Žmonės, kurie: ZIRZALAI (02)

#ŽmonėsKurie

02
Zirzalai

Tai tie žmonės, iš kurių nieko daugiau neišgirsi (ypač feisbuke) tik to, kaip jie tingi, miega, ražosi, stena ir tingi. Ir dar tingi. Ir tingi. Jie kalba, ir kalba, ir kalba apie savo tingumą. Ne apie darbus ir ne apie sumanymus, bet apie tai, kaip jiems gera po kaldra.

Jų pilni feisbukai, ir jie yra dainuojančių idiotų komanda, linksmai žygiuojanti į tuštumą ir visuotinę užmarštį, tik jie to dar nežino, nes yra idiotai.

Visos tos infantilios mergos ir bobos, kurios net iki atostogų nesugeba nuvažiuoti ir nusifotkinti prie palmės (tikrai nėra taip blogai fotkintis prie baseino, nes tada nors žinosim, kad uždirbai bilietui ir viešbučiui ir dar galėjai laiku subinę išvilkti iki oro uosto). Ne, jos stūgauja iš lovų, nutaisiusios nuskriaustų animacinių filmų žvėriukų balsus. Jos galvoja, kad jos mielos ir sexy.

Iš tiesų jos visus užkniso negyvai. Mes jau girdėjom ir suprantam. Jūs tingit ir jums viskas blogai, ir jūs tingit, ir jums pavasaris neatėjo, ir jūs tingit, ir čia jūsų kaldra ir vilnonės kojinės, ir jūs tingit, tingit, tingit.

Fuck you, kaip jūs nusibodot, aukos.

Pradėkim nuo to, kad išmokit vertinti save iš šalies. Jūsų inkštimas, zirzimas ir vyniojimasis po kaldrom yra mielas nebent jūsų mylimam ir jus mylinčiam žmogui, jei tokį dar turite, bet greitai neturėsite, nes tikrai kažkas pasirinko su jumis kažkada bendrauti ne tam, kad paklausytų jūsų begalinį bitchinimą. Ne, žinoma, suprantama, žmonės porą renkasi ne pagal ištvermę ir discipliną, bet čia kaip ir su vyrais: mažai kas įsimyli jį todėl, kad jis blaivininkas, bet tikrai ir ne už gebėjimą daug gerti ir ne už polinkį smigti į daugiadienes.

Jūs žmogaus neįsimylite už tvarkingumą, bet jeigu kažkas gyvena šiukšlyne ir jau nebegalima praeiti kilimu arba viskas krenta iš spintų ir stalčiai neatsidaro, tai irgi savaime nėra mielas faktorius.

Jūsų zirzimą toleravo, kol (a) tai nebuvo viskas, ką jūs darėte ir (b) kol buvo apie jus kažkas faino ir patrauklaus, ką galima buvo mylėti ir kas jūsų blogus įpročius stūmė į antrą planą.

Jūsų flaneliniai naktiniai su zuikučiais, kaldros ir karštas šokoladas, bei verksmai apie tai, kaip jūs tingite, buvo pakenčiami tol, kol jūs turėjote ir kitų drabužių ir kol kažką dar nuveikdavot be bezdėjimo į lovą ir postinimo „tingiuuuuuu…“, „šaltaaaaa….“, „noriu tortukoooooooo…“ – dabar jie nusibodo visiems.

Dabar jūs savo idiotišką zirzimą, zyzimą ir skundimąsi ir netikusį tingumą savarankiškai pavertėte savo pagrindiniu bruožu. Jūs blogai jaučiatės ir niekinate save ir bjauritės savimi? Gerai, nes dabar ir kiti apie jus taip galvoja. Jūs tai pasiekėte.

Jūs – kaip faking narkomanas, pasėdęs ant heroino ar amfos, kuris apsitorčinęs vegetuoja apšiktam bute ir stebisi, kodėl pas jus niekas nebeateina ir jūsų nepalaiko ir niekam jūs neįdomūs. Nes jūs patys (pačios) pasirinkote degraduoti ir per savo buką durnumą manėte, kad čia bus miela. Viskas prasidėjo nuo selfių iš po kaldros, nes juos dar kažkas ir palaikino. Pagalvojote „way to go, esu teisingame kelyje“, ir toliau selfinotės su Coldrexu, Gripexu, prišnirpštom servetėlėm, ligos istorijom ir penkiasdešimčia šūdinų juokų apie jūsų tingėjimo atspalvius.

Jus palaikė naujoji karta bobų-motyvatorių iš mažosios raidės, mokiusių pamilti savo tingėjimą, durnumą, stenėjimą ir skaudėjimą. Visi turite po draugę, kuri pasididžiuodama praneša, kad „esu geografinė debilė“, „kas savaitę pametu po raktą“, „visada visur vėluoju, nežinau kas man yra“. Jūsų problema yra ta, kad būtent tą draugę pasirinkote imituoti, o iš viso feisbuko ir visų memų pasirinkote sau kelrodėm žvaigždėm tuos, kurie švenčia durnumą, apsirijimą, tingumą, valios neturėjimą, voliojimąsi su mobiliaku iki 4 a.m. vietoje prasmingos veiklos, ir dar tingumą. Tai buvo jūsų pasirinkimas, deja. Kur ėjote, ten ir atėjote.

Ar yra kelias iš šito šūdo? Žinoma, yra. Pasibjaurėti savimi, pasipurtyti ir keistis, jau dabar, ne nuo rytdienos. Suprasti, kad esate jus supančių žmonių suma, ir vyti lauk nuo savęs tuos tingumo ir apsileidimo narkomanus: jie jums tik kenkia. Tesugebi verkti, dejuoti ir tingėti? Lauk nuo manęs, vyniokis iš čia ir gadink gyvenimą kitiems, tu skundų maiše. Pasakykite jiems tai, ir pamirškite juos.

Arba, žinoma, galite šiame tekste pažinti save, pasipiktinti Užkalniu ir pasidaryti dar vieną inkščiantį selfį iš po kaldros.

3 Komentarai

 1. Antirunkel

  Vienas man artimas žmogus verkia ir dejuoja, bet nėra tinginys. Jis daug dirba ir aria darbe, kuris jam nepatinka ir yra menkai apmokamas, ir jis tai gyventų labai puikiai, jei ne visi aplinkui vagys, aferistai, korumpuoti ir apskritai visos kainos yra neteisingos ir per didelės. Žodžiu absoliutus negatyvas 24/7 ir bendravimas su juo dėl išvardytų priežasčių dažniausiai būna labai erzinantis. Ką galima tokiam žmogui pasakyti kad jis susimastytų? (nesiunčiant į Peru).

  • Aš nemanau, kad su juo reikia bendrauti apskritai, nes jis – iš to kaip viskas skamba – panaudos jūsų žodžius savo paranojinio pasaulio modelio pamaitinimui. Bet kuris bendravimas su juo ves prie to, kad jūs eikvosite savo energiją, o jo gyvenime niekas, absoliučiai niekas, nepasikeis. Jis gali pradėti mąstyti tik nuo didelio sukrėtimo, bet jūs nenorite būti to priežastis.

  • Ramas

   Duoti paklausyti: https://www.youtube.com/watch?v=9wyT785kOUo ir https://www.youtube.com/watch?v=3qLqlyQwyxo
   jei nepadės, na, tada dar galima: https://www.youtube.com/watch?v=-CWC4DlOGE8&t=33s

   Čia yra tiesa – tiksliau, jos koncentratas – kaip kapsicinas (alkaloidas, koncentruotas pipiro aštrumas) kur užkabinus šaukštuką galim išsitirpdyti dantis ir tada puoli veikt: gert vandens, ar kramtyt plytą, kad tik negraųžtų… Sėkmės gydant žmones. 🙂

Parašykite komentarą