TV laida baigė šlovingą sezoną

Andrius Užkalnis

Mūsų laida su Algiu Ramanausku per Info TV baigė savo sezoną. Šią savaitę nufilmavome paskutinius epizodus ir einame vasaros atostogų.

Laida buvo puiki pagal kelis parametrus. Pirmiausia, geras, švarus formatas, tik pokalbis, jokių skambučių ir švilpukų. Nu, aišku, geri vedėjai.

Baciulis

Antra, buvo sezono atradimas, visiškas grynuolis Audrius Bačiulis. Visada su ta pačia fufaike ir visada gliaudantis klausimus, kaip riešutus: nepagarbus, nekorektiškas, su didelėm nuomonėm, tikras vakarietiško kalibro kanalo svečias-radinys. Audrius seniai yra bičiulis (Bačiulis-Bičiulis), ir laidoje jis buvo tikra žvaigždė.

Trečia, man labai patiko, kad man rašė į Feisbuko filtruotą direktoriją pasipiktinusios žiūrovės (dažniausiai moterys), ir feminizuoti durneliai (retai), kuriuos labai papiktino, kaip aš vedu laidą:

1) Pertraukinėju pašnekovus, ypač moteris, kas yra chamizmas
2) Nuolatos kartoju „čia mano laida“
3) Sakau prieš pertrauką „niekur neikit“, o tai kodėl čia, kur norėsim, ten ir eisim.

Aš jums negaliu perduoti, kaip man patinka nervinti tas kikimoras. Tiesą pasakysiu, kad aš tyčia kuo daugiau kartoju tų įžūlių dalykų, kad jos daugiau siustų. Joms labai, labai nepatinka, kai vedėjas sako „čia mano laida“, kai elgiasi, kaip šeimininkas, jos, jei galėtų, tai uždraustų tas laidas, bet niekaip negali. Jų apgailėtina bejėgystė yra man medus.

Visas durpynas bejėgių kirmėlių visą sezoną burbėjo ir murmėjo, kaip atmatoms ir padugnėms Ramanauskui ir Užkalniui suteikia eterį, ir man iš to labai didelis malonumas. Parašykit dabar, kad jums manęs gaila ir kad aš turiu rimtų problemų. Nuo to, kad kartosite, jūs kitur nebūsite, negu esate dabar, ir nė milimetro nepakilsite. O aš nė milimetro nenusileisiu, ha ha.

Aš esu žiniasklaidoje ne tam, kad patikčiau durniams. Mano darbas yra juos siutinti ir erzinti, skleisti negatyvą, blogas emocijas ir didinti susipriešinimą, nes durniai to nusipelno, ir jie nusipelno tik to. Ne, man negaila tam laiko. Ne, man nenusibodo. Ne, aš nenoriu susirasti kito darbo: man šitas puikiai sekasi.

Be to, tai yra geras biznis, nes jie, durniai, visada žiūri. Žiūri geriau už protingus. Bejėgiai, bevaliai kirminai. Žiūri ir laidas, ir reklamas, ir paskui eina pirkti visko, ką jiems parodo.

Aš labai tikiuosi, kad daugybė žmonių liko mano laidų įžeisti ir pasipiktinę.

Visus laidos epizodus galite rasite LNK GO va čia.

* Noriu padėkoti, žinoma, Algiui Ramanauskui, kuris buvo co-hostas ir su kuriuo mes kartu buvome studijoje tik per fotosesiją, bet jis buvo puikus bendradarbis, nes draugas yra jau labai seniai, redaktorei Astai Dudurytei, laidos viršininkui Rolandui Agintui, visiems režisieriams, operatoriams, garsistams, apšvietėjams, inžinieriams, vairuotojams, grimuotojoms ir montuotojams, nes visi padarė labai gerą darbą.

3 Komentarai

  1. Ro

    Jeigu per vieną laidą triskart neskambėtų kažkieno telefonas tai būtų išvis tobula laida

  2. Rokas

    Tai dropinsit ant musu antra sezona po vasaros ar ne?

Parašykite komentarą