Lietuviškasis „Titaniko“ filmo tęsinys jau dirbtuvėse

Mantvidas Žalėnas ir raudonakis laidos vedėjas

Mantvidas Žalėnas ir raudonakis laidos vedėjas

Prodiuseris Mantvidas Žalėnas yra tas žmogus, kuris turi nešti visą atsakomybę ne tik už reklamas prieš filmus, kurią rodo mūsų kinoteatruose ir kitokiuose multiplekso kultūrnamiuose, kai mes gardžiuojamės papkornu, bet ir už filmus, tokius kaip „Tarp mūsų, berniukų“ arba „Nepatyręs“ (viename jų filmavosi ir Andrius Užkalnis), ir už filmų platinimo beigi reklamos darbus ir per tokius žmonės, kaip jis prieš seansus rodo A.Užkalnio knygų reklamas. Ne kas kitas, kaip Mantvidas Žalėnas sugalvojo patrolinti Artūrą Račą ir įdėti į jo dabar jau nusibaigusį puslapiūkštį faktai.lt visam mėnesiui Užkalnio knygų banerį, dėl ko minėtas A.Račas turėjo teisintis skaitytojams ir sakė, kad čia jis tipo visai ne Užkalnį reklamuoja, ir tipo nušokit nuo tilto, atmatos, tfu. Buvo daug gero juoko.

Dabar šioje laidoje Mantvidas, kuris yra iš Utenos ir todėl tam tikra prasme yra aukštaitis, reziduojantis Kaune, papasakoja apie tai, kokie filmai Lietuvoje gali atsimušti pinigus ir kodėl tai daugiausia vyrų ir moterų santykių komedijos.

Tačiau ne viskas yra vien tik filmai su Ineta Stasiulyte po kaldra. Pasirodo, kitas ambicingas projektas yra „Titaniko“ ir „Žvaigždžių karų“ tęsinys lietuviškai, su laivais (šiuo metu jau butaforija yra gaminama) ir kitais dalykais, kokių Lietuvos kine dar nebuvo. Kadangi bus big budget, tai ir finansavimo sprendimas neeilinis: tik šitie žmonės Kaune galėjo sugalvoti gauti finansavimą iš „Lietuvos geležinkelių“.

Visa laida yra čia.

Parašykite komentarą