Anglijoje dar viena žiema ir dar viena pasaulio pabaiga

Anglija atrodo tikrai ne taip

Jeigu yra viena sritis, kur žmonėms nesiseka labiau, negu lietuviams Eurovizija, tai būtų vargšė Anglija su savo sniegu ir paralyžiumi nuo jo – visuotinu, gėdingu ir beviltišku.

Aš jį stebiu beveik su tokiu pat pasimėgavimu, kaip kasmet žiūriu Home Alone ir žvengiu, kaip ten jie krenta ant ledo, gauna iš lygintuvo į galvą, nusisvilina ir išsivolioja degute. Tik Home Alone jau moku mintinai, o Anglija kasmet vis naujai pasirodo esą didžiausi Europos nevykėliai, kurie ir vėl nesitikėjo, kad klimato atšilimas pas juos pasireiškia per sniegynus ir atšalimą. Vėl ir vėl ir vėl.

Kai gyvenau Anglijoje, man tai buvo didžiausia pramoga (nors ir aš turėjau atšauktų skrydžių), ir puiki tema pasakojimams per Lietuvos radiją.

Vėl Heathrow oro uoste chaosas ir atšaukti skrydžiai, ir keleivių kaip visad nėra kur dėti, nes papildomų skrydžių padaryti neįmanoma, o į jau esamus nesulaipinsi daugiau keleivių.

Visi, aišku, su vasarinėm padangom, todėl į avariją patenka per 50 metrų nuo namų, nes juk netiki, kad važiuoti jiems negalima.

Į parduotuves negali nuvežti produktų, ir jos po dviejų dienų pradeda tuštėti, ir tada kyla panika, ir visi, kas gali ten nusigauti, perka duoną, pieną ir šaldosi šaldiklyje, ir nuo panikos pasėjama dar didesnė panika, ir visi prisimena, kad šalyje iki 1957 metų buvo maisto normavimas pagal talonus. Vyriausybė liepia visiems nepanikuoti, nuo ko panika dar padidėja.

Suprantama, mokyklos uždaromos, vaikų nėra su kuo palikti, pas senelius nėra kaip nuvežti, ir tada visi nebegali eiti į darbą.
Su siuntiniais ir paštu užsakytomis prekėmis ir taip kasmet prieš šventes chaosas, nes visi išlepinti maži graužikai juk turi gauti savo plastmasinio šūdo dėžes iš Amazono (vidutiniškai vienas UK vaikas kasmet gauna dovanų Kalėdoms už £160, kas yra iškrypimas), bet kai pasninga, tai yra visiškai viso gero. Tėvai ruošiasi žudytis, jei dovanos neateis laiku.

Aš dar nieko neparašiau apie autobusus, traukinius, greitąsias – bet jūs patys suprantate ir galite įsivaizduoti. Ir kasmet gūžčiojama pečiais ir sakoma, kad šiaip jau pietų Anglijoje niekada nesninga.

Parašykite komentarą