Internetų tuštutės ir vestuvių siaubai

Rinkis dydį, geriausia rinkis didžiausią

Rinkis dydį, geriausia rinkis didžiausią

Coffee Inn Miesto Kronikos #41

Kai manęs klausia, kas labiausiai erzina ir įžeidžia žmogaus protą internetuose (neatsitiktinai čia apie internetus, nes kurgi daugiau mes praleidžiam didžiąją laiko dalį?), aš neišvengiamai turiu paminėti moteriškus rašymus. Nė vienas vyras, kad ir koks būtų primityvus ar daužtas, ar dėvėtų automobilį BMW savo Facebook profilyje, niekada nepasieks tų makabriškų aukštumų, kurių pasiekia moterys, rašydamos internetuose.

Tuštutės (dar vadinamos „fyfomis“, bet tai jau svetimybė) veikia tokiu būdu, kuris  įžeidžia intelektą visų, kas jų rašymus tuo metu skaito. Internetų tuštutėms (taip, jos visos su anties snapais, ir joms gali visas pasaulis sakyti, kad tai nėra geras būdas fotografuotis, bet čia tas pats, kas sakyti politikams, kad nereikia dainuoti viešuose renginiuose) kažkas pasakė, kad jos turi humoro jausmą.

Ne, šiaip jau, jos pačios taip sugalvojo. Jos įsivaizduoja, kad turi humoro jausmą, kaip tos nelaimėlės iš Filipinų, kurios pačios sau daro plastines operacijas žvakių vaško pagalba, tikrai mano, kad jos turi chirurginių gabumų. Ir tada atsitinka klasikinis scenarijus. Žanro klasika. Viena įkelia nuotrauką su tortuku (ar kokteiliais). Ir tada pasileidžia, kaip pašėlęs bepročių kulkosvaidis, šaudantis klizmomis, šmaikštumo ratas.

„Niam!” (šito laukti niekada ilgai nereikia).

„Pasidalinsi?“ („Pavaišinsi?“)

„Ateinam vakarienės, lauki?“, ir jau tada neišvengiamas:

„Gal receptuką???“ – „Žinoma, laisvai!”. Arba jau tapes visų mėgiamu: „Firmos paslaptis!”.

Dar geresnė, ir dar labiau perkreipianti vidurius, serija būna tada, kai viena iš tuštučių įsideda bet kokią (absoliučiai bet kokią) savo nuotrauką. „Gražuoliukė“, „modelis“, „ne-re-a-liai“ yra normalios reakcijos, kitas lygis yra „kažkam jau laikas į televiziją…“, ir galiausiai viską užbaigia neperspjaunamas:

„Nai nai nai.“

Nai nai nai yra absoliuti ir visiška išmonės pabaiga, paskutinė minties traukinio stotelė, net jei tas traukinys turi tokį silpną lokomotyvą, kad tikrai labai toli nekeliavo, ir švilpuko nesigirdėjo visiškai. Nai nai nai. Nai nai nai, Doviliukai, tu pati gražiausia.

Ir visi tie komentarai visą laiką kartojasi. Visada. Jie eina ratais, be galo, ne pabaigos, be jokios vilties, kad bus kokia nors prošvaistė, ir visi tie žodžiai nebeturi jokios prasmės, jie yra kaip simuliuotas gyvenimas, nes juos sakantys apsimeta, kad pareiškia kažkokias emocijas, bet iš tiesų ten niekas nevyksta. Visi skaitomo pabaigoje yra ten pat, kur buvo ir pradžioje. Nai nai nai.

Žinoma, jei idiotiški tuštučių rašymai atima norą gyventi, tai palaukite, kol mes aptarsime blogiausią naujieną, kuri yra visai ne tos tuštutės, kurios būna nors susišukavusios ir susitvarkusios nagus (tegu ir neskoningai). O ne.

 

Blogesnė naujiena yra augančios desperacijos senmergės, su tiksinčiu biologiniu laikrodžiu, kurių elgesys ir viešieji pasirodymai internete kuo toliau, tuo labiau darosi ekscentriški ir desperatiški. Neduok Dieve, jei jas pakviečia į draugių ir draugų vestuves, ten prasideda tikri stebuklai, apie kuriuos net pasakoti nėra malonu, o juo labiau koktu juos stebėti internete.

Tos vestuvės joms yra keistas kančios festivalis, nuo kurio jos kol kas nesislepia, nes toks pasitraukimas iš privalomų linksmybių reikštų, kad joms ten nėra linksma, nes būdamos svetimose vestuvėse jos nuolatos galvoja, kad tos vestuvės yra ne jų, ir kad jų vestuvių, greičiausiai, niekada nebus.

Nuo šio vidinio konflikto jos pradeda dažniausiai aršiai fotografuotis, susilaukdamos daugybės teigiamų atsiliepimų internete, kurie, užuot guodę, jas dar labiau įsiutina, nes jos supranta, kad (kaip ir buvo išaiškinta aukščiau) šie teigiami įvertinimai neturi visiškai jokios reikšmės ir nieko pakeisti negali.

Nuotraukas iš svetimų vestuvių tenka rodyti tėvams (ypač mamoms), ir šios visada peržiūros pabaigoje smeigia peilį į nugarą: „Na o kada, Akviliūt, tavo vestuvių sulauksim? Ar draugauji su kuo nors?“. Akviliūtė žinojo, kad mama tai paklaus, ir bijojo to labiau, negu nuotakos vainiko gaudymo. Su nuotakos vainiku yra taip: nepagausi – kaltinsi save, kad nepagavai, ir viskas tada bus tavo kaltė.

Pagausi – vis tiek žinosi, kad pagautas vainikas tau padės lygiai tiek pat, kiek prietarai apie išmanią, nuo pastojimo apsaugančią, sekso pozą padėjo tavo draugei Renatai, kuri vis tiek pastojo. Viena vertus, Renatos gaila, nes nėštumo ji neplanavo, antra vertus, Renata, skirtingai nuo tavęs, nors pastoti sugebėjo, ir slapčia pagalvoji, kad tau būtų užtekę ir tiek, bet nuo įnirtingo fotografavimosi ir nuotraukų kėlimo į internetus nauja gyvybė po širdimi neprasideda.

10 Komentarai

 1. Skaitytoja

  Labai! – šis yra antras komentaras po nai nai nai

 2. Uzkliuvo

  Tapes? Žinau, typing klaida. Tik už akių užkliuvo..

 3. omen

  maladec,Uzkalnis,gerai pavaro,ypac man labai patiko apie emigrantus kurie miega tryse vienoj lovoj ir atvaziave I lietuva su geltonais numeriais vaidina turtuolius.PERFECT

 4. elas

  Uzagese protokolai…

 5. Žavu, kaip galima taikliai apibūdinti didžiąją dalį merginų, kurioms dėmesio stoka daro tokią įtaką, kaip politikams pinigai.. Pasiūlyčiau visoms toms tuštutėms „mergaitėms“ išvažiuot ir nebegrįžt, bet kad tada nebebus iš ko juoktis..

 6. Name

  Šitas straipsnis buvo labiau ne apie interneto fyfas, o apie tai, kaip visuomenės akimis merginų vienintelis gyvenimo tikslas turi būti „susituokti“, kitaip jos bus vadinamos nevykėlėmis, senmergėmis ir pan. Manau, kad 90 proc. atvejų tai yra vienintelė priežastis, kodėl jos tuokiasi

 7. no doubt

  o kodel tuomet jie jas veda? is kur tie lenda?

 8. Name

  Kad turėtų nemokamas virėjas ir namų tvarkytojas

 9. Tomas Ulonas

  Oje, ančiasnapių tema gera

 10. Brolis

  Na taip. Baisu, kai ta tuštuma agresyvi. Bet juk ne visada ir ne visos. Komplimentas autoriui, kad nenurašė visų senmergėlių incorpore. Net jautėsi šiek tiek šilumos. Ir gal net užuojautos!
  Keičiamės?

Parašykite komentarą