Mantas Adomėnas, vilnietis

Mantas Adomėnas

Sveiki. Šį straipsnį apie labai vykusią laidą ypač skiriu ne tik protingiems (jiems yra mano straipsniai iš esmės ir rašomi), bet debilams, kurie komentaruose burba (tik dabar mat pastebėjo, asilo galvos), kad aš savo laidose daug pasakoju apie save ir ne tik su pašnekovu šnekuosi, o ir savo refleksijas ir prisiminimus laidau. Ką jūs sakote. Nejaugi.

Debilai, aš jums turiu žinutę. Aš būtent taip laidas vedu, kaip man patinka. Būtent todėl, kad aš vedu laidas taip, kaip man patinka, o ne taip, kaip įsivaizduojate jūs savo sutinusiais trijų vingių čierepais, aš ir vedu laidas radijuje ir televizijoje, o jūs darote tai, ką darote, bet tai, ką jūs darote, nėra nei gerai, nei patrauklu.

Maža to, aš dar tyčia darau kuo daugiau to, kas jums nepatinka. Jus erzina, kai sakau „aš“ kas tris sakinius savo tekste? Sakysiu dar dažniau. Jums nepatinka keiksmažodžiai, ir juo labiau rusiški? Bus daugiau keiksmažodžių, ir juo labiau rusiškų. Aš dar dažniau jus siutinsiu savo restoranų apžvalgomis, nes jos labai jus siutina. Ir jos bus vis labiau matomos. Aš jau jus erzinu savo koldūnais VISUOSE Lietuvos tinkluose, o kitus – savo raštais Coffee Inn’e? Oi, bus ir daugiau. Jums nepatinka, kai prie restoranų valgių miniu kainas? Minėsiu dar daugiau, kad paspringtumėt. Jums kartojasi mano juokai? Aš juos kartosiu jums dar daugiau, nes jūs esate bukos, klusnios, valdomos avys, ir jums reikia kartoti, nes jūsų atmintis kaip sraigių, dėmesys – kaip drugelių, o protas – kaip Graužinienės, kurią ir išrinkote.

Aš jums jau sakiau, ir dar kartą pasakysiu, kad jūsų vienintelis darbas yra klikinti linkus ir TV pultelį ir nešti man pinigus, nes taip sukasi šitas biznis. Banginis neklausia planktono, ar planktonui patinka būti maistu. Jūs esate maistas, niekingos, kvailos kirmėlės, jūsų darbas daryti, kas jums užkoduota jūsų defektyvių genų ir klausyti mano ir teliko komandų ir manipuliacijų. Čia mano santykis su jumis. Būtų per gerai pasakyti, kad aš jus niekinu. Tai reikštų, kad jūs man rūpite. Jūs esate nulis kvadratu, jūs tūliko skylė, jūs – degtukų dėžutė be degtukų, jūs – supermamos be lėtaeigės sulčiaspaudės. Bet jūs galite klikinti, tai ir klikinkite, mieloji didžioji debilų auditorija.

Gerai, o dabar apie šiandieninį laidos pašnekovą. Tai buvo mano senas bičiulis Mantas Adomėnas, kurį žinojau dar prieš Keimbridžą, dar prieš politiką ir dar prieš tai, kaip jį pradėjo pristatinėti kaip Seimo narį. Man jis visiems laikams yra žmogus, perskaitęs daugiau knygų, negu aš kada nors galiu tikėtis perskaityti, išmokęs daugiau kalbų, negu aš galiu išmokti, ir žinantis apie Vilnių daugiau, negu tikriausiai žino bet kas.

Todėl aš jį ir pakviečiau, kalbėtis ne apie politiką, o apie jo gyvenimą ir jį patį, ir, žinoma, apie Vilnių, apie jo nuostabiausias panoramas ir bažnyčių bokštus, apie šviesas ir debesis virš mūrų, ir, žinoma, nesuklydau. Tai buvo nuostabi laida, net jei aš pats tai sakau.

Mantas jaunystėje daugelio buvo laikomas arogantišku keistuoliu, šiais laikais, manau, daugelis jo nekenčiančių išplėtė priežasčių ratą, kodėl jo nemėgsta, iki labai plataus praplėtimo, bet tai kas iš to. Čia jų problema, ne Manto. Jis tikrai gali daug kam pasirodyti arogantiškas, bet arogancija yra tik šalutinis produktas, ateinantis iš didžiulio intelekto. Nėra lengva tarp kvailių ir bukuoliu. Aš pats žinau.

Visa laida yra čia. http://www.ziniuradijas.lt/epizodas/2016/01/11/aciu-kad-atejote/52821

4 Komentarai

  1. Modulis

    I hear ya! Thanks!

  2. max

    „bet arogancija yra tik šalutinis produktas“, nu bet bliat jau labai jau daug to šalutinio produkto. Sto pudov.

  3. digital

    Neveikia nuoroda į laidą. Parašiau komentarą su veikiančia, bet Your comment is awaiting moderation.

Parašykite komentarą