Tinklaraštininkai be sienų, ir be dugno irgi

Straipsnį remia Užkalnio koldūnai.

Straipsnį remia Užkalnio koldūnai.

Šio organo draugas, žiurk. Rokiškis Rabinovič, paskelbė eilinę „blogerių savireklamos“ nesąmonę, kaip ir kiekvienais metais, kur pagrinde dibilai, rašantys tam, kad rašytų (nes niekas jų neskaito), dalinasi linkais į vieni kitus, ir taip laikinai iškelia clickinimo reitus sau į neregėtas aukštumas (t.y., aplanko 20 žmonių per dieną, o kai kuriems net ir 40).

Daugelis tų autorių yra absoliutūs biezdariai ir blogerių savireklamos renginys yra vienintelė proga, kai juos kas nors pasižiūri, o nuo paminėjimo juos išvis užkilbasina.

Kaip pornografijoje neišlošia niekas – nei aktorė, nei aktorius, nei apšvietėjas (kuris lieka su nuolatiniu medinuku), nei operatorius – tik studija, taip ir „Blogerių savireklamos savaitėje“ iš visko uždirba tik gerb. žiurk. Rokiškis Rabinovičius.

Tailor Swift, atvykusios koncertuoti į Minską (Baltarusija) (žr. užuolaidas, kambario dizainą) viešbutyje laukė netikėtumas.

Tailor Swift, atvykusios koncertuoti į koncertą Klaipėdoje (žr. užuolaidas) viešbutyje „Lūgnė“ laukė netikėtumas.

Todėl mane jis pakvietė, kad dar paviešinčiau visą akciją, ir sumokėjo šį bei tą eurais, nes „Protokoluose“ nemokamai būna tik niekas. Nieko nebūna nemokamai, viskas už pinigus. Kažkas už viską sumoka.

Aš nelaikau savęs blogeriu, taip pat blogerių nemėgstu, nes blog’us rašo tie, kas nemoka rašyti už pinigus ir publikuotis plačioje žiniasklaidoje, kur generuojami klikai milijonais. MILIJONAIS. Bet tą pašarinę virtuvę išmanau kaip ainasau, nes dažnai vagiame iš ten temas, idėjus, o kartais ir ištisus straipsnius, kino recenzijas ir kt. Jūs galvojate, kad Užkalnis gali prirašyti pats sau vienas tiek medžiagos? Nesvaikit. Tiek net raidžių nėra pas mane an kompiuterio.

Esu, tačiau, specialistas.

Todėl aš buvau paprašytas atrinkti startaperius ir trendsetterius – kai kurie šių blog’ų bus jums naujiena, kitus maloniai prisiminsite. Sudėta abėcėlės tvarka, kad niekas, bl*t, nep*stų proto, kad čia kažkoks reitingas. Čia abėcėlės tvarka.

Andrius Pauliukevičius (apmokėta iš rinkimų štabo): Jei domitės, koks alus (tamsus ar šviesus) geriau prieš treniruotę, kokie kibinai tinkamesni intensyviai dirbant bicką ir grudaką ir kodėl garsiai rėkiant su štanga geriau įsisavinami baltymai, Andrius jums gali padėti. Arba gali jus pasiųsti, priklauso, kaip paklausite. Galite laimėti mitybos planą ir treniruotę sekančiu būdu: 1. Susirandate darbą. 2. Gaunate atlyginimą. 3. Surenkate pakankamai pinigų mitybos planui ir (arba) treniruotei (treniruotėms). Debilų laiškai neatsakomi, bet atsiduria Andriaus knygose.

Ant Medinės Lentelės: alternatyvieji veganai nustebins ne vieną (mūsų pirma reakcija buvo: „ką veikia vištienos kepsneliai veganų meniu?“). Šie naujoviškieji veganai aiškina, kad svarbu ne tai, ką suvalgai, o ką pagalvoji valgydamas. „Žiaurumas prasideda galvoje“, sako jie, ir priduria, kad galvoje jis ir turi pasilikti. Todėl jie ragina mąstyti pozityviai, o pozityviai mąstant, net ir čyzas iš Bigmako gali būti veganiškas.

Cukruje Funk (Uogintaitė): Jei jums reikia gelinio lakavimo, apsilankykite čia, ir išeisite be gelinio lako, bet lygiai kaip būtumėt prisiuostę acetono iš didelio bambalio. Autorė viską perka už savus ir niekaip nėra susijusi su pateikiamais brandais. Jei patikėjote, būtinai aplankykite šį bl*gą.

Geležinė Lapė: Privaloma nuoroda pagal LR CPK. N-18. Apie santykius, vyrus, moteris, motyvaciją.

Kas Pietums: valgymai restoranuose ir kt. kibininėse. Kadangi aš pats valdau maždaug 99,9% kulinarinių apžvalgų rinkos, tai galite įsivaizduoti, ko verti vadinamieji „maisto blogeriai“. Šis tinklaraštis atkreipia dėmesį šmaikščia kalba, ir viskas būtų gerai, jei ne geroka dozė rasizmo ir homofobijos, kurie nepuošia publikacijos. Tokios frazės, kaip „Pabėgėlius – lauk“, nepagarbus atsiliepimas apie seksualines mažumas atrodo keistai. XXI amžiuje autorė galėtų ir žinoti, kad „negras“ ne keiksmažodis, ir kad net kitokios lytinės orientacijos žmonės yra, visų pirma, žmonės.

Kas Pietums, Brangioji: truputį skirtingas pavadinimas, visiškai skirtingas bespredielas. Kažkas panašaus į „Šefo Komplimentus“ FB. Tiksliau, tai yra vieta, iš kur Šefo Komplimentai (TM) jama savo medžiagą. Akys iškris vien nuo šrifto spalvytės.

Natūralus Gimdymas: jei gimdyti, tai tik šitaip. Taip pat žindymas.

Rytis Zaloga: nesirūpinkite, kad autorius prijaučia LSDP – partija yra dar ne viskas. Svarbiausia – geros mintys. Ryčio Zalogos tinklaraštis papasakos, kodėl Lietuvai reikia šauktinių kariuomenės, ten taip pat svarstoma, ar Artūras Zuokas , jei būtų perrinktas, būtų mažiau padidinęs Vilniaus skolą, negu Remigijus Šimašius. Daug kitų aktualijų.

Saulėgrąža: trys žodžiai aprašys šį blogą. P*sau ir dainavau. Chemtreilai, astraliniai parazitai ir kaip gyventi be vaistų. Svarbiausia – chemtreilai.

Skiepai Žudo: viskas, ko nedrįsote paklausti apie skiepus ir kaip Didžioji Farmacija padarys iš jūsų robotus.

Sustok akimirka žavinga (Kaimynės Blogas): „Kelias savaites nervina už sienos knarkiantis kaimynas… nu ir taip apsisukdamas miega – ar diena, ar vakaras – toks neaiškus miego ritmas… nu gal anksčiau eina miegoti, vėliau keliasi, bet negali vidutinio amžiaus vyras miegoti ir dienos metu!? Paskui žiūriu sukinėjasi lauke su žirklėmis, žolytes sau skabo, bet vis dar knarkia kažkas už tos sienos… nu gal tada jis koks maniakas, gal prie girnelių prirakintas kas sandėliuke gyvena… nes anksčiau mačiau pas jį moterį, o dabar jau metus jos nebesimato…“. Ir taip toliau.

Taisyk Kelią Užsieniečiui: šiais laikais nemadinga agituoti už pabėgėlius. Gavę ES finansavimą, šie mieli žmogeliukai įsisavina lėšas, agituodami savivaldybėse, į kurias bus nukreiptos pabėgėlių minios.

5 Komentarai

 1. entdx

  „Ryčio Zalogos Blogas“ – I see what you did here, bet ar Pylymėliu išperstadančio serveris atlaikys šitą srautą iš šio blogo trigubai lenkianti įprastai sugeneruojamą kelių vatnikų kompiuteriais pirktais iš SMS kredito paskolos?

 2. PI fanas

  entdx, kam taip piktai. Čia man atrodo paslauga už paslaugą, tas blogas reklamavo Užkalnio knygas, tai vat labai gražus gestas, atsiprašau, žestas, yra atsilyginti.

 3. kalafijoras

  ziauriai atsibodo kalafijorai, gal galite priminti kur Kaune galima nusipirkti Uzkalnio koldunu? Ar yra Prismoje ar reikia vaziuoti iki Megos?

 4. Blogai yra puikūs ir verti dėmesio žmonių išraiškai paženklinti 🙂

 5. Martynas

  „Kas pietums“ atrodo kaip nevykusi „Laukinės žąsys“ kopija skirta žmonėms, kurie dažniausiai valgo tinkliniuose restoranuose ir sako, kad ten labai skanu, ir kainos pigios. Nesuprantu, kaip autorė atėjus pavalgyti „dienos pietų“ už 5eur dar drįsta prašyti stalo vandens ir negavus jo, arba gavus mokamai žeminti įvertinimą.

Parašykite komentarą