Palaiminti debilai, nes jų yra Lietuvos karalystė

Šiandien buvo neeilinė diena. Jūs manęs negalite įtarti, esą aš turiu kažkokių iliuzijų dėl debilų skaičiaus aplink mus, bet šiandien jie mane nustebino taip, kad aš negaliu jums perduoti. Apie debilus 2015 metais rašiau čia, sveika paskaityti.

Mano draugė rado internete ir man papostino nuotrauką (netrukus tą nuotrauką pamatysite), kur kovo 8-osios proga yra šnapso butelis ir penkios riekės batono su šlapenke, kurių pagelba yra išrašytas sveikinimas.

Tą nuotrauką įsidėjau pas save, visiems 50 000 sekėjų, ir parašiau, kad štai taip pasveikinau savo damą.

5000 like ir dar daugiau, po šituo postu. O ką pasiekei tu?

5700 like ir dar daugiau, po šituo postu. O ką pasiekei tu?

Natūralu, atsirado gerokas pulkelis senų žabų, šiaip mirusiom smegenim emigrantų, vietinių debilų ir debilių, kurie man pranešė, kad čia neskoninga, nesveika, pusryčiams netinka, ir taip gali sveikinti moterį tik visiškas kiaulė.

Kiti dar pranešė, kad tokie juokai parodo mano žemą lygį.

Tada postą pastebėjo portalas lrytas.lt ir kur buvęs kur nebuvęs padarė istoriją.

Portalas padarė istoriją.

Portalas padarė istoriją.

Panašu, kad ne tik debilai komentatoriai po šiuo straipsniu, bet turbūt ir pats portalas nelabai suprato, kad čia turbūt ne iš mano namų ir net ne mano nuotrauka ir išvis, dalykas paimtas iš internetų.

Tačiau atsirado originalios nuotraukos savininkė, debilė iš Panevėžio, kuri pranešė, kad nuotrauka jos, ir kaip negėda vogti.

Vitalija turi pretenzijų

Vitalija turi pretenzijų

Tada jau buvo lryto eilė koreguoti istoriją, bet jie nusprendė, kad šou turi tęstis, ir įkalė dar vieną hedlainą.

Pasipiktino

Pasipiktino

Ir visa tai rėmino ir vainikavo dešimčių idiotų ūbavimai ir moralizavimai apie tai, kad ne tik storas ir baisus, bet dar ir vagis, ir degtinę geria ir sumuštekus valgo, o jei nevalgo, tai vis tiek geria, o jei negeria, tai vis tiek baisu.

Negaliu jums perduoti, kaip man pasisekė, kad va tokie dalykai yra mano darbas, ir aš už tai gaunu pinigus, ir kuo toliau, tuo daugiau.

Ar gali būti geriau? Gali. Bus dar geriau, jei debilė iš Panevėžio kreipsis į teismą dėl intelektinės nuosavybės panaudojimo, bet bijau, kad ji ne tik nežino, kur yra teismas, bet ir nežino, kas yra teismas.

Ši istorija kol kas yra geriausia metuose.

13 Komentarai

 1. Šurmuliatorius

  O nuotraukos autoriui už nuotraukos panaudojima atlyginta? Ar žinomas autorius? Ar jis žino, kad jo nuotrauka yra kažkieno kažkur naudojama? Ar šiai nuotraukai yra nustatyta creative commons licencija, pagal kurią ją būtų galima be atlyginimo autoriui, su tam tikromis sąlygomis naudoti? Ar jai galioja copyright’as, standartinė licencija? Ar nuotraukos autoriui bus kompensuota už jo nuotraukos naudojimą komerciniais tikslais?

  Ai bet who cares. 😀 Argi čia kas nors gilinasi. 😀

 2. Babajus

  Užaugęs noriu būti kaip Užkalnis. Pyzdavoti žmones savo malonumui ir už tai dar gauti pinigus. Ar gali būti kas nors geriau?

 3. Augustas

  O kaip vyrui iš Panevėžio dabar apmaudu, šitokius pusryčius pasisavino.. Niekšas

 4. pagelba

  ….pagelba ….. 🙂 🙂 🙂

 5. Modulis

  Net LR išsidūrė

 6. Justina

  “debilė iš Panevėžio kreipsis į teismą dėl intelektinės nuosavybės panaudojimo“ Ploju!

 7. raimis

  žiauriai gerai čia gavos – tikrai pretendentas į metų bajerį. Andriui respect ir už situaciją ir už aprašymą:) žvengiau balsu, ypač, kai panevėžiavska kiaunė išlindo;DDD

 8. Linas

  Juokinga istorija.
  Bet jei čia ta moteriškė rimtai, tai jau pasidaro graudu.

 9. Žodžiu nieko rimta, bet juokinga.

 10. Karalius

  Joooo, sunku ir patikėti, kad gali egzistuoti toks absurdas. Tiksliau trys absurdai vienu metu, vienas už kitą geresni.

 11. Kopis

  Ačiū. Būtų įdomu sulaukti atsakymo į Šurmuliatoriaus klausimą. Jei FB ir leidžia (?) naudoti atvaizdą, kas seka po to – naudojančiojo sąžinės reikalas. Jo jo, neturit neturit, clear, bet visgi – autorinės teisės, jei ir kičo (jums?), gerbtinos ar nelabai? P.S. „Debilas“ sietinas su lotynų kalbų šeimos terminu “ debìl“, reiškiančiu „silpną“ – hm…tad so so.

  • Aš neabejoju, kad jums būtų įdomu kažko sulaukti. Čia autorinių teisių pažeidimo aš neįžvelgiu. Negalima pavogti kažko, kas jau yra visuotinė nuosavybė. Mano paviešinimo metu tai jau buvo nutampyta po internetus. Tiesiog visi ankstesni panaudojimai visiems buvo poxui, o kadangi aš esu žinomas ir pastebimas, tai ta proga ir buvo prisiminta.

Parašykite komentarą