ŽMONĖS, KURIE: Omnitelio klientai ir tuo didžiuojasi

 

Tie patys žmonės slidinėja dėl prestižo

Yra toks tag’as (aš pats jį sukūriau): #ŽmonėsKurie – tai apie tuos žmonės, kuriuos visi (arba daugelis) pažįstame, ir ant kurių yra nuostabiai gera stumpti, nes jie prašosi išsiskėtę stūmino ir suvartymo.

Žinote tas apgailėtinas būtybes, kurios pokalbyje lyg netyčia įpina, kad jos naudojasi, opapa, Omniteliu? Ne dėl ryšio kokybės ar spartos ar dar ko nors. Ne, jie ligi šiol mano, kad Omnitelį turi tie, kad gyvenime pasisekė, o loxai vaikšto su Bite ir Tele2, nes neturi pinigų normaliam ryšių paketui.

Omnitelio pozicionavimas, kaip turtingų ir sėkmingų žmonių pasirinkimas, jau paseno beviltiškai ir užmirštas visų, išskyrus sluoksnį žmonių, kurie savo nulinę savivertę pareiškia pagal prekes. Tame sluoksnyje yra nuosėda prie dugno, kurie pareiškia savivertę per mobilaus tinklo operatorių. Liūdniau jau nebūna.

Kažkas, pamatęs mano iPhone screenshotą prieš pora metų, parašė – na, ir kaip tu gali girtis iPhone, jei pas tave operatorius yra Bitė? Apsigraibyk, tipo. Nežinau, kas būtų, jei būtų buvę Tele2.

Apie šiuos priplotus kretinus, su kuriais susilygina tik slidinėjantys socialinio prestižo tikslais, prisiminiau, nes kažkas pamatė mano šampano užsipirkimo nuotrauką, ir ten buvo G.H.Mumm. Tas prietranka informavo, kad šampaniukas tai nelabai koks, yra geresnių (suprask, ir jis jų gėręs). Antrame komentare paaiškėjo, kame reikalas. Kažkada Žilvinas Grigaitis pasakė mėgstąs tą šampaną. Tai dabar tas socialiai ir prestižiškai jautrus oenofilas, pasirodo, G.H.Mumm negeria. Kodėl? Nes nenori, kad jį pozicionuotų kartu su Grigaičiu.

Dieve, Dieve, pagalvojau. Koks kai kam yra sudėtingas pasaulis.

2 Komentarai

  1. Jablynkšt

    O aš vis susiduriu su žmonėmis, kurie vis dar puikiai prisimena Asmeninį planą ir priduria, kad Omnitel yra sukčiai, brangininkai, kapitalistai ir bedieviai. Jei atvirai, man tie epitetai dzin, bet žinau, kad vienas pavėluotas el. laiškas gali kainuoti daugiau, nei metinis operatorių kainos skirtumas. Todėl renkuosi tą, kurio tinklas plačiausias ir greičiausias, ergo, operatorius iš raidės O.

    • Karalius

      Tai kai tau gerai…

Parašykite komentarą