Ožiukas Arūnas yra UŽKALNIO žurnalas

UŽKALNIO žurnalas. Nuo rugsėjo 14 d. jau visur

UŽKALNIO žurnalas. Nuo rugsėjo 14 d. jau visur

Kebabinės Gedimino pr. nuotrauka vakar Užkalnio feisbuke buvo ne šiaip sau. Ten kebabus suka Arūnas Ožis, geros širdies marozėlis iš Naujosios Vilnios, kurio portretai jau visame internete, ir jau pradeda užtvidyti Lietuvą. Netrukus jo bus dar daugiau. Arūnas yra žmogaus pavidalo ožiukas, gyvenantis su drauge Žaneta, manikiūrininke iš Utenos.

Arūnas yra ant žurnalo viršelio: UŽKALNIO žurnalo pirmojo numerio. Nuo trečiadienio, rugsėjo 14 d. –  parduotuvėse, kioskuose, keliuose šimtuose vietų visoje Lietuvoje. Storiausias, kokybiškiausias, įspūdingiausias, kokio dar nebuvo.

UŽKALNIO žurnalas – pasiilgusiems skaityti. Ketvirtinis, 320 puslapių – tekstai ne tik iš Andriaus Užkalnio, kuris čia yra vis toks pat kandus, bet šiltesnis ir jautresnis (kaip knygose), bet ir mylimiausių šalies autorių: jau pirmame numeryje Rytis Zemkauskas, Geležinė Lapė, Agnė Zuokienė, Igor Shishkin, Mantvydas Leknickas, Gabrielė Štaraitė, Audrius Bačiulis ir kiti. Interviu (vien Igoris Kofas ko vertas), istorijos, kelionės ir stebėjimai. Apie svarbius dalykus – paprastai, apie nerimtus dalykus – irgi paprastai.

Ir, žinoma, pirmame numeryje prasidės Arūno Ožio istorija, kurios tęsinio lauks visi.

Internete šio žurnalo nėra ir nebus – tik spaudoje. Džiaugsmo – trims mėnesiams.

Leidėjas: UAB Ožiukas
Prenumerata: DELFI žurnalai

7 Komentarai

 1. Nero Wolfe

  Nematydamęs Manęs tekstų pirmame žiurnalo numeryje Ašen, kaipo autoriaus kaip Autoriaus Krikštatėvis, jaučiu visišką savęs neįvertinimą. Parafrazuojant kito Manęs sugalvoto Autoriaus (beje, gerėlesnio už Ožiuką) pasakymą, žiurnale ryškiai žioji Manęs nedalyvavimas, visiškai nesimato <anęs įtakos ir labai nesigirdi Manęs nepasisakymų.
  Aišku, viskas dar ištaisoma žiemos-pavasario numeryje, bet paslaugos brangs.

 2. mustangas

  [Internete šio žurnalo nėra ir nebus – tik spaudoje.] Nafig tada tas iPad’as laimėt? Versace skaitymo akiniai būtų labiau į temą.

 3. Ramas

  O kokia kaina bus? Gal būtų kur nemokamai galima gaut – jums vis reklama būtų, kad aš skaitau? Arba nuolaidėlę? 😀

 4. Artūras Račas

  Manęs ten nėra, leidėjas – pupulis, reiškia tie, kas skaito yra blogis.
  Gėris esu tik aš.
  O aš pykstu, kodėl Mr.Ožį ne Artūru pavadino. Juk tai AŠ, žurnalistikos protas, garbė ir sąžinė iš Pylimėlių izbuškės.

 5. Ačiū už žurnalą tikrai vertas dėmesio. Juolab, kad bus tokie kaip Rytis Zemkauskas, Geležinė Lapė, Agnė Zuokienė, Igor Shishkin, Mantvydas Leknickas, Gabrielė Štaraitė, Audrius Bačiulis ir kiti.

 6. Eglė

  Kažkur mačiau buvo galima užsisakyti į užsienį. Pažiūrėjau Delfi prenumeratą ir nieko panašaus nėra, reikia pasirinkti Lietuvos savivaldybę ir miestą. Gal galite padėti su šiuo reikalu?
  Ačiū.

Parašykite komentarą