Pray for Daugiabutis. Briuselio pamokos mūsų rajone

Mes nepasiduosime

Mes nepasiduosime.

Mūsų daugiabutyje (nuotrauka viršuje su juo nesusijusi) įsiveisė keli asocialūs kaimynai.

Jie myža laiptinėse, kai prisigeria – ima garsiai rėkauti. Kelis namo gyventojus yra primušę, bet nestipriai. Taip pat jie laiptinėje užkuria kepsninę ir gamina BBQ, tai prirūksta kaip jūs neklauskit.

Mes kelis kartus kvietėm policiją, bet ji vieną kartą nuvažiavo ne tuo adresu, kitą kartą neatvažiavo visai, nes policininkai užsiimėjo vieno jų namuose pedofilinėm orgijom ir dėl to negalėjo atvykti (juos paskui įspėjo, kad reikia tokiais dalykais užsiimti ne darbo metu, jie pasiuntė vadovybę na*ui, todėl reikia manyti, kad jie daugiau taip nebedarys), o dar vieną kartą atvykę pranešė, kad priėmė mūsų skundą domėn ir apsvarstys poros metų bėgyje. Praėjus dienai po įvykio, jie atsiuntė du kariškius su automatais prie mūsų daugiabučio, šie tikrino visų dokumentus ir vis tiek leido visus įeiti ir išeiti (ir asocialus), pastovėjo dvi dienas ir paskui išvažiavo.

Per tą laiką asocialai atsinešė dar vieną kepsninę ir apdegino duris vienam kaimynui, o jo vaikas pradėjo kosėti nuo dūmų. Atvykusi policija tą kaimyną, kurio duris apsvilino, įspėjo, jam surašė protokolą ir paskui įteikė šaukimą į teismą, kodėl jo durys apsvilintos, ir teismo sprendimu jis buvo užrašytas į privalomus tolerancijos kursus. Kaimyno vaiko mokykloje surengė specialią pamokėlę „Kodėl aš turiu mylėti visus kaimynus“, kur visi vaikai turėjo piešti piešinį prieš patyčias. Kosėjantį vaiką įspėjo, kad jei jis iš ko nors tyčiosis, bus blogai. Tėvui pasakius, kad vaikas iš nieko nė negalvojo tyčiotis, jis antrą kartą atsidūrė teisme ir dabar gavo jau griežtą įspėjimą, kad kitą kartą sės į kalėjimą be jokių klausimų.

Asocialūs kaimynai toliau siautėjo, ir mes supratome, kad kažką reikia daryti, kad toliau taip gyventi nebegalima. Todėl gavome iš seniūnijos pinigų ir užsakėme dokumentinį filmuką, kuriame pasakojama apie tai, kad ne visi kaimynai yra asocialūs, o kai kurie kaimynai, kurie yra asocialūs, tokiais tapo dėl mūsų pačių kaltės. Pavyzdžiui, viena moteris, kuri visą laiką surinkdavo laiptinėje nuorūkas ir šiukšles, kurias mėtė asocialūs kaimynai, labai siutino savo rankiojimu tuos asocialius kaimynus, ir savo elgesiu juos tik dar labiau radikalizavo. Filme papasakojome apie tą neprotingą, atsilikusių pažiūrų, siauraprotę moterį, ir pasmerkėme ją kaip „nusikalstamumo fėją“, nes iš tikrųjų tie asocialūs kaimynai šiukšlino labiausiai dėl jos kaltės. Kvaila bobšė labiau rūpinosi švara, nei kaimynų jausmais.

Vakar asocialūs kaimynai turėjo didelį balių savo religinės šventės, Raudonosios Pilnaties, proga, ir sudegino visą daugiabutį iki pamatų. Per gaisrą taip pat sprogo dujotiekis, tai gelžbetonis gerai palakstė aplinkui ir išdaužė langus aplinkiniams namams (mes tikimės juos už tai paduoti į teismą, kad jų langų stiklai buvo pakišti mūsų namo skeveldroms, galimai tyčia).

Daugumas mūsų namo gyventojų spėjo išsigelbėti, tačiau kai kurie stipriai apdegė, o keli gyventojai (ne asocialūs kaimynai, kurie tuo metu jau pasivogė gretimai stovintį automobilį ir išvažiavo tęsti šventės parke) iškeliavo Anapilin.

Todėl ėmėmės griežčiausių priemonių: nuo vis dar rusenančių nuodėgulių uždegėm žvakelių, prie kurių budėjome per naktį, taip pat išdėliojome iš gėlių mūsų buvusio namo kontūrus ir gatvėje spalvinome grindinį kreidutėmis. Mes, tiesą sakant, nebeturime kur gyventi, tačiau mums lengviau nuo to, kad mes solidarūs. Keliasdešimt žmonių pasaulyje užsidėjo Feisbuke vietoj profilio paveiksliuko mūsų buvusio namo nuotraukas. Gera žinoti, kad mes ne vieni.

Buvo atvažiavę žiniasklaidos atstovai, jie nufilmavo kelis asocialius gyventojus iš gretimo namo (mūsiškiai kažkodėl nebegrįžta), ir tie gyventojai pasakė, kad jiems šlykšti ši šalis, kuri dabar persekios visus asocialus. Viena asocialė verkė į kamerą ir sakė, kad jau šiandien pat išvyktų iš mūsų „prakeikto, nedraugiško miesto“, tik čia per geros pašalpos, ir kur dar rasi „tokius lochus kaimynus kurie leistų laiptinėje kūrenti kepsnines“.

Korespondentai parodė mūsų žvakeles ir kreidutes ir pasakė, kad mes stiprūs ir nepasiduodam. Tikimės, kad mūsų žinutę išgirs daugelis.

18 Komentarai

 1. Palėda Kamine

  Pateikėte gerą analogiją, Captain Hindsight, bet tekste pasigedau kokios nors nuomonės, kaip su tais asocialiais rekėtų susitvarkyti. Iškart nužudyt kartu su šeimomis? Visus įkalinti? Sugauti ir nuvežti į kaimynų namą – tegu jie tvarkosi?
  Juk tikrai neesate tas gyventojas, kuris tiesiog laiptinėj lapelius su užrašu „Asocialai – pyderai“ kabina, bet pats prie problemos sprendimo prisidėt nenori.

  • Visi dėjo skersą, ko jūs pasigedote tekste. Čia jums, blet, ne picerija ir ne pageidavimų koncertas: ten skambinkit ir užsakinėkit dvigubai sūrio arba gegužio žiedus babai. Čia jūs perskaitot tekstą, ir jei jums netinka, tyliai varot iš čia.

  • yyy

   blt kaip nekenčiu tokių atsilupusių, kurie žodį „nesu“ rašo „neesu“.

   neišsilavinį degradai.

  • SimpleCommonSense

   Sprendimas akivaizdus: nustoti rinkti į valdžia leftistinius PC libtardus. Visa šio straipsnio esmė ir yra prodyti iki kokio absurdo jų politika nuėjo. Na o ką daryti su atbėgeliais, tai čia jau kiekvienam pagal individualius nuopelnus turėtų būti.

  • Karalius

   Palėda? o gal Pelėda Kamine?

 2. Gabriel

  Ačiū už taikliausią aprašymą ever!

 3. karloff

  Taip, stiprūs ir nepasiduodam – daromi per šikną dar paprašome pačiulpt.

 4. GUESSWHO

  Fucking nailed it.

 5. Adv. Tomas

  Man atrodo, kad kitą dieną po namo sprogimo, gretimoje gatvėje susirinko gretimų miestų merai ir seniūnai. Jie ėjo susikabinę rankomis, stengėsi išlaikyti vieną vorą. Veidai buvo labai rūstus ir nieko gero nežadantis radikaliems asocialams. Padegėliai pasijuto dar stipresni,

 6. Adv. Tomas

  Beje, “nachui“ rašosi „nachui“, o ne na*ui.
  Čia skaito garbingi žmonės, „* “ jiems nereikia.

 7. keyta

  wham, o nuotrauka kartais ne is Istanbul, prie Sophia?

 8. aryan

  Cia dar palyginus pochui.

  Butu tikroviskiau rasinelis, kaip asocialai isprievartauja gyventoju pilnametes ir nepilnametes dukras, zmonas, motinas.
  Issikepa katinus bei sunis.
  Vyrams apspjaudo, apspardo, apmyza ir vienam kitam galva nupjauna.

  Perdetai nekaltai autorius tas siuksles personifikavo.

 9. Kitos nuomonės turėtojas

  Nu bet tu primesk krč kad pvz. Nuo šito daugiabučio labai labai toli yra kitas daugiabutis, toks visai vidutiniškas, dar nerenovuotas, jame gyvena visi palygint normaliai, tokie middle-class visokie vadybininkai, gal kai kurie ir chicken-factory dirba, bet nekiaulina laiptinėj nieko, jokių incidentų. Jie krč skaito naujienas apie jūsų daugiabutį spaudoj ir galvoja: O ble, nu nx kas per daugiabutis, vieni asocialai bl jame gyvena, reiks jį iš tolo aplenkti.

 10. Klasika!

 11. st

  6 bute apsigyveno Vladimiras su Dima. Jie turi piktą šunį Ramzaną kurį vedžioja be antsnukio. Jų bute vyksta polonio orgijos, filipo ir josifo dainų balalaikiniai festivaliai, kaloradiniai piradai, spjaudymas, rūkymas laiptinėje ir kaimynų durų apmyžimas. Prieš 8 metus Volodia primušo Michailą iš 2 buto ir atėmė jo balkoną, o užpernai prispardė Petro iš 4 buto ir atėmė šio sandėliuką motyvuodami, kad toks pats sklepas priklausė Volodios seneliui Josifui, kitame name kuriame anksčiau gyveno Volodia. Noriu priduoti Volodią milicijai, bet kaimynės Federica ir Angela mano, kad Volodią reikia tik pabarti ir šis susipras. Jos neleidžia Volodiai įkišti rakto į jų spynas ir vadina tai sankcijomis.

  Insistatau metalines duris, pradėjau rytais bėgioti krosą ir pirkau kišeninį peiliuką. Raginu ir kaimynus, bet jie užsiėmę kitais darbeliais. Dar vyliausi, kad kaimynas Barakas iš antros laiptinės mane apgins. Jis moka firminį karatė prijomą ir nupirko man nunčiakus, bet ką su jais daryti bbž, Dabar anas Baraks jau parduoda savo butą nes gavo kelialapį į sanatoriją Palangoje ir dabar mokosi šokt tango su savo nauju draugu Rauliu ir kai (jeigu) jo butą nupirks Donaldas tai man bus šakės.

 12. Karalius

  Taiklu.

 13. atsilupes

  cia – kaip egles kankorezi subinen isikisus. Skaudes ir kraujuos traukiant, ir kankorezis apsilauzys, bet juk negyvensi nesikes. Kad reikejo galvot pries kisant -nelabai paguodzia. taciau galima pvz. nestumt to kankorezio gilyn i tiesiaja zarna kitu kankoreziu? Ar neaisku, kad tada reikes traukt du, ir skaudes jau nebe dvigubai?

 14. Tomis

  I delfi. Dekit sita straipsni i delfi, kad pasiektu kuo daugiau leftistiniu idiotu.

Parašykite komentarą