Dovanų vadovėlis

Kaip daugelis mūsų žino, jau dabar tas metas, kai reikia galvoti apie Kalėdų dovanas, ir daugelis mūsų nenori apie jas galvoti, nes kai prisimena praėjusius metus, tai neduok tu Dieve.

Aš pats sau nusistačiau kelias geriausias taisykles, kurios man padės išlaikyti sveiką protą.

  • Didiesiems prekybos centrams pasakyti „ne“. Nė vienas žmogus nebus laimingesnis nuo to, kad jūs marinuositės dūmais kosėjančioje eilėje į Akropolį. Dovanos turi atnešti džiaugsmą. Kančios, gaunant dovanas, neprideda džiaugsmo gavėjui (lygiai taip pat, kaip šeimininkės kančios ir nuovargis, ruošiant šventinį stalą, nepaskanina patiekalų ir neprideda svečiams laimės). Aš ne prieš prekybos centrus, ir manau, kad jų reikia kuo daugiau, tačiau jei ten reikia dvi valandas važiuoti arba jeigu reikia bent penkias minutes ieškoti (nekalbant jau apie LAUKTI) vietos automobiliui, viso gero.
  • Užsisakinėti paštu yra labai vengtinas dalykas, geriausia be to apsieiti. Žinau, jums sunku tai suvokti, žiūrint į tinklalapyje surašytas pristatymo datas, bet jos nėra garantija ir daugelis jų yra tik troškimai, o ne rimti planai. Pristatymo sunkvežimiai važinėja tais pačiais keliais ir stringa tuose pačiuose kamščiuose, kaip mes visi, ir jie gali pažadėti, pasistengti, bet nuo to į orą nepakils. DPD neturi sraigtasparnių, kuriais galėtų pristatyti jums prekes. Jūs galite jiems skųstis, jūs galite grasinti, bet nuo to niekas nepasikeis. Nenoriu būti toje situacijoje, kai laukiu siuntinio.
  • Puikus pasirinkimas, žinoma, kaip ir anksčiau, yra UŽKALNIO žurnalas, bet jūs lyg ir tikėjotės, kad tai pasakysiu.
  • Niekada gyvenime daugiau nedovanosiu niekam kažko, ko žmogus negalės ar nenorės panaudoti. Jei manote, kad nepakankamai pažįstate žmogų, dovanokite tam žmogui dovanų čekį, ir tame nieko blogo nėra. Jei manote, kad žmogus viską turi ir jam nieko nereikia, jūs jo tiesiog pakankamai nepažįstate.
  • Nepirksiu originalios organinės lietuviškos kosmetikos, nes nepažįstu nieko, kas tokią naudotų.
  • Dovanos kaina nėra, nebuvo ir nebus susijusi su tuo, kiek džiaugsmo ji atneš gavėjui.
  • Nėra absoliučiai nieko blogo su pinigų dovanojimu. Pinigai nėra nešvarūs, bedvasiai ar neasmeniški. Aš nuotraukoje parodžiau, kaip atrodo €50 banknotai, jeigu kas nesate matę. Vieno banknoto puikiai užtenka dovanai. Užtenka net ir €20. Ne sumoje reikalas.
  • Netradicinės dovanos, apie kurias nebūtumėte pagalvoję, dažnai gali būti puikus pasirinkimas. Žemiau matote prieskonių rinkinį, kurio negaliu sulaukti panaudoti savo mėgstamiems patiekalams: Pasta Rossa ziti pastai su saldžiu pomidorų padažu ir mytbolais, Seafood & Fish – krevetėms, juodieji Telicherry pipirai – praktiškai prie visko, druska išvis prie visko, ir taip toliau. BBQ & Grill Mesquite būtų tam atvejui, jei turėčiau sodybą ir ten kepčiau mėsą ant grotelių. Ar sunaudosiu juos visus? Be abejo. Ar sunaudos tas, kas gaus visus (arba dalį) dovanų? Tikrai.

Dabar klausimas – kas ta oranžinė knygutė, kuri irgi yra nuotraukoje? Tai yra viena iš mano užrašų knygučių, kur susirašo visi mano darbai, reikalai, mintys ir idėjos straipsniams. Knygutes visada vertinu dovanoms, ir jų sunaudoju daugybę. Ji lyg ir nėra susijusi su šiuo postu, bet kartu ir yra. Tai gero jums dovanėlių pirkimo.

Parašykite komentarą