (renginiai ir tvarkaraščiai)
Ateinu pas jus (laiškai, kontaktai, pasakyk man, ką manai)

Siųsti į andrius@andrius.com, subj. line: SUKURK UŽKALNIUI TINKLALAPĮ ir jūsų VARDAS PAVARDĖ

Pasiūlymų laukiu iki 2016 m. sausio 3 d.

SVARBU: Papildomos informacijos apie užduotį nesuteiksiu niekam. Jei jūs galite tai padaryti, tai jums informacijos čia yra pakankamai. Jei negalite, tai jums nepadės ir 500 psl brand-bookas. Honoraro lūkesčius nustatinėkite pagal Lietuvos rinkos kainas. Ačiū.

 

4 Komentarai

 1. Linas

  Dar pridėčiau skyrių „Peru“, ar panašaus pavadinimo, kur būtų perliukai.

 2. Jobas

  Siūlau pasidomėti kas kūrė http://www.zag.expert viena didesnių nuostabybių ant interneto svieto

  • max to Jobas

   man patiko žodis „nuostabybių“.

  • Nuomonė

   Vien grigaičio portretas kaina pakėlė dvigubai.

Parašykite komentarą